Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 01:23, Patryk R napisał:

Może ANet serverki padają ? cały czas code=13 mi wyskakuje.


Mnie osobiscie zaczyna to powoli frustrować: code13, 40....ale moj ulubiony to error, error 007. Wczoraj w godzinach polnocnych wykopalo mnie i przez godzine nie mogłem sie połączyć :/ No panowie z AN zróbcie coś wkońcu z tym a nie zwalajcie na upały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu wszystko się rozbija o kwestię gustu, bo ja uważam, że 15K Kurzick to najładniejsza zbroja dla woja w grze. Gladiator z Grotto nigdy mi się nie podobała, bo w zasadzie przed czym ten kawałek szmatki miał chronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba 15gladiator,ale dla panienek!15 kurzcick wygląda nieźle,ale ma jeden OGROMNY mankament!Osłony na nogi wyglądają jak krótkie spodenki!Koleś ma odkryty fragment nóg!Co to ma być?Zbroja czy wdzianko na wczasy?Reszta pancerzy sie całkowicie nie nadaje!No może jeden z pancerzy 15k,który ma smoki na obydwu ramionach.Zapomniałem który to był.

Patryk->AN ma ogromne problemy z serverami w Europie-jest przypiska na ekranie logowania.Będą musieli sie troche napracowac,żeby wszystko działało jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 23:12, Krejt napisał:

Ale Echovald ma lepszy klimacik od Morza, trzeba przyznać. Kurzickowe zbroje są też ładniejsze,
luxonowe dla woja to jakaś kosmiczna pomyłka.


Bo ja wiem, i tak są lepsze od tych Platemail (konserwa, i do tego z wytłoczoną świnią :P). FoW wymiata, chyba właśnie woj ma Obsidian najlepszą, pozostałe są cienkie.

@Jarzy Bloodstone Fen ma Bonus, w którym należy obudzić strażników. W tym celu należy przejść koło "drzewców", które Cię atakują. Idąc twoim rozumowaniem powinno się je znienawidzić i zniszczyć mimo ich powodów (one muszą bronić "świętego gaju" przed obcymi) i to powoduje nieudany bonus.
Popatrz na godzinę postu, gra dobitnie Ci mówi, być poszedł wreszcie spać.
BTW. Gz z awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 01:04, Jarzy napisał:

Jakie znowu pytajniki?Nikt Ci nie każe wdawać sie w dyskusje.Po to jest ten temat ,żeby w nim
gadać o GW.Teraz akurat mam chęc dla rozrywki pospierać sie co jest lepsze i już!Nie pasi-nie
czytaj!


Wykrzykniki wybacz..:) Co do samych zbroji nie czarujmy sie jedyne zbroje , ktorye mozna nazwac zbrojami i naprawde gracze maja sie czy pochwalic to jest tylko Fissure Armor :( Jarzy jesli chodzi o armory z factions zgadzam sie z Toba sa one pomylka na całej lini i jedyny armor jaki bede mial z faction to wlasnie dla assasinki imperiala 15k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim Necro mam pancerz z Granite 15k i moim zdaniem wygląda on najlepiej z tych z Tyrii. Mam ponad 600k w storage, ale jakoś dziwinie mi szkoda kasy na jakiś za 15k Kurzick czy Luxon :P Na Rangerze mam 1,5k Kurzick i uważam, że to jest najlepszy armor dla kobiety w GW:F
Assassin ma ten exotic czy jak mu tam co kupiłem za 1,5k. Monk ma też 1,5k Kurzick, ale najlepiej jak jest cały czarny.
Pancerze to tylko kwestia gustu, więc jak ktoś woli mieć Luxon 1,5k czy jakiś za 15k to już tylko jego sprawa. Taki mu się podoba to niech sobie nosi, ale żeby potrafił dobrze walczyć, a nie tylko szpanować swoim armorkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie pochwalee.:D
Na necrze mam dwie zbroje. Torments 1.5k z Drok i Exotic z Factions.Na woju też dwie - 15k Dragon z Granite i 1.5k Knight''s z Drok, ale zamierzam kupić 1.5k Kurzick z HzH. Dla rangerki tylko Cantha 1.5k, a może niedługo 1.5k Kurzick :D. Na assassince tylko Imperial 1.5k. Na, a na ele tylko z ascalonu bo jeszcze nie mam beacons, żeby wziąć runnera. :)

PS. Zamieściłbyś screena swojej necro? Bo Jarzy nie chce wieżyć, że są ładne necruski z podstawki :D. A ja chciałbym zobaczyć tą zbroje, bo podobno fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze musisz wysuwać swoje "genialne" spostrzeżenia :/ Zabijam leszczy jak wiem,że za ich zabicie nic mi nie grozi.Nie jestem na tyle głupi,żeby zabijać ludków,żeby zwalić bonus :/
Nawet nie zczaiłem,że dostałem awans :) W sumie rybka mi z awansu,ale jak już jest to niech będzie ;>
Mnie sie podoba moja "konserwa"i nie zamierzam jej zmieniać :D

OreVen->mnie nie chodzi o to,żeby sie pochwalić zbroją tylko,żeby moja postać wyglądała dobrze dla mnie a nie dla kogoś!Zbroje z FoW są fajne,ale tylko niektóre!Jeszcze nie widziałem ludka,któremu by sie podobała panienka ele w pancerzu z FoW.Albo porównaj FoW dla rangerki z 60k Druidem!FoW w tym przypadku wygląda biednie!

Graczomaniak->Moja necruska ma na sobie większość pancerza typu 1,5k bonelace+bloodstained boots+blizny na klatce piersiowej.Wygląda to se tak średnio.Ostatnio sie jej przyjrzałem i wygląda jnieźle.Troche blada jest(szkoda,że głąby z AN w Prophecies nie dali lekko opalonej skóry tylko albo blada albo ciemno brązowa :/).Póki co nosze ten pancerz,bo lepszego nie mam.Ale jak sie dochapie troche hajsu to kupuje od razu FoW :) Jedni kupują broń a ja kupuje pancerz z FoW :D BTW-nie interesują mnie jak wyglądają inne postacie.Wierze,że są fajne necruski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:10, Jarzy napisał:

Graczomaniak->Moja necruska ma na sobie większość pancerza typu 1,5k bonelace+bloodstained
boots+blizny na klatce piersiowej.Wygląda to se tak średnio.Ostatnio sie jej przyjrzałem i
wygląda jnieźle.Troche blada jest(szkoda,że głąby z AN w Prophecies nie dali lekko opalonej
skóry tylko albo blada albo ciemno brązowa :/).Póki co nosze ten pancerz,bo lepszego nie mam.Ale
jak sie dochapie troche hajsu to kupuje od razu FoW :) Jedni kupują broń a ja kupuje pancerz
z FoW :D BTW-nie interesują mnie jak wyglądają inne postacie.Wierze,że są fajne necruski.


Pancerz z FoW na necrusce leży beznadziejnie, na necrze zresztą też...:). Eee tam od razu strasznie blady :). Mój Ormiel Nie narzeka, że jest bladą twarzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:29, graczomaniak napisał:

Aś dał linki, jakbys nie umiał dać obrazka...:)


No właśnie namieszałem troche...Ale chyba wszystko widac ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna zbroja tylko z tą czarną farbką jakoś nie psauje. Nie chce Cie odtrącać, ale z czerwoną lub zieloną lepiej by moim zdaniem wyglądała.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FoW dla panienki necro jest jednym z najlepszych!Beznadziejne FoW mają:mnisi,ele,ritualiści i łucznicy.Reszta może być.Oczywiście mówie o FoW dla panienek jako,że tylko nimi gram :D

Sarafan->masz napisane na ekranie logowania,że w Europie są problemy z serverami i AN musiało zając sie naprawą.Dlatego niektórzy mają problem z łączeniem sie.Ja miałem taki problem zeszłej nocy.

Dragon->co do gidziny chodzenia spać to wczoraj położyłem sie o 4 nad ranem.Nie mogłem sie oderwać od genailnej gry-Evil Genius.Podobna do Dungeon Keepera :) Zwykle chodze spać o 2.30-3 nad ranem,także post o 12 w nocy to drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować