Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 19:09, Bambusek napisał:

Obowiązkowe - bez jego ubicia nie dostaniesz sie do finałowej walki.


Ok, dzieki wielkie, póki co nawet nie udało mi sie dojść do połowy drogi przez leaverów ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo go zabić.Tylko pamiętaj o jednym:jak masz mniej niż 50% HP to lepiej sie wycofaj do leczenia,bo kiedyś robiłem HP z henchami i Rurik najpierw ciachnął mi Hunderd Blades a potem dokończył Final Thurstem,który zadał mi 180dmg!!Dodam tylko,że miałem na sobie 15platemail,czyli zdaje sie największą ochrone przeciw obrażeniom fizycznym.

Czy ktoś tu jeszcze farmi ettiny koło Beetletun?Opłaca sie je jeszcze farmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:25, Jarzy napisał:

Łatwo go zabić.Tylko pamiętaj o jednym:jak masz mniej niż 50% HP to lepiej sie wycofaj do leczenia,bo
kiedyś robiłem HP z henchami i Rurik najpierw ciachnął mi Hunderd Blades a potem dokończył
Final Thurstem,który zadał mi 180dmg!!Dodam tylko,że miałem na sobie 15platemail,czyli zdaje
sie największą ochrone przeciw obrażeniom fizycznym.


Hehe z takim skillbarem ciągle dbam o odpowiedni regen, ale zobaczymy jak będzie :)
btw widzę że gość twardy jest ;]
A co do obrony przed obrażeniami fizycznymi to dragon chyba też tak ma, cenię sobie ta zbroję bo ma 90 ochrony podstawowej (mówię o tym nowym dragonie) :)

Dnia 24.08.2006 o 19:25, Jarzy napisał:

Czy ktoś tu jeszcze farmi ettiny koło Beetletun?Opłaca sie je jeszcze farmić?


Hmm kiedyś leciały tam runy, ale przy obecnych cenach, to chyba nie jest już opłacalne, ale pewności nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:37, HumanGhost napisał:

Gdzie znaleźć spis misji z opisami i mapkami? Bo coś gwonline.pl juz nie działa. :-/


No właśnie cholera też mam ten problem. Teraz robię misje na Jana, za którymś razem poznaję mapkę i taktykę, kurde szkoda, bo tamta strona byłą wygodna pod tym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:04, HumanGhost napisał:

Czy Hell''s Precipice to ostatnia misja pierwszej części gry? Bo dziś zrobiłem Abaddons - jakoś
się udało, choc połowa graczy była beznadziejna.


Ta, Hells jest ostatnia. Bierz Winter u dużo na leczenie, tak jak pisałem Mlandru Resilience sie świetnie sprawdza, bo na screenie wyżej widać jak wygląda walka ;]
No i krzyż na drogę, ja już chyba dzisiaj nie mam na to sił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny run spadły znacznie,ale zawsze można zdobyć sup vigor :) Rurik to taki sam frajer jak kiedy sie z nim latało za czasów Ascalonu.Cały witz polega na tym,żeby najpierw wykończyć impy,bo one robią największą krzywde.
Do HP polecam zabrać Grenths Balance :D Na pewno będziesz miał wiele okazji do użycia do :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hells jest bardzo łatwy, chyba najłatwiejsza misja wysp wielkanocnych (^^).
Pan x czyli końcówy boss to banał, pamiętam ze rok temu dostawał z lighting orba za 200 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:40, Selv napisał:

o kurcze, widzieliscie NEU (prosto z niemiec^^) screeny z nightfalla? :|
ZOMG!
http://www.teeteehaa.de/~gc2006live/
Nowy login zezre wszystko co widzielismy =]
Paragonka jest sliczna ><
Dawajcie GWN!

Czyzby były aż 2(!!!) nowe kontynenty?? o_O NoNo.... ciekawie się zapowiada :D. No cóż ze screenów tak wynika.. Mam nadzieje że na jednym z nich nie bedzie aren... No cóż trzeba poczekać aż na gw.pl albo na gwguru pojawi sie wytłumaczenie :D Cierpliwi czasu nie licza. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No no noooooooooooo
Ten murzyn paragon, takim będę grał :D
A paragonka taka sobie, chyba derwiszka ładniejsza :P
(kurdee paragonka, derwiszka jak to brzmi -_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo Eloniańska Elementalistka wygląda superancko. Jednak nie wszystkie wdzianka spaprali. Tło od kreacji postaci robi wrażenie, jeśli mają zamiar wstawić takie coś zamiast tego dotychczasowego to wielkie brawa. Mapka taka sobie, każdy kontynet w Guild Wars kończy się gdzieś "w rogu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować