Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czyn myślicie czy się da odblokować TA Rangerem, ale nie wiem jaką wziąść drugą profesje i czy trzeba 10 czy 5 razy pod żąd wygrać na RA??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:16, Ziloh napisał:

czy trzeba 10 czy 5 razy pod żąd wygrać na RA??????????????

Trzeba wygrać 5 razy pod rząd aby odblokować TA.
Oczywiście że można odblokować TA rangerem, ale jaka druga klasa to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:16, Ziloh napisał:

Czyn myślicie czy się da odblokować TA Rangerem, ale nie wiem jaką wziąść drugą profesje i
czy trzeba 10 czy 5 razy pod żąd wygrać na RA??????????????

Ja słyszałem,że trzeba wygrać 5 razy,ale nie pod rząd na RA.Druga profesja jest mało ważna,ale możesz np.wziąść mnichai do tego ressurection chant do wskrzeszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:25, Jarzy napisał:

Ja słyszałem,że trzeba wygrać 5 razy,ale nie pod rząd na RA

Trzeba pod rząd sam sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na RA trzeba pod rząd, ale na TA nie. Przynajmniej ja tak miałem. Na TA było dużo łatwiej wygrać(może dlatego, żę Jozeph, Maylu i ktosj eszcze mi pomagali :P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zalogowanych!!!
Chciałem się zapytać czy może powiedzieli byście mi kim grać i jakie sklile rozwijać.
Jeszcze nie mam gry, ale od jutra zacznie się ostre ciupanie. Prosze o odpowiedź!!!
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:03, leszek1967 napisał:

Witam wszystkich zalogowanych!!!
Chciałem się zapytać czy może powiedzieli byście mi kim grać i jakie sklile rozwijać.
Jeszcze nie mam gry, ale od jutra zacznie się ostre ciupanie. Prosze o odpowiedź!!!
:):):)


Masz grać Elementalista/Necromancerem.
Skilli sie nie rozwija, skille sie zbiera. Zbieraj wszystkie.

ps. no co? pytal sie to mu odpowiedzialem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:03, leszek1967 napisał:

Witam wszystkich zalogowanych!!!
Chciałem się zapytać czy może powiedzieli byście mi kim grać i jakie sklile rozwijać.
Jeszcze nie mam gry, ale od jutra zacznie się ostre ciupanie. Prosze o odpowiedź!!!
:):):)


http://guildwars.pl/ po lewej w bloku Wprowadzenie masz opisane Klasy (poczytaj i zastanow sie ktora z nich bedzie ci sie najlepiej gralo, niektorzy wola walke w zwarciu, inni na odleglosc. jedni wola polegac na mieczu i tarczy, innym wystarczy magia i klopoty z brakiem many:P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie słuchaj Arkadiusza. Ja Ci mówię że masz grać Nekromantą/Łowcą.
A tak poważnie, to sam sobie wybierz, po co mamy radzić Ci na siłę, skoro nawet nie wiemy co lubisz. Wejdź na gw.pl i poczytaj opisy klas, albo skilli, czy atrybutów i wybierz sam. Co najwyżej możemy Ci doradzić drugorzędna klasę, jak już wybierzesz główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:49, leszek1967 napisał:

Wielkie THX arkadiusz.


Eee, on se jaja z Ciebie robił z tego co zauważyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:55, Budo napisał:

> Wielkie THX arkadiusz.

Eee, on se jaja z Ciebie robił z tego co zauważyłem xD


tylko w pierwszym poscie :P
w drugim udzielilem juz normalnej odpowiedzi

btw. ele/necro nie jest taki zly (chociaz ele/mes jest lepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:15, Budo napisał:

/.../

Nie słuchaj Arkadiusza. Ja Ci mówię że masz grać Nekromantą/Łowcą.

>(...)

jaja sobie robisz? :D
ja gram N/R i jedyne na co narzekam to ten glupi Charm animal z ktorego niebawem zrezygnuje jak skoncze fabule swoja postacia :P poniewaz jeszcze nie mam wszystkich skilli odblokowanych dla Blood Magic ;]
p.s. kto mnie zaraz zjedzie? xD <joke:P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki byłem na stronce z tego co widzie to wybur postaci jest masakrycznie duży.
I mam jeszcze jedno pytanko niewiem czy Jeżemi gram np. łowca to moge ubrać sztylety bo zauważyłem że łowca specjalizuje sie w łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:23, leszek1967 napisał:

(...)
I mam jeszcze jedno pytanko niewiem czy Jeżemi gram np. łowca to moge ubrać sztylety bo zauważyłem
że łowca specjalizuje sie w łuku.


sztylety sa specjalna bronia dla Zabojcy... zeby Lowca mogl ich uzywac musi miec jako druga prefesje Zabojce, tzn R/A, [ ewentualnie A/R :P ale to zalezy od tego jaka profesja grasz od poczatku. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:w tej grze możesz używac wszystkiego co Ci sie podoba!Łowca może latać ze sztyletami jak i mieczam albo laską maga!Wszystko zależy od drugiej klasy,którą wybierzesz.Np.łowca/zabójca może używać sztyletów,łowca/wojak może walić(bić wroga a nie to co myślicie:P)mieczem ,toporem albo młotem.A drugą klase można zmienić,więc możesz dowolnie zmieniać umiejętności swojej postaci.Cały sęk w tym,że koleś będący np.R/A(łowca/zabójca)nie będzie tak dobrze ciepał sztyletami jak pierwszo klasowy zabójca itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:32, Jarzy napisał:

Powiem tak:w tej grze możesz używac wszystkiego co Ci sie podoba!Łowca może latać ze sztyletami
jak i mieczam albo laską maga!Wszystko zależy od drugiej klasy,którą wybierzesz.Np.łowca/zabójca
może używać sztyletów,łowca/wojak może walić(bić wroga a nie to co myślicie:P)mieczem ,toporem
albo młotem.A drugą klase można zmienić,więc możesz dowolnie zmieniać umiejętności swojej postaci.Cały
sęk w tym,że koleś będący np.R/A(łowca/zabójca)nie będzie tak dobrze ciepał sztyletami jak
pierwszo klasowy zabójca itd.


W tej grze możesz używać dowlonej broni, dowolną klasą. Gorzej z efektywnością. Jeżeli nie spełniasz wymagań broni to bedizesz zadawał takie obrażenia jak podstawawa wersja broni bez wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 11.09.2006 o 15:37, Latniak napisał:

W tej grze możesz używać dowlonej broni, dowolną klasą. Gorzej z efektywnością. Jeżeli nie
spełniasz wymagań broni to bedizesz zadawał takie obrażenia jak podstawawa wersja broni bez
wymagań.


Mysle ze nikt nie jest takim hardcorowcem, zeby jako R/A 20lvl lazic po lokacjach z mieczem [10 do swordmanship] :P
wiec jak juz wybierzesz pierwsza i druga profesje to bedziesz trzymal sie zakresu broni przeznaczonych wlasnie dla tych profesji, zeby zadawany dmg jako tako byl w miare efektywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge przejsc Mayhem in the market ostatniej części, po protu nie moge, ach i gram R/M i mam 15 level robie go z henchmanami ale po prostu zawsze pada moje party, nie moge, prosze pomóżcie jakoś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:58, Ziloh napisał:

Nie moge przejsc Mayhem in the market ostatniej części, po protu nie moge, ach i gram R/M i
mam 15 level robie go z henchmanami ale po prostu zawsze pada moje party, nie moge, prosze
pomóżcie jakoś!!!


hm... proponuje ci odpowiednie dobranie henchmanow, bo od tego tez wiele zalezy. z tego co pamietam, to w "the marketplace" mozna wybieraz z ~9 henchmanow... zawsze zostawialem Archera, bo z niego pozytku nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować