Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2006 o 20:45, Galileo napisał:

Nie czaje za bardzo o co chodzi Wam z tym image. Ja ściągnąłem image''m wszystko (absolutnie
wszystko) i mi gw.dat zajmuje jedynie 3,35 GB a tu ktoś śpiewa o 7-9 GB...


to i tak za duzo :P

po sciagnieciu absolutnie wszystkiego i wyczyszczeniu gra zajmuje 2,6 GB (a bylo 7,5GB)

opis czyszczenia jest tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=9235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 22:59, Krejt napisał:

Jest, ale możesz dodać tylko jeden kod z Pre-Release Packa i slot nie pojawi się dopóki nie
dodasz kodu z Nightfall.


No i to jest własnie odpwoiedź, dlaczego nie da rady nabijać sobie slotów kupujac kilka bonus packów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:34, Bambusek napisał:

> Jest, ale możesz dodać tylko jeden kod z Pre-Release Packa i slot nie pojawi się dopóki
nie
> dodasz kodu z Nightfall.

No i to jest własnie odpwoiedź, dlaczego nie da rady nabijać sobie slotów kupujac kilka bonus
packów. :D


ja niwe wiem czy nie czasem może taniej wyjść kupiebnie slota zamiast kupowanie pre-release

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:35, DonZ napisał:

ja niwe wiem czy nie czasem może taniej wyjść kupiebnie slota zamiast kupowanie pre-release

Ja akurat mam zamiar kupić pre-release również dla tej kosy dla derwisza. Ma fajny skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to będzie sie mieściło w granicach normy :P (bo na GW też musi starczyć ale starczy na pewno :D) również zakupie dla slotu i dla itemów paragon też ma fajną "dzidzie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem dziś image i gw.dat zajmuje 3,7GB.Chyba troche za dużo,ale może sie zmniejszy :/ Troche mi to zajęło czasu,bo pojawiał mi sie bezsensowny błąd "disc full ",ale i tak sie ściągało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niezwykły w Guild Wars jest fakt, że nie musimy płacić co miesiąc za grę, jak ma to miejsce w innych MMORPG’ach. Nie potrzeba też CD z grą. Wystarczy ściągnąć sobie mały plik instalacyjny i go uruchomić. Program połączy się z serwerami ArenaNet i zacznie ściągać grę. Niedługo potem gracz znajdzie się w mieście i będzie mógł rozpocząć zabawę. Dane zaczną się ściągać i będą się pobierały cały czas. To samo tyczy się wszelkich poprawek, patchy itp." - źródło Gry-Online.pl (link: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2207 ).
Czy to oznacza, że mogę sobie ściągnąć LEGALNIE grę za free?! Bo tak z tego powyższego tekstu wnioskuję. Proszę mnie skorygować, jeśli gadam/piszę bzdury. Bo właśnie zacząłem się interesować tą grą i przymierzam się do zakupu, więc sobie czytam o tej grze tam i uwdzie i tu ten powyższy tekst. Ale raczej wątpie żeby to była prawda, bo czemu wszędzie by ją sprzedawli po 100 złoty. Ale spytać chyba zasze można, co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można a nawet trzeba!Za friko masz klienta do gry,czyli program łączący z serverem.Za 100zeta sprzedaje sie KLUCZE REJESTRACYJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:35, DonZ napisał:

ja niwe wiem czy nie czasem może taniej wyjść kupiebnie slota zamiast kupowanie pre-release


no ja jednak bym powiedzial ze 19.90zl to mniej niz 8.99 euro (ok 35-40zl) ^^ no i tez sam slot nie daje tech WYPASIONYCH broni i PRZEWYPAŚNYCH dodatkow w postaci na przyklad poradnika taktycznego (boje sie czytac ten z Factions BP)

No ale coz... wkroczylismy juz w 16go wrzesnia i dalej ni widu ni slychu :D jak ja kocham moj kraj :D
Ale.... na arty i wogole moge poczekac.... i tak spojrze tylko co tam jest... bo przynajmniej w GWFBP byly takie... sredniawe.... no... na slot i tak bede czekac do pazdziernika wiec.... ryba.... ACZKOLWIEK.... mam nadzieje zobaczyc na tym bonus packu intro do GWN, mam nadzieje ze tam zagosci....zapytam m8a czy jest.... ide farmic albo cos... elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz placic comiesiecznego abonamentu, ale sama gre trzeba kupic (zakup gry sprowadza sie wlasciwie do zakupu klucza ktory odblokuje dostep do danej czesci gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mówili,że bonus miał kosztować ok.40zeta.Git,że to będzie tylko 20zeta :) Ten bonus pack będzie dostępny po premierze GWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 02:33, Jarzy napisał:

Wcześniej mówili,że bonus miał kosztować ok.40zeta.Git,że to będzie tylko 20zeta :) Ten bonus
pack będzie dostępny po premierze GWN?


raczej przed premiera, bo po premierze to by chyba nie mial sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:47, Jarzy napisał:

Dodatkowy slot za 20zeta ZAWSZe ma sens :>


ale pamietaj ze tylko jeden dostaniesz :P

mi tam bardziej zalezy na dodatkowych itemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1slot za połowe ceny?Z przyjemnościa!Nawet jeśli tylko 1raz można to aktywować!Dodatkowe przedmioty mnie nie obchodzą szczerze powiedziawszy!Bonusy do GWF były żałosne!Moja rytka jednak nadal biega ze spirit binderem,bo nic lepszego nie moge skołować :/ Rytualiści dostali od razu nerf restoration magic-AN nie dało laski wymagającej rest.magic z bonusami 20/20restore magic :/ Wstyd powiadam!I to nie pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować