Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 10:02, HumanGhost napisał:

> kiedyś na stronach gram.pl czytałem że będzie polska wersja tej gry , ale kiedy ?

Wraz z wyjściem Nightfall w opcjach w menu języka pojawi się do wyboru język polski.


niestety nie od razu, dopiero po kilku tygodniach :(

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8847&pid=135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:21, tosz napisał:

jasne ale mi konkretnie chodzi kiedy wyjdzie polska wersja nawet bez dodatków ? czy to właśnie
ta data 27.10.2006 ?


nie bedzie jako takiej osobnej polskiej wersji,

po prostu pewnego dnia sciagnie sie aktualizacja gry i bedziesz mial w menu mozliwosc wyboru polskich napisow

a 27.10.2006 to data premiery Nightfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:30, Arkadiusz napisał:

> jasne ale mi konkretnie chodzi kiedy wyjdzie polska wersja nawet bez dodatków ? czy to
właśnie
> ta data 27.10.2006 ?

nie bedzie jako takiej osobnej polskiej wersji,

po prostu pewnego dnia sciagnie sie aktualizacja gry i bedziesz mial w menu mozliwosc wyboru
polskich napisow

a 27.10.2006 to data premiery Nightfall


tzn. lecieć do sklepu kupić grę i czekać na patcha polonizującego grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:00, tosz napisał:

jeszcze jedno pytanie , czy granie w necie jest darmowe czy trzeba kupić jakiś abonament w
stylu WOW ?


Nie trzeba płacić żadnego abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:00, tosz napisał:

jeszcze jedno pytanie , czy granie w necie jest darmowe czy trzeba kupić jakiś abonament w
stylu WOW ?

Hehe - abonamentu jak w WOW nie ma, ale jak przeliczysz częstotliwość dodatków * cena, to Ci wyjdzie prawie WOW :P - i bynajmniej nie próbuje zacząć dyskusji co lepsze - obie gry są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:28, Kiri- napisał:

Hehe - abonamentu jak w WOW nie ma, ale jak przeliczysz częstotliwość dodatków * cena, to
Ci wyjdzie prawie WOW :P

Nie wiem jak ty to liczyłeś.
Dwa dodatki rocznie dają nam 180-200 złotych. O ile się orientuję (a mogę się mylić, bo nie siedzę w temacie WoW) - taka kwota daje nam ok. 4 miesiące grania w WoW.
Proszę mnie poprawić, jeśli coś pokręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:28, Kiri- napisał:

Hehe - abonamentu jak w WOW nie ma, ale jak przeliczysz częstotliwość dodatków * cena, to Ci wyjdzie prawie WOW :P


No to przeliczmy:

Guild Wars - premiera 28 kwietnia 2005, cena: 129,90
GW: Factions - premiera 28 kwietnia 2006, cena: 129,90
GW: Nightfall - premiera 26 października 2006, cena: 129,90
Podsumowanie: 389,70zł

World of Warcraft - premiera 23 listopad 2004, cena 199,90 (od premiery)
Abonament do października 2006 - 11x109,00=1199 (gra od premiery WoW do premiery GW:N)
Podsumowanie: 1398,90zł

Nie licze tu dodatku płatnego do WoW''a, kóry niebawem wyjdzie. Ceny abonamentu to miesiące podzielone przez dwa (karta pre-paid minus darmowy miesiąc gry). Jak widać to twoje prawie oznacza czterokrotnie drożej na niekorzyść WoW''a. Mogłem się pomylić o miesiąc czy dwa. W każdym razie i tak różnica duża.
Tak więc najpierw sprawdź zamin coś napiszesz, bo możesz kogoś w błąd wprowadzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, prawie jak wow :))
150+12*55zł (prepaid)=710zł. Jesli chcemy byc na bierzaco z dodatkami, dodajemy jeszcze około 120zł. Mamy 830zł za 13 mcy grania w Wowa.
Przy placeniu za ROK z górym mamy okolo 100zł mniej.
Za 13 mcy grania w GW mamy 99zl :))
Jesli chemy byc na bierzaco z dodatkami, mamy 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jaka by gra nie byla, jest cholernie warta swojej ceny ;)
Najfajniejsze jest to, ze za rok mozna do niej wrocic i pograc tak po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 09:51, Krejt napisał:

> Musze Cię zmartwić postacie z eventu podczas premiery zostają kasowane wiec przykro mi
ale
Nie kasowane. Resetowane do 1 poziomu. Zerują się też wykonane misje, questy i odkryta mapa.


Ale to na to samo wychodzi Krejt. Nie ma różnicy czy postacie zostaną skasowane czy też wyzerowane :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:55, oOreVenOo napisał:

Ale to na to samo wychodzi Krejt. Nie ma różnicy czy postacie zostaną skasowane czy też wyzerowane
:)

Jest różnica, bo nikt ci nie zajmie imienia i nie będziesz musiał drugi raz robić twarzy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ostatnio na necie pojawiła się gra karciana Guild Wars więc ściągnąłem i wszytsko ładnie pięknie tylko jak w to grać??.Ma ktoś może przetłumaczoną instrukcję do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, zę tak sie wtrącę w wasze szanowne dywagacje i rozmyślania, ale mam pytanko: warto zainwestować w Guild Wars? bo słyszałem,że WoW jest o wiele lepszy (choć O WIELE droższy). poradźcie mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko, jako do fanum Guild Wars (sorry za to pytanie ale nie jestem w stanie przebić sie przez 501 stron tego wątku)

Jestem graczem Everquesta 2 i coraz bardziej mnie cos kusi aby przesiaść się na Guild Wars (Wow odpada grałem 2 dni i mi się nie podoba, zbyt cukierkowo bajkowa jest) i moje pytanie brzmi: Czy warto grać w Guild Wars??? Czy jest jakis trial guild Wars??
Najchętnie wysłucham wrażeń osoby która grała w everquesta 2 i przesiadła sie na guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto grać w Guild Wars??? Czy jest jakis trial guild Wars??

Dnia 02.10.2006 o 15:15, Grzesiek24 napisał:



WOOF! widzę, że mamy podobne problemy.
uprzedzając następne pytanie: Nie, nie grałem w Everquesta 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować