Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 21:23, graczomaniak napisał:

Ja też neostrade i dalej wejść nie moge...


hej! ja też mam neostradę i z wchodzeniem nie mam problemów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mam do Was pytanko.
Czy warto kupić GW od kogoś (np. z używek)? No bo jeśli jest limit postaci na jednym koncie to trochę bym się obawiał...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Takie mam do Was pytanko.
Czy warto kupić GW od kogoś (np. z używek)? No bo jeśli jest limit postaci na jednym koncie
to trochę bym się obawiał...
Pozdrawiam.


Dla mnie się nie opłaca. Kupisz używkę, a wyskoczy ci code=12 (lub 11 nie pamiętam). Oznacza to, że klucz jest kradziony. Lepiej kupić nówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Takie mam do Was pytanko.
Czy warto kupić GW od kogoś (np. z używek)? No bo jeśli jest limit postaci na jednym koncie
to trochę bym się obawiał...
Pozdrawiam.


:D Z używek w sumie warto. Powinieneś się dowiedzieć ile ma tych postaci, w jakim stopniu rozwinięte itp.

Czy kupisz od kogoś samo GW, czy kupisz w sklepie samo GW to i tak będziesz miał limit postaci na koncie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl i tak masz dość tanio. A jak wystosujesz do Sol pomysł o GW-Packu (tak jak to zrobiliśmy Furr i ja o GW:P + GW:F i ukazało się) to może nawet wypuszczą wszystkie 3 części w jednym zestawie. Za wPLN opłaca się kupować, sporo się oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Czy warto kupić GW od kogoś (np. z używek)? No bo jeśli jest limit postaci na jednym koncie
to trochę bym się obawiał...


Limit postaci na konto jest, ale tylko postaci aktywnych. Inaczej mówiąc, do limitu nie liczą się postacie skasowane. Czyli z takiego punktu widzenie niczego nie musisz się obawiać.

Gorzej z powiedzmy odblokowaniem skilli. Ja wolę odblokowywać wszystkie umiejętności samemu i powoli, dzięki czemu wiem do czego każdy skill służy. Ale to jest tylko moje odczucie ;).

Mimo wszystko proponowałbym kupno nowego egzemplarza - jednak dzięki temu masz całkowitą pewność, że w pudełku znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do odpalenia gry :).

PS. Jeśli nie masz zamiaru grać hardkorowo (tak jak Devil, dla przykładu - w czasie wakacji wykonał więcej fabuły, niż ja od początku całego roku :) ) - kup najpierw samą podstawkę. A później pogadamy o Factions i Nightfall ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:29, walgierz napisał:

Czy warto kupić GW od kogoś (np. z używek)? No bo jeśli jest limit postaci na jednym koncie
to trochę bym się obawiał...


Postacie możesz zawsze skasować i zrobić sobie nową, więc to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:35, DEViANCE napisał:

:D Z używek w sumie warto. Powinieneś się dowiedzieć ile ma tych postaci, w jakim stopniu rozwinięte
itp.


Z Twojej perspektywy warto się nad tym zastanowić - w końcu umiesz grać chyba każdą postacią w stopniu co najmniej zadowalającym. Natomiast ja dla początkującego proponowałbym raczej granie różnymi buildami od początku do końca w normalny sposób. W końcu co z tego, że będzie miał postać, która ma full-unlock, najlepsze w grze bronie i skończyła całą fabułę, jeśli nie będzie potrafił nią grać?
Moim zdaniem kupowanie ''używanej'' używki dobre jest tylko dla osób, które już wcześniej poznały dosyć dogłębnie zasady gry i mają już specyficzne wymagania dotyczące postaci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:40, Furrbacca napisał:

PS. Jeśli nie masz zamiaru grać hardkorowo (tak jak Devil, dla przykładu - w czasie wakacji
wykonał więcej fabuły, niż ja od początku całego roku :) ) - kup najpierw samą podstawkę. A
później pogadamy o Factions i Nightfall ;P.


Wisisz mi 200 gp :P Mam nadzieje, że pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:49, DevilFish napisał:

Wisisz mi 200 gp :P Mam nadzieje, że pamiętasz?


Khem khem, dałem Ci rune minor marksmanship, a ty jeszcze narzekasz...? ;P

Poza tym zapomniałeś, że pożyczałem na 100% więc teraz już 400g ;). (Serio mówię - teraz mam stałe dopływy gotówki i 400g to już jest nic :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego panowie że główna strona portalu www.guildwars.com nie chodzi czyli prawdopodobnie sama gra też nie będzie chodzic. Czyli co to znaczy ? A no znaczy że ArenaNet ma jakieś poważne kłopoty z serwerami o których wcześniej nie miała pojęcia i nie wiedziała że wogóle może do nich dojść a jednak sie zdarzyło i mają mały problem. Ale poprostu wporwadzają jakiś większy UpDate bez umieszczenia odpowiedniego Info na głównej stronie oraz nie podając go FanSite''om po to a żeby nam zrobic nie spodzianke :)

Ale nie bądźmy naiwni siadły servery....:P Wrr :(

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:56, oOreVenOo napisał:

Zacznijmy od tego panowie że główna strona portalu www.guildwars.com nie chodzi czyli prawdopodobnie
sama gra też nie będzie chodzic. Czyli co to znaczy ? A no znaczy że ArenaNet ma jakieś poważne
kłopoty z serwerami o których wcześniej nie miała pojęcia i nie wiedziała że wogóle może do
nich dojść a jednak sie zdarzyło i mają mały problem. Ale poprostu wporwadzają jakiś większy
UpDate bez umieszczenia odpowiedniego Info na głównej stronie oraz nie podając go FanSite''om
po to a żeby nam zrobic nie spodzianke :)

Ale nie bądźmy naiwni siadły servery....:P Wrr :(

Pozdrawiam.


skad wiesz ze jakis duzy update :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety jest pewien problem.
Nie wiem, czy mój net poradzi sobie z GW. Kiedyś próbowałem grać w Knights:Online, ale ciągle miałem "disconected from server" :/
Później admin pokombinował i jest lepiej (ściągnąłem i pograłem w jakąś darmową rpg online), ale pewności nie mam. A głupio byłoby wydać ponad stówkę i nie mieć nic radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować