Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 19:34, goldeneagle napisał:

chciałem kupić guild warsa nightfall, ale nie wiem, czy lepiej byłoby kupić najpierw podstawkę.
ciągłość fabularna itd. niech ktoś coś mi poradzi. po prostu napaliłem się na granie dervishem.


Następny....

Czytasz książki od środka lub od końca ? Jeśli tak... Kup GWN... Jeśli jednak czytasz normalnie od początkowej deski do końcowej. To kolejność jest prosta. GWP->GWF->GWN.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:43, 8bit napisał:

A mi się nie podoba ani postać Dervisha, ani Paragona. Dlatego nie spieszy mi się z kupnem
Nightfalla...


Hmm nie muszą Ci sie podobać. Możesz grac postaciami z GWP. Stare postacie , nowy świat. Dobre rozwiązanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:46, oOreVenOo napisał:

Hmm nie muszą Ci sie podobać. Możesz grac postaciami z GWP. Stare postacie , nowy świat. Dobre
rozwiązanie ;-)


Ale pustynie, egipskie klimaty - to nie dla mnie... cóż, zobaczymy jak wyjdzie ;/ A następny dodatek planowany za pół roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:51, 8bit napisał:

Ale pustynie, egipskie klimaty - to nie dla mnie... cóż, zobaczymy jak wyjdzie ;/ A następny
dodatek planowany za pół roku :p


Dodatki nie zawsze będą co pół roku. Czasem zamiast jakieś części Guild Warsa , będzie bardzo duży UpDate lub coś w tym stylu. Tak samo nie zawsze przy nowej części gry będą nowe klasy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:54, oOreVenOo napisał:

> Ale pustynie, egipskie klimaty - to nie dla mnie... cóż, zobaczymy jak wyjdzie ;/ A następny

> dodatek planowany za pół roku :p

Dodatki nie zawsze będą co pół roku. Czasem zamiast jakieś części Guild Warsa , będzie bardzo
duży UpDate lub coś w tym stylu. Tak samo nie zawsze przy nowej części gry będą nowe klasy
postaci.

Aha. To nie wiedziałem. Tak czy inaczej z kupnem Nightfalla poczekam kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:00, goldeneagle napisał:

mam jeszcze jedno pytanie. czy grafika w GWP jest gorsza np. od Factions czy nightfalla?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:06, graczomaniak napisał:

Grafika we wszystkich częściach jest identyczna i nie ma pomiędzy nią różnicy np. w GWP i GWF.


może nie identyczna, ale identycznej jakości - przecież w factions są nowe tekstury i modele świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się. W Factions grafika jest ładniejsza od Prophecies. Jednak zobaczysz to jak masz uruchomioną grę na pelnych detalach. Nightfall tez ma byc ladniejszy od poprzednich czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:27, stalker14 napisał:

Mylicie się. W Factions grafika jest ładniejsza od Prophecies. Jednak zobaczysz to jak masz
uruchomioną grę na pelnych detalach. Nightfall tez ma byc ladniejszy od poprzednich czesci


A mi się wydaje że jednak Ty sie mylisz, gram w GW na wszytskich możliwych na maxa detalach , rozdziałka , AntyAnalising , Testury itp. I niestety różnicy nie widać gołym okiem. Przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:27, stalker14 napisał:

Mylicie się. W Factions grafika jest ładniejsza od Prophecies. Jednak zobaczysz to jak masz
uruchomioną grę na pelnych detalach. Nightfall tez ma byc ladniejszy od poprzednich czesci


Hmm... Miał być ładniejszy chyba. Na początku ANet straszyła zwiększonymi wymaganiami, a później zoptymalizowała je i teraz są takie same jak GWN i GWF. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:54, oOreVenOo napisał:

Dodatki nie zawsze będą co pół roku. Czasem zamiast jakieś części Guild Warsa , będzie bardzo
duży UpDate lub coś w tym stylu. Tak samo nie zawsze przy nowej części gry będą nowe klasy
postaci.


Dodatki będą co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:35, oOreVenOo napisał:

> Mylicie się. W Factions grafika jest ładniejsza od Prophecies. Jednak zobaczysz to jak
masz
> uruchomioną grę na pelnych detalach. Nightfall tez ma byc ladniejszy od poprzednich czesci


A mi się wydaje że jednak Ty sie mylisz, gram w GW na wszytskich możliwych na maxa detalach
, rozdziałka , AntyAnalising , Testury itp. I niestety różnicy nie widać gołym okiem. Przykro
mi bardzo.


zwroc uwage ze nowe modele postaci, nowe krajobrazy sa tworzone w taki sposob aby wykorzystac nowe mozliwosci enginu gry (nowe shadery, wiecej trojkatow itd) wiec moga wygladac lepiej niz te z wczesniejszych czesci

oczywiscie czesc dodanych efektow pojawia sie jednoczesnie we wszystkich chapterach (np to zostawianie sladow stop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zdrażniłem się :/
Miałem tysiączka, ale zaiwestowałem w zbroję i już nie ma :D
Teraz przydałby się jakiś przyzwoity topór, bo mnie szlag trafia już. Biegam sobie w okolicach Ascalonu, a potyczki z grawlami przeżywam jak walkę o ogień. Tylko że jacyś tacy bardziej wypasieni (z imionami) szybciej się regerują niż ja ich uszkadzam. Mnie healerka też podlecza i mamy pata. po 10 minutach mi się znudziło :/
Biegam z takim złomem: Battle Axe of Fortitude (5-10 slashing dmg). Poradźcie proszę gdzie można kupić (tanio!), ukraść, zdobyć w queście, zwlec z trupa jakieś lepsze narzędzie do zadawania bólu, bo mnie chyba szlag trafi...
Przypominam, że jestem zielony, więc mówcie do mnie w zrozumiałym języku i pamiętajcie, że znam dopiero Ascalon i najbliższe okolice :)
Pozdrawiam

PS. Uprzedzam propozycje i dziękuję za ewentualne dary, ale nie przyjmuję. Wolę własną krwawizną zarobić.
No, chyba, że ktoś ma postać do 10 lvl i razem pobiegamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym sprawdzić na jakiejś stronie,miejsca gdzie są collectorzy i co mają do zaoferowania, wątpie by jakiś dobry sprzęt wyleciał z moba, można też spróbować wyciągnąć coś ze skrzyni, ale dla początkującego może to być spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować