Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 18:31, Jarzy napisał:

> Mam do was ciekawe pytanie. Jeśli gracie n-tą postacią z kolei to rozwijacie ją normalnie
czy
> próbojecie jakoś w szybszy sposób zdobyć 20lvl i max armor??
Chce max amor-ide do Droknaru.Chce 20lv ide do Canthy.PRoste.Jak przechodze gre tro staram
sie zajść najdalej jak moge z główną linią a jak nie ma z kim misji robić to lece z questami
pobocznymi.


Max armor szybciej i taniej można zdobyć idąc do Kaineng (dla postaci Tyrri jest to Beackon --> LA (500g)--> Makretplace --> Kaineng, drok to Beackon --> Droknar (ale aż 2k), czas runów jest mniej więcej zbliżony (szczególnie jak runner przepuszcza grupy mobów, albo gdy ktoś nie chce płacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiec sprobuje chyba od paczatku zainstalowac. Wiem ze jezeli zainstaluje gw p to bede mial po polsku ale rowniez wiem ze gw n spolszcza troche pozniej gdzies przed grudniem wiec czy jezeli po gw p zainstaluje gw n to nie przemieni mi sie jezyk polski na jezyk angielski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R-Spike z drugą klasą ele? Od kiedy? Jak już to widziałem z Gale, by powalić i zabić, ale nic więcej. I od kiedy znerfowano R-spike nikt nim nie grał, gdyż dostał porządną dawkę nerfu... Tylko mi nie mów, że używaliście jakieś Conjure Flame czy coś takiego.
Ranger z wardami? xD GG Dobrze, że mój znajomy z gildii tego nie czyta.
Nie muszę tego próbować, bo przed nerfem grałem tylko i wyłącznie tym. Po nerfie grałem w balancach, a teraz już praktycznie w ogóle poza gvg nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh. Polska wersja GW pojawi się w opcjach gry kiedy zostanie wydana, narazie gramy po angielsku i będzie to o wiele lepsze niż włażenie na polskie serwery -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:59, graczomaniak napisał:

Przecież Conjure Flame używa fire barrager w pve, a nie R-spike na pvp :D:D.


Przeczytaj moje ostatnie dwa posty jeszcze raz i ze zrozumieniem... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiedziałem dobrze, nie ma grania wczesniej w nightfala, przed wpisaniem klucza. Opanuj się, bo to nie pasuje do stanowiska na forum.
Zasugerowałeś się postem wyżej, to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie skoro gram w Factions nie mam podstawówki a zamówiłem sobie juz Nightfall zeby miec ten Bonus Key to co ja bede musiał zrobic rejestrujac Nightfalla ?Wpisac klucz z karty Factions czy ten co jest podany prz zamowieni Nightfalla ? I jak zarejestrowac Bonu Key i co on daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEE przedchwila chcialem zobaczec z ciekawosci na pozostale moje 2 gry zamowiuone oprch gw n czyli gw p i heroes 4 i patrze a tu herores bedzie dostepny 4 listopada!!!!o nie modle sie zeby zostal jakis dlamnie i paczka byla wyslana jutro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też jest myśl,ale do czasu wyjścia GWF wszystkie moje postacie miały max pancerze.
W każdym razie moje postacie,które nie miały 20lv po wyjściu GWF zabrałem do Canthy i nabiłem im 20lv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem dzisiaj w sklepie moje zamowienia i w zamowieniu nightfall mam 2 klucze play i bonus key :) wprowadzilem bonus keya ale play pisze ze juz taki mam... a slotow dodatkowych nie ma pewnie dopiero jak bedzie nightfall to beda, moze sie ktos z gram.pl wypowiedziec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:11, gemGreg napisał:

sprawdzilem dzisiaj w sklepie moje zamowienia i w zamowieniu nightfall mam 2 klucze play i
bonus key :) wprowadzilem bonus keya ale play pisze ze juz taki mam... a slotow dodatkowych
nie ma pewnie dopiero jak bedzie nightfall to beda, moze sie ktos z gram.pl wypowiedziec?:P


klucza ''play'' ci nie przyjmie bo juz masz dostep do ficzersow ktore on dodaje :]

ten jeden dodatkowy slot pojawi sie gdy wpiszesz klucz ''nightfall''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:23, Arkadiusz napisał:

> sprawdzilem dzisiaj w sklepie moje zamowienia i w zamowieniu nightfall mam 2 klucze play
i
> bonus key :) wprowadzilem bonus keya ale play pisze ze juz taki mam... a slotow dodatkowych

> nie ma pewnie dopiero jak bedzie nightfall to beda, moze sie ktos z gram.pl wypowiedziec?:P


klucza ''play'' ci nie przyjmie bo juz masz dostep do ficzersow ktore on dodaje :]

ten jeden dodatkowy slot pojawi sie gdy wpiszesz klucz ''nightfall''


nawet pisze ze 2 sloty w bonus key są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:34, Jozeph napisał:

> nawet pisze ze 2 sloty w bonus key są :)

1 za bonus key, 2 za Nightfall key, razem 3 nowe sloty.


albo 1 za bonus key, 4 za Nightfall key, razem 5 slotów. (dla tych co pierwszy raz...)

wiem, czepiam sie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy znowu kombinujecie z tymi slotami? :D
malo stron bylo tlumaczenia ile bedzie slotow? xD
eh, nadal mi sie z tego smiac chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:04, Bambusek napisał:

Ta kosa z bonus keya fajnie wygląda ;]


Fajnie wyglada i ma super staty dla dervisha. Chyba długo nie bede szukał innej :) 15% while enchanched i 20% longer sie dla dervisha przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować