Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 16:30, sony ericsson napisał:

> jestem ciekaw czy CDP przewiduje jakies odszkodowania co do niedotrzymywania umowy :P

Może każdy z was dostanie plakat z motywek GWN???

Jasne i od razu porsche z czarbym lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no za porsche bym sie nie obrazil :P aczkolwiek po co pisza, ze dostawa 2 dni przed premiera, skoro i tak nie ebdzie jej w tym terminie? =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, zamowilem standard edition wczoraj rano, dostalem dzis. amazon musi mnie bardzo lubic :D

bonus pack zamowilem w tym samym czasie, zostal wyslany wczesniej niz gra i jeszcze jest in transit. wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm pisze ze towar juz dostepny(gw n)a ja dalej nie mam wyslanej paczki:/moze to jest ogolny blad i kazdemu idzie juz paczka tylko nie ma swojego statusu??moze wrescie ktos z cdp nam wyjasni co siedzieje a nie mam snuc teorie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:19, Piotrbov napisał:

> Pomijając to wszystko - zamawiając pre-order mieliśmy zagrawantowane otrzymanie gry przed
premierą
> - prawda?

tylko wtedy gdy byś zamówił kurierem


i ZAMÓWIŁEM kurerem...

Do tej pory (przed chwilą sprawdziłem) mam w zamówieniu zaledwie "przygotowane do wysyłki" - więc będzie wysłane najwcześniej jutro.. przyjdzie najwcześniej pojutrze.. a miało być PRZED "pojutrzem"...

No chyba że ktoś "w nocy" jeszcze dziś to wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:24, Child of Pain napisał:

żyrafa, towar nie tyle co nie jest dostepny, cdp sciągnelo juz preorder gw jest dostępne już
jako normalna gra.


"Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)"

Nadal nie wyslane... mialo byc 2 dni przed premiera.... jezel gra dojdzie do mnie dopiero w poniedzialek to bede bardzo niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 18:29, Swistiboy napisał:

Nadal nie wyslane...


To że nie wysłane wszyscy wiedzą. Mnie bardziej martwi to że CDP milczy... Mogli by chociaż napisać jaka jest sytuacja i czego się można spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie fair. Jak bym wiedział, że bedą takie problemy z wysłaniem towaru to zrezygnowałbym i kupił w Empiku przed premierą. A tak potwierdzenie poszło i d**a blada. CDP mógł uprzedzić, że będą problemy.
Choć to się w głowie nie mieści. Taka premiera! Jedyny MMO po polsku! I brak przygotowania organizacyjnego z wysyłką towaru? Może trzeba by więcej osób zatrudnić?
Zły jestem jak cholera. Zero reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:07, HumanGhost napisał:

To nie fair. Jak bym wiedział, że bedą takie problemy z wysłaniem towaru to zrezygnowałbym
i kupił w Empiku przed premierą.


niom.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalka, że CDP milczy bo nie chce stracić klientów. Choć raz w życiu mogliby podać stan sytuacji, a nie siedzieć i grać w WoW-a :D. Też mnie to zaczyna denerwować, bo skoro było powiedziane, że dostaniemy 2 dni przed premierą, to mamy dostać 2 dni przed premierą, a nie czekać do u*****j śmierci ;/.
Tak samo miałe z Factions, dostałem 5 dni po premierze, rzecz jasna odmówiłem bo w sklepie kupiłem 2 dni wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. a najgorszy jest brak jakiejkolwiek informacji ze strony CDP... w stylu ze "jest opóźnienie z powodu (tu powód), gra będzie (tu data)" albo "własnie pakujemy i jeszcze dziś wysyłamy!".... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować