Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie to zależy, sam się zastanawiam czy lepsza tarcza czy jakiś focus, tylko jaki focus? :p
Tarcza wyglada fajnie na paragonie, poza tym, +16 pancerza i np 30hp potrafi uratować tyłek więc myśle, że tarcze warto mieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:49, Selv napisał:

W sumie to zależy, sam się zastanawiam czy lepsza tarcza czy jakiś focus, tylko jaki focus?
:p
Tarcza wyglada fajnie na paragonie, poza tym, +16 pancerza i np 30hp potrafi uratować tyłek
więc myśle, że tarcze warto mieć :]


No tak samo myślę więc już sobie sprawiłem Jacquis Aegis 30+ HP i mg -2 (while enchanted) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:31, greniutek napisał:

Witam co trzeba robić w Evencie ? Pierwszy raz gram


Znasz angielski to zajrzyj tutaj: http://www.guildwars.com/events/ingame/halloween2k6/default.php
W trakcie eventu mozna zdobyć od nowych kolekcjonerów różne smieszne przedmioty. Wszystko w tym artykule jest. A 31 przyjdzie Mad King i się zacznie impreza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Pierwszy raz miam tyle satysfakcji z handlu. Spekuluję Charr Carvingsami i właśnie targowałem się z jakimś gościem. Kupa radochy :]
Coraz bardziej się wciągam. Chwilkę pobiegałem i posiekłem Charrów (znienawidziłem ich po queście The Duke''s Daughter) i zarobiłem 1300 GP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy powiem Ci tak, misje rewelacja, questy fajne, ciekawe. Lokacje i rozmszczenie mobkow bomba. Mi tak sie fajnei gra po update AI, jest realistyczniej jakoś tak ;)
Grałem około 5h (bo mam 10h triala od dziewczyny ktora postordera dostala) dervem ktory dostał ostrego nerfa (kosa nie atakuje już na około ale 1 mobka+cele okoliczne) ale ataki kosa dostaly duzego boosta przez co gra sie swietnie. Gra wsysa, ale to ostro wsysa, dzisiaj mam jeszcze 5h i jutro mam nadzieje ze moja gra juz dojdzie.
Odczucia z grania moge porównać smiało z gw:p przez taka mase nowosci które człowiek spotyka w grze no i te hero, nie ma co grac paroma postaciami na raz, rewelacja. Herosow da sie brac na aliance battles tak btw ;]

Pozdro dla Latniak`a który chyba grał do rana :P i jeszcze raz dziekuje mu za buddy key dla znajomego, znajomy tez dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślałęm sie,że może być fajnie :D Teraz tylkomusze przeczekać 2 dni,3 zaliczenia i pare godzin podróży i jestem przed ekranem mojego kompa i gram w GWN :D Pomysł z herosami od początku mi sie podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak moge wskrzesic tego ziomka co zemna chodzi jak ja nie zgine??czy istnieje jakas skrzynia do ktorej moge wsadziec przedmioty(wpisalem tez bonus pack z gw p i troche sie ich uzbieralo;))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:16, żyrafa napisał:

jak moge wskrzesic tego ziomka co zemna chodzi jak ja nie zgine??czy istnieje jakas skrzynia
do ktorej moge wsadziec przedmioty(wpisalem tez bonus pack z gw p i troche sie ich uzbieralo;))??


Skrzynia który przechowuje Twoje przedmioty oraz pieniądze to Storage. W każdym outpoście się znajduje , musisz pogadac z babka wykupic bodajże za 500 golda storage a później będziesz miał je cały czas. :-) http://gw.gamewikis.org/wiki/Storage

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:16, żyrafa napisał:

jak moge wskrzesic tego ziomka co zemna chodzi jak ja nie zgine??

Dla wszystkich postaci Resurrection Signet. Dla postaci Mo/x; x/Mo Resurrect, Rebirth itp... (rez sig też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować