Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 20:32, Buzzard napisał:

I z monkami juz nie ma takich problemow bo Heroes sa na poziomie calkiem dobrych ludzkich graczy...
jak sie ich dobrze przygotuje, tzn. skille, atrybuty, styl gry, itp... wiec mozna wziac Dunkoro
albo ta druga jak nie ma monka :p

Dunkoro jest tak czy inaczej obowiązkowy w tej misji. :)
Anyway, znalazłem dziś w obozie korsarzy (Barbarous Shore) skrzynię, w której był...
... Preserved Red Iris Flower!!! (Quest item)
Tam gdzieś musi być Gwen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2006 o 20:41, Krejt napisał:

Dunkoro jest tak czy inaczej obowiązkowy w tej misji. :)
Anyway, znalazłem dziś w obozie korsarzy (Barbarous Shore) skrzynię, w której był...
... Preserved Red Iris Flower!!! (Quest item)
Tam gdzieś musi być Gwen!


czyzby Gwen zostala korsarzem... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:24, oOreVenOo napisał:

Ehh to o której wkońcu ? Zna się ktoś na tym porządnie i jest wstanie obliczyć ? :(

Pozdrawiam.

tak jak napisalem, i tak jak napisal HumanGhost... Polska jest 9 godzin do przodu w stosunku do PST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:59, sony ericsson napisał:

jesli anuluje zamowienie gw to zworocone zostana mi moje Wpln? prosze odpowiedz bardzo pilne

Tak wPLN''y zostaną zwrócone.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moglbym wiedziec co sie dzieje jak bedzie wizyta tego mad kinga:P;)kurde jak patrze na gw i czytam instrukcje to mnie zaczyna tak zadziwiac jak nie wiem co.Jakies sciezki bohaterow w gw p(tak bylo w instrukcji)pelno roznych questow,pieczecie ktore cza miec by miec siedziby gildi:/zeby wszystko odkryc to ja chyba bede musial miec z 1000 h przegranych;)poki co gw p ktore kupilem razem z gw n lezy nie wykorzystane ale w przyszlosci sie napewno przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:33, żyrafa napisał:

a moglbym wiedziec co sie dzieje jak bedzie wizyta tego mad kinga:P;)kurde jak patrze na gw
i czytam instrukcje to mnie zaczyna tak zadziwiac jak nie wiem co.Jakies sciezki bohaterow
w gw p(tak bylo w instrukcji)pelno roznych questow,pieczecie ktore cza miec by miec siedziby
gildi:/zeby wszystko odkryc to ja chyba bede musial miec z 1000 h przegranych;)poki co gw p
ktore kupilem razem z gw n lezy nie wykorzystane ale w przyszlosci sie napewno przyda;)


Powiem Ci tak , kiedy pierwszy raz zasiadłem do Guild Warsa było to 2 listopada ciemny pochmurny dzień , godzina 22.00 , rok 2005. Po otwarciu pudełka , przeczytaniu instrukcji , gra była dla mnie jedna wielką dziurą bez dna która nigdy nie zdołam odkryć. Rzecz jak najbardziej mylna :-) Oczywiście bez obrazy teraz, jeśli jestes w miare inteligętny i pojęty , szybko łapiesz i zaskakujesz to po 300h będziesz znał GW bardzo dobrze. Gra wydaje się czarną magią ale tak naprawde nią nie jest i jest bardzo prosta , jeśli tylko choć troche używamy mózgu. Wiadomo że narazie będziesz się czuł zagubiony ale to bardzo szybko minie , sam zobaczysz zreszta. Jesli bys potrzebowal pogadac , przewodniki lub poprostu pomocy to mój nick w GW Raven Painforge. Zagadaj a postaram się pomoć. Życze powodzenia.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:41, Krejt napisał:

Dunkoro jest tak czy inaczej obowiązkowy w tej misji. :)
Anyway, znalazłem dziś w obozie korsarzy (Barbarous Shore) skrzynię, w której był...
... Preserved Red Iris Flower!!! (Quest item)
Tam gdzieś musi być Gwen!



No ja myślę, w końcu obiecywali, że Nightfall dokończy kilka wątków poprzednich rozdziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to BN stojący na prawo zaraz po wyjściu z Ascalon City w Post-Searing.
Cały biznes nieopłacalny jeśli chcesz na tym zarobić (100gp od sztuki), no chyba, ze chcesz sie pozbyć zwierzaka, aby złapać innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:12, Pharaun Mizzrym napisał:

Powiedziano mi, że mogę sprzedać chowańca u jakiegoś Nalraka przy Wrotach do starego Ascalonu...
Gdzie są te wrota ? Są dostępne na początku gry ?


Możesz zwierzaki sprzedawać/oddawać wychodząc z Old Ascalonu i również kierując się w prawa strone , niedaleko od głównego wejścia będzie NPC który będzie kupował/brał chowańce.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne to Halloween. Mad King fajne dowcipy opowiada. Dwa ray mi się zeszło w trakcie zabawy., ale i tak uzbierałem 33 itemki halloweenowe + kapelusz wiedźmy. Fajnie wygląda, moim zdaniem lepiej niż dyniowata głowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:01, HumanGhost napisał:

Hehe fajne to Halloween. Mad King fajne dowcipy opowiada. Dwa ray mi się zeszło w trakcie zabawy.,
ale i tak uzbierałem 33 itemki halloweenowe + kapelusz wiedźmy. Fajnie wygląda, moim zdaniem
lepiej niż dyniowata głowa. :-)


Można prosić o zrzut ekranu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:41, Budo napisał:

Mam pytanie, o której naszego czasu wpada Mad King?
:)


Co trzy godziny. Był o 9tej, chyba o 12tej (nie byłem) i tak dalej aż się w USA skończy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować