Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 12:43, HumanGhost napisał:

> Mam pytanie, o której naszego czasu wpada Mad King?
> :)

Co trzy godziny. Był o 9tej, chyba o 12tej (nie byłem) i tak dalej aż się w USA skończy dzień.


A tak z niewiedzy, bo nie moge dojść... Co trzeba zdobyć i gdzie, by otrzymać od niego prezent? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:47, Fett -gram.pl- napisał:

A tak z niewiedzy, bo nie moge dojść... Co trzeba zdobyć i gdzie, by otrzymać od niego prezent?
:P


Chodzi o udział w zabawie "Mad King mówi". Jak tak powie i poda komendę to trzeba to wykonać. Za kazde poprawne wykonanie otrzymuje się jakiś eventowy item. Może tez opowiadać dowcipy i wtedy trzeba się śmiać. Za to tez się coś dostaje. A czapkę dostaje się na koniec zabawy za sam udział.
Aha, jak ktoś źle wykona polecenie albo w ogóle go nie wykona lub wykona, ale Mad King nie powie wcześniej "Mad King mówi" to się ginie. Ale nie na zawsze, tylko na chwile. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos moze to niech wypisze komendy jakie trzeba wpisywac kiedy ten king przychodzi
ja znam takie
/laught - kiedy opowiada on jakis zart
/paper-kiedy mowi papier nozyczki kamien
/drump- kiedy mowi cos o rocku :D
/dance - pisze zeby tanczyc

innych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:49, turtlesomaniak1 napisał:

/drump- kiedy mowi cos o rocku :D

Przede wszystkim nie drump tylko drum. Poza tym można również wpisać w tym przypadku /guitar, /violin, /flute - chodzi o to, aby w ogóle "zagrać na jakimś instrumencie" - przynajmniej tak było w zeszłym roku.
Kurna event sobie trwa, a ja... siedzę w pracy... :( Niech mnie ktoś przytuli...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo widze że długo gracie w GW teżchcem kupić GW lae nie jestem pewien czy warto więc prosze napiszcie mi co nieco o sterowaniu i o możliwościach no i co cyzm sie robi ale takiego ciut bardziej zaawansowanego pls!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:10, turtlesomaniak1 napisał:

tak ale chodzilo mi o te ktore sa potrzebne przy Mad Kingu


Potrzebne mogą być wszystkie. Zależy co w danej chwili każe zrobić. Chyba nie ma z góry okreslonego zakresu. Twórcy mogą kazać mu kazać (hmm ;-) abyśmy robili wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Squash Serum sprawia, że przez moment masz świecącą dynię na głowie.
Witch`s Brew upija Cię - tak samo Absinthe: przydatne, gdy chcesz zdobyć tytuł pijaka - Drunkard (czy jakoś tak). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:34, turtlesomaniak1 napisał:

hmm pil juz ktos te potiony ? ja wypilem i po kazdym i zadnego efektu nie mam

Pewnie absynt (czy jakoś tak xD) ;) Trzeba wypic z 3 żeby poczuć efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absynt (Absinthe) i Wiedźmowy Wywar (Witch''s Brew) to alkohole, ma się po ich spożyciu dziwne efekty na ekranie i rośnie tytuł Drunkard. http://gw.gamewikis.org/wiki/Drunkard <-- tutaj jest wszystko ładnie wyjaśnione.
Squash Serum sprawia, że przez krótką chwilę pojawia się na głowie postaci aura w kształcie wydrążonej dyni.
Ghost-in-the-Box - wiadomo, po użyciu wyskakuje duszek (a po chwili znika).
Transmogrifier Tonic - transmutuje w cukierkowego ludka na jakiś czas (raczej dłużej niż opisane w efekcie 5 minut). Jeśli zmienisz dystrykt lub wyjdziesz z miasta - efekt znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem szczęście że załapałem sie na Mad Kinga ! jak się pojawił to po chwili dostałem DC, a potem pojawiłem się na innym dist. i dopiero po kilku minutach pojawił się MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:46, kara55 napisał:

Wie ktoś może co się stało z www.guildwars.pl, bo wciąż nie działa

Mamy problemy z serwerem, a firma hostingująca nie odpowiada na maile - staramy się jak najszybciej stanąć na nogi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować