Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam wszystkich!
Szukam poradnika do gry Guild Wars: Factions. Podaliście tutaj link, ale ta strona jest chwilowo nie czynna. Czy mogli byście podać mi inne linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:25, żyrafa napisał:

sorki ale 2 nie chcial sie zmiescic


Weź przed zamieszczeniem te obrazki do dowolnego edytora graficznego i zmieniaj je na .jpg (+ przycinanie), to Ci się zmieszczą, ja na przykład nawet nie próbuję ich otworzyć, 1,5mb .bmp to dla mojego łącza koszmar :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:25, żyrafa napisał:

sorki ale 2 nie chcial sie zmiescic

Zgodnie z tą stroną: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=44867 ulepszenie typu Furious,które masz w tym mieczu warte jest 15-20k.Także łap za experta salvage kit i go wyciągaj.Oczywiście podane ceny są tylko orientacyjne i nikt nie mówi,że nie sprzedasz tego upa za 30k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:34, Jarzy napisał:

> sorki ale 2 nie chcial sie zmiescic
Zgodnie z tą stroną: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=44867 ulepszenie typu
Furious,które masz w tym mieczu warte jest 15-20k.Także łap za experta salvage kit i go wyciągaj.Oczywiście
podane ceny są tylko orientacyjne i nikt nie mówi,że nie sprzedasz tego upa za 30k.

Te cenniki są sprzed ponad pół roku, zanim wyciąganie upków nioe było takie łatwe i były one strasznie drogie. Dla przykładu: próbuje od dobrych 2 tygodni znaleźć kupca na +30 HP do hammera za 3K, ale nikogo chętnego nie ma.Mimo że cena tego syfu tam jest podana od 10K-20K....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:46, josphh napisał:

Nie grałem dotąd w żadną z części Guild Wars, a mam zamiar zacząć. Pojawia się pewien dylemat
którą część polecacie na początek?

Było juz setki takich tematów, ale będę wyrozumiały i powiem ci że najlepiej zacząć od poczatku, czyli pierwszej części lub 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do społeczności GW:) Czy ktoś miałby "próbny klucz"do Nightfalla, ja na swoją kopie jeszcze troche (do srody/czwartku) poczekam a chętnie bym pograł bo kumpel kupił dzis i milo by bylo zaczynać razem:) ewentualnie kluczyk oddam jak dostane swoje pudelko z grą:D Pozdrawiam i z góry dzięki:)) gg; 4104913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o tym.Masz racje.AN sprawia,że cena wszystkiego idzie w dół :/ Teraz można zrobić sobie dowolną broń.Wystarczy złapać odpowiedni skin i max dmg a reszte można dorzucić bez najmniejszego problemu.Szkoda,że nie mogłem sobie przerobić mojego golden phoenix blade :/ Ładnie by wyglądał u Koss''a w łapie.Zauważyłem,że AN sprawiło,że w NF wypadają sickle''y podobne do tych z GWP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:40, Ziloh napisał:

Mam małe pytanie, nigdy o tym nie myślałem, ale czy można, niektóre bronie malować?


Nowy system farbek daje możliwości sprawdzenie końcowego efektu,czemu więc sam nie spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 08:45, Selv napisał:

jaka to byla bron?
moze sie nabijal?


Teraz już nie pamiętam dokładnie, była to jakaś włócznia dla paragona, dmg od 12-20 bodajże, z jakimiś dodatkami, złota. E tam niech ma, na drugi raz będę wiedział, żeby się nie dać zorbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:41, DragonLord napisał:

> Mam małe pytanie, nigdy o tym nie myślałem, ale czy można, niektóre bronie malować?

Nowy system farbek daje możliwości sprawdzenie końcowego efektu,czemu więc sam nie spróbujesz?


Właśnie latam z niebieską kosą, sory mogłem spróbować, a nie pytać na początek :).Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:51, Draqoon napisał:

mam pytanko.... gdzie mozna znalesc mini-pety???


w inventory kazdej postaci ktora skonczy 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:54, Eilene napisał:

Takie szybkie pytanie. Kto wie jakie nowe zwierzaki może mieć ranger w Nightfallu?

Widziałem do tej pory flamingi i,ku mojemu wielkiemu zdziwieniu,krokodyle!Te pierwsze latają wszędzie a krokodyle widziałem w ruinach w Lathenda Bog-południowy zachód Lathendy,tam gdzie chodzą duchy Sunspear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować