Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 13:05, Arthas90 napisał:

> Chciałbym te dwa itemy sprzedać, ale po korzystnej cenie, więc chciałbym abyście wycenili
je.
>
> Sory, że w Paincie, ale po formacie nie chciało mi się corela instalować.
O ile wiem to teraz mozna wyciagnąć inskrypcje, więc z drugiego itemka spróbuj potraktowac
go expert salvegem, bez obawy że cos sie przedmiot zepsuje.


Nie iwem czy zauważyłeś, ale nie jest to gold z Nightfalla, czyli nie ma inskrypcji (gdyby miał to by to było napisane), więc nie może jej wyciągnąć. I tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:01, dark raziel napisał:

Mam nadzieję, że jutro portal ruszy - przepraszamy -_-"


nareszcie jakaś stronka o GW. malo jest polskich stronek o GW a jak juz sie znajdzie to i tak tam nic ciekawego nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:20, Kogamin napisał:

Mam pytanie...czy jest jeszcze jakas strona (bo guildwars.pl nie działa) gdzie można po polsku
poczytać sobie skille?


www.guildwarsguru.com , www.guildwars.pl , www.guidwiki.org , www.crossingtyria.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A odmieniony, czy w starym stylu??:D
to zależy jak na to patrzeć... to będzie stare-nowe Guildwars.pl

> nareszcie jakaś stronka o GW. malo jest polskich stronek o GW a jak juz sie znajdzie to i tak
> tam nic ciekawego nie pisze
hm... z wypowiedzi wynika jakby to miał być nowy portal... nie jest raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:57, Arkadiusz napisał:

ten pierwszy to green, ale z wyspy noobow :P wiec prawie nic nie wart
ten drugi to smiec, bo ma req 12


sorry ale to nie dlatego ten item jest malo wart. regeneracja energii -1 to jest glowny mankament. Jak jestes minion masterem to masz spokojnie 12 pkt wlozonych w death magic, a jak chcesz byc dobrym MM to masz 16 (12+1+3).

podstawa jest z death magic a inskrypcja dotyczy blood magic, wiec to tez jest cos nie wporzadku bo malo ludzi bedzie pakowalo w death i uzywalo blood. mozna wymyslec jakis skill setup dla MM ktory bedzie mial blood spells ale po prostu duza wiekszosc ludzi tak nie robi.

inskrypcja "19% blood skills recharge"(?) tez nie jest dobra. po pierwsze nie jest to 20% podczas gdy nawet wszystkie odpowiednie itemy od collectorow maja 20%. po drugie dotyczy tylko jednego atrybutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:39, Arthas90 napisał:

Może mi ktos powiedzieć czy 30K to "rozsądna" cena, jeśli chcę sprzedać Sundering Scythe Grip
20/20?


trudno powiedziec. nie dlatego ze malo ludzi gra Derwiszami bo tych to jest od groma i jeszcze troche ale ze GW:NF wystartowalo dopiero jakis tydzien temu. jeszcze sie rynek nie zdazyl ustabilizowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:23, Buzzard napisał:

> ten pierwszy to green, ale z wyspy noobow :P wiec prawie nic nie wart
> ten drugi to smiec, bo ma req 12

sorry ale to nie dlatego ten item jest malo wart. regeneracja energii -1 to jest glowny mankament.
Jak jestes minion masterem to masz spokojnie 12 pkt wlozonych w death magic, a jak chcesz byc
dobrym MM to masz 16 (12+1+3).

podstawa jest z death magic a inskrypcja dotyczy blood magic, wiec to tez jest cos nie wporzadku
bo malo ludzi bedzie pakowalo w death i uzywalo blood. mozna wymyslec jakis skill setup dla
MM ktory bedzie mial blood spells ale po prostu duza wiekszosc ludzi tak nie robi.

inskrypcja "19% blood skills recharge"(?) tez nie jest dobra. po pierwsze nie jest to 20% podczas
gdy nawet wszystkie odpowiednie itemy od collectorow maja 20%. po drugie dotyczy tylko jednego
atrybutu


Jednak gra w większości przypadków(nie wszystkich) zaokrągli 19% do 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:20, Kogamin napisał:

Mam pytanie...czy jest jeszcze jakas strona (bo guildwars.pl nie działa) gdzie można po polsku
poczytać sobie skille?


Ok, mam dobrą nowinę, strona ruszy jutro, jak tylko domena przestawi się na odpowiedni adres :)

Pozdrawiam wiernych użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:34, dark raziel napisał:

Jednak gra w większości przypadków(nie wszystkich) zaokrągli 19% do 20%


Owszem, ale większość ludzi chce mieć pro-super-master high-end itemy... W związku z tym taki up, któremu ma 19%, a nie 20%, jest automatycznie 4-5 razy mniej warty na sell...
Z tego też powodu jest taka różnica w cenach itemów, w zależności od skina...
No, cóż, szpanerzy dzięki temu dużo płacą, a ci którzy nie muszą mieć wszystkiego naj, zbierają potrzebne rzeczy pół darmo :]

Dnia 05.11.2006 o 15:34, dark raziel napisał:

Ok, mam dobrą nowinę, strona ruszy jutro, jak tylko domena przestawi się na odpowiedni adres :)


yuppi ^^
Wreszcie znowu regularnie będą wychodziły nowe newsy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie znalazla sie misja ktorej nie moge przejsc(ta za consule co mozna brac 8 graczy )kurde gralem na paczatku sam i doszlem do 2 bramy i mnie zabili a pozniej gralem z 20 lev elementalista (ja mam 13 derwisza)i mnie pod 3 brama zabili:/czy ktos przeszedl latwo ta misje??jak tak to jakich hetmanow powinienem brac??i jakie skille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:14, garrick napisał:

Mam pytanko co znajduje się w opakowaniu GW nightfall?

Instrukcja, karta pomocy, karta z kluczem, kody trialowe (10 godzin) do Prophecies + Factions oraz Nightfall, plakat z derwiszką i patronem, dvd z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 lvl to trochę mało na tą misję. Jest w niej wymagany tylko Dunkoro, resztę składu najlepiej uzupełnić ludzkimi graczami z jak najwyższym levelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze zdziwilo mnie ze u tego ziomka nie musialem kupywac skilli:/czemu on mi je dawal za darmo??(wzielem wszystkie dla derwisza i 3 dla monka bo pozniej juz nie dawal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:37, żyrafa napisał:

a i jeszcze zdziwilo mnie ze u tego ziomka nie musialem kupywac skilli:/czemu on mi je dawal
za darmo??(wzielem wszystkie dla derwisza i 3 dla monka bo pozniej juz nie dawal)

Twoje hero dostaja skill pointy za każdy poziom tytułu Sunspear, albo Lightbringer, który uzyskałeś. Za każdy poziom są to 2 punkty. Dotyczy to każdej postaci z osobna, tzn możesz dostawac skill pointy w kółko, jesli zrobisz tytuł na innej postaci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:37, żyrafa napisał:

a i jeszcze zdziwilo mnie ze u tego ziomka nie musialem kupywac skilli:/czemu on mi je dawal
za darmo??(wzielem wszystkie dla derwisza i 3 dla monka bo pozniej juz nie dawal)

Bo to skille dla Twoich herosów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować