Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 18:11, BaRt3k. napisał:

a ja mam takie dziwne pytanko czy GW jest o wiele bardziej ciekawsze niz te wszystkie darmowe gry online?


Rzeczywiście. Dziwne pytanie. Ty się jeszcze śmiesz pytać? Oczywiście, że jest o niebo lepsze od gier darmowych online!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest to polaczenie World of Warcraft z Diablo czyli 2 najciekawszych dla mnie gier dostepnych na rynku. A biorac pod uwage, ze guild wars jest darmowa, jest to moim zdaniem najlepsza z gier bez abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:11, BaRt3k. napisał:

a ja mam takie dziwne pytanko czy GW jest o wiele bardziej ciekawsze niz te wszystkie darmowe gry online?


Powtarzam i powtorzę to po raz setny:

TO ,ŻE GRA NIE POSIADA ABONAMENTU - NIE ZNACZY ,ŻE JEST GORSZA OD GIER Z ABONOAMENTEM dziękuje ;D.
Grywałem i WoW''a i w Guild Wars. Niestety WoW mnie znudził - a więc teraz pogrywam w GW i jestem szalenie zadowolony ;D. Zaraz pewnie wyskoczą obrońcy WoW''a - To coś na mą obronę - GW pewnie też mi się kiedyś znudzi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam to że już tą gre skończyłęm i nie moge się doczekać 2 rozdziału a póki co to sie troche znudził i gram góra 20 minut co jakieś pare dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja 3 miechy w GW grałem i troche już mi przeszła mania. Czekam na Chapter 2 i mam nadzieję że będzie wnosił wiele nowego do rozgrywki, bo jak tylko dodatkowe misje to trochę nudaa. Bo będzie jak z tymi nowymi obszarami (Sorrows Furnace) trochę pograsz, fajnie będzie ale szybko się znudzi :-). Mam nadzieję że będą nowe skille, co za tym idzie nowe buildy i wiele wiele nowych innych rzeczy które mi teraz nie przychodzą do głowy, ale chciałbym żeby były ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich się nudzą...Tryb PvP! Wejdźcie na CA i pograjcie...znajdzcie drużyne na TA i walczcie...Zbierzcie drużynę wymiataczy i zdobądzcie HoH w Tombach...i na koniec - weźcie swoją gildię i walczcie na GvG! To jest esencja GW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie: jak rozwiniete sa mozliwosci wplywu na wyglad postaci? chodzi mi ile jest mozliwosci wyboru twarzy, postawy, wlosow itd... nie chce zeby wokol mnie chodzily same kserokopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:02, Piger napisał:

a ja mam pytanie: jak rozwiniete sa mozliwosci wplywu na wyglad postaci? chodzi mi ile jest mozliwosci wyboru twarzy, postawy,
wlosow itd... nie chce zeby wokol mnie chodzily same kserokopie


no niestety, aktualnie sa prawie same kserokopie (bardzo maly wplyw na wyglad, ale to ma sie zmienic z chapterem 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak naprawdę to jest bardzo duża możliwość odnalezienia kogoś takiego jak ty, bo jest zaledwie kilka typów całej twarzy, kilka karnacji skóry, fryzura i jej kolor i ustala się wielkość postaci. Jak widzisz mały asortyment możliwości tworzenia postaci, dlatego rozróżnia przeważnie zbroja, jak nie jej rodzaj to kolor, bo jest ich... kilkanaście tys. (biorąc pod uwagę mieszanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. mam pytanie. nie wiem czy juz bylo bo nie czytalem wszystkich postow, ale wiekszosc. mianowicie jestem ciekawy czy bedzie ona u mnie chodzila na neo 128kb\s i jak bedzie chodzila bo nie mam zamiaru patrzec jak moja postac skacze. acha jeszcze jedno o co w niej tak ogolnie chodzi. to jest jakas jedna duza mapa czy jest kilka mozliwosci rozgrywki bo mam w planie kupic ta gre ale jeszcze nie jestem zdecydowany.

dzieki za wszystkie odpowiedzi!(jak beda jakies!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:51, Arkadiusz napisał:

Guild Wars działa bez problemu na neo128


ja mam 0 lagów :). Tylko mało ramu - bo pamięciożerne to jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:41, coyote16 napisał:

ciekawy czy bedzie ona u mnie chodzila na neo 128kb\s i jak bedzie chodzila

Ja mam lacze 128 kb/s i gra chodzi swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:34, coyote16 napisał:

a kto mi ogolnie wyjasni jak w to sie gra? tzn. czy to jest jedna wielka mapa czy kilka trybow gry?


Jest wielka mapa, ale nie jest ona całością. Są obszary, po których porusza się wraz z drużyną.
Oprócz tego są dwa tryby gry. PvE, który jest poprostu zwiedzaniem świata i PvP.
Ten drugi można podzialić na Areny i GvG (guild vs guild). Na arenach się poprostu walczy z innymi drużynami, natomiast GvG to coś znacznie bardziej skomplikowanego...Ale dużo by o tym pisać. Najlepiej samemu się przekonać i grać! :D
GvG - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=3
Areny - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=2
Krótko o PvE - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:22, Draghmar napisał:

> a kto mi ogolnie wyjasni jak w to sie gra? tzn. czy to jest jedna wielka mapa czy kilka trybow gry?

Jest wielka mapa,
ale nie jest ona całością. Są obszary, po których porusza się wraz z drużyną.
Oprócz tego są dwa tryby gry. PvE, który jest
poprostu zwiedzaniem świata i PvP.
Ten drugi można podzialić na Areny i GvG (guild vs guild). Na arenach się poprostu walczy
z innymi drużynami, natomiast GvG to coś znacznie bardziej skomplikowanego...Ale dużo by o tym pisać. Najlepiej samemu się
przekonać i grać! :D
GvG - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=3
Areny - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=2
Krótko
o PvE - http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=10&art=1



Dodać chciałbym ,że postać PvP służy głównie do "Szybko Valed ! PROTA POTRZEBUJEMY ! NIE ELEMA !" I grał byś następne 120h bo nagle się zachciało prota xD. Postacią PvE można robić to co postacią PvP :). Bo mogło by cię to zniechęcić :P Dlatego to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 23:01, coyote16 napisał:

czyli podsumowujac : na jakim trybie sie najlepiej gra???


W każdym. ;)
Najlepiej jest zaczać od PvE i skończyć na GvG, przechodząc trening na Arenach. :)
Ogólnie jest tak, że na PvE można odkryć umiejętności, które przydają się na PvP. Istnieją coprawda gotowce postacie przygotowane przez AN), ale pozostawiają one wiele do życzenia. Są też Faction Ponts, które dostaje się za wygrywanie w trybie PvP ( http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=11&art=6 ), ale te opłaca się zbierać na konkretne, upatrzone umiejętności.
Jak już będziesz miał GW (w co nie wątpię :P), to stwórz sobie postać na PvE. Pograj i zobacz jak jest. Później stwórz postać PvP (weź jakiegoś gotowca - można je przerabiać) i powalcz na Competition Arena. Będziesz wiedział co Cię bardziej ciągnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować