Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

1.Czy w kazdym GW imię postaci musi sie składać z dwóch członów? Bo to że w Nightfallu tak jest to wiem ale nie wiem jak w poprzednich.
2. Jak grałem w tą testowa wersje Nightfallu to przy kazdym przejsciu do loakcji coś musiało sciągać. A to troche trwało. Czy jakbym kupił GW w sklepie to też bym tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy bendzie po polsku bo mialo byc pod konuiec zeszłego miesionca i nic nie slychac o tym spolszczeniu morze ktos wie cos na ten temat morze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:37, Rafcio Master napisał:

1.Czy w kazdym GW imię postaci musi sie składać z dwóch członów? Bo to że w Nightfallu tak
jest to wiem ale nie wiem jak w poprzednich.
2. Jak grałem w tą testowa wersje Nightfallu to przy kazdym przejsciu do loakcji coś musiało
sciągać. A to troche trwało. Czy jakbym kupił GW w sklepie to też bym tak miał?

1. Tak
2. Tak. Ciagle pojawiają się uktualnienia. W postach powyżej jest mowa o tym jak ściagnąć wszystkie aktualne w danej chwili pliki i zminimalizowac czas oczekiwania na przejście do innej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:37, Rafcio Master napisał:

1.Czy w kazdym GW imię postaci musi sie składać z dwóch członów? Bo to że w Nightfallu tak
jest to wiem ale nie wiem jak w poprzednich.


2 czlony lub wiecej, kazda litera po spacji jest duza, moga byc czlony zlozone z pojedynczych liter; czesc osob stosuje ozdobniki w stylu "I Henio I"

Dnia 06.11.2006 o 11:37, Rafcio Master napisał:

2. Jak grałem w tą testowa wersje Nightfallu to przy kazdym przejsciu do loakcji coś musiało
sciągać. A to troche trwało. Czy jakbym kupił GW w sklepie to też bym tak miał?


tak, z tym ze sciagania bylo by mniej (sciaga tylko to co sie zmienilo od czasu wytloczenia plytki)
uruchomienie gry poprzez gw.exe -image powoduje ze gra sciaga wszystkie potrzebne pliki (warto to robic po kazdym updacie) w zwiazku z czym nie ma juz zadnego sciagania w czasie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:37, Rafcio Master napisał:

2. Jak grałem w tą testowa wersje Nightfallu to przy kazdym przejsciu do loakcji coś musiało
sciągać. A to troche trwało. Czy jakbym kupił GW w sklepie to też bym tak miał?


Aż tak nie, bo większośc plików jest instalowana z płyty więc dochodzą tylko uaktualnienia, a jeśli ściągniesz je za pomocą opcji image, to przejście między lokacjami będzie bardzo szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie ponawiam pytanie: czy ktoś otrzymał już upominek od CDP ze względu na opóźnienie przesyłki? Miło by było, gdyby ktoś z CDP wypowiedział się na ten temat. Chyba, że ten mail, który większość otrzymała to tylko obietnica bez pokrycia mająca na celu niejako zmusić nas do odbioru przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie otrzymałem, ale i jakoś nie niecierpliwie się. Nie sądzę, aby to była obietnica bez pokrycia. W ostatnim czasie była masa premier, wazne gry itd., wiec sadzą, że te niespodzianki zostaną wysłane przy najbliższej okazji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 11:37, harry24 napisał:

kiedy bendzie po polsku bo mialo byc pod konuiec zeszłego miesionca i nic nie slychac o tym
spolszczeniu morze ktos wie cos na ten temat morze co

Będzie po polsku, jak zaczniesz pisać po polsku.
Albo jak skończą się beta-testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O je, a jaki to może być upominek, pewnie jakaś smycz, albo coś w tym rodzaju. Przecież nikt nie napisze, że upominki zostaną wysłane dnia ..., bo znowu się ludzie będą burzyć,że jeszcze nie ma, a ja nie dostałem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dobre pytanie o te upominki :D prawie juz zapomnialem o tym... mogli by dac wiecej info o tym... osobiescie bym sie nie obrazil gdyby upominkiem okazal sie Gothic3 :D albo EK wszystkich GW.... [byleby to nie bylo jakies Barbie Horse Racing plz]... a fajnie se pomarzyc... pewnie dostaniemy nowy katalog albo cos... a moze ktos juz dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:20, SiegfriedDubhy napisał:

O, dobre pytanie o te upominki :D prawie juz zapomnialem o tym... mogli by dac wiecej info
o tym... osobiescie bym sie nie obrazil gdyby upominkiem okazal sie Gothic3 :D albo EK wszystkich
GW.... [byleby to nie bylo jakies Barbie Horse Racing plz]... a fajnie se pomarzyc... pewnie
dostaniemy nowy katalog albo cos... a moze ktos juz dostal?

A ja bym chciał pare kluczy z dodatkowymi slotami... lipa jeśli będą to losowe stare "hity" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:
gram na guest key''u (czyli tym 10 godzinnym) i mam klienta gry, i za każdym razem gdy przechodze do następnej lokalizacji to coś mi się ściąga. czy podczas tego ściągania ubywa mi czas ?? I wogóle jak jest liczony ten czas?? czy to działa na tej zasadzie jak długo jesteś aktywny na koncie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:55, żyrafa napisał:

kurde strona guildwars.pl dalej nie dziala:/wie ktos kiedy zostanie uruchomiona?

Dziwne, u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:55, żyrafa napisał:

kurde strona guildwars.pl dalej nie dziala:/wie ktos kiedy zostanie uruchomiona?


Cały czas działa. Najwyraźniej tylko tobie nie chodzi poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować