Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Czy do trybów pve i pvp trzeba mieć osobne postacie? No i kolejne pytanko- łamię sobie głowe nad wyborem klas. Chciałbym połączyć woja z mesmerem, nekromantą, lub łowcą, nie wiem jeszcze w jakiej kolejności, ale chyba woj na początku. Czy da się czymś takim grać? I kolejne pytanie- jakiej klasy jest najmniej i jakie klasy sa poszukiwane przez gildie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat o mającej powstac forumowej gildii - zapraszam szczególnie Jozepha, czyli pomysłodawcę ;) Dopisujcie się! (aktualnie jeszcze GW nie mam, ale na Gwiazdkę będzie pod choinką leżec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:39, Budo napisał:


Czy do trybów pve i pvp trzeba mieć osobne postacie? No i kolejne pytanko- łamię sobie głowe
nad wyborem klas. Chciałbym połączyć woja z mesmerem, nekromantą, lub łowcą, nie wiem jeszcze
w jakiej kolejności, ale chyba woj na początku. Czy da się czymś takim grać? I kolejne pytanie-
jakiej klasy jest najmniej i jakie klasy sa poszukiwane przez gildie. Z góry dzięki za odpowiedź.


Do woja pasuje kazda secondary prof.
najmniej jest chyba primary Mesmerow. Najbardziej poszukiwane przez gildie, hmmm, masz cztery sloty postaci nie musisz sie ograniczac do jednej. Rownierz gildie nie szukaja postaci ale w ogole graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 15:42, Buzzard napisał:

>
> Czy do trybów pve i pvp trzeba mieć osobne postacie? No i kolejne pytanko- łamię sobie
głowe
> nad wyborem klas. Chciałbym połączyć woja z mesmerem, nekromantą, lub łowcą, nie wiem
jeszcze
> w jakiej kolejności, ale chyba woj na początku. Czy da się czymś takim grać? I kolejne
pytanie-
> jakiej klasy jest najmniej i jakie klasy sa poszukiwane przez gildie. Z góry dzięki za
odpowiedź.

Do woja pasuje kazda secondary prof.
najmniej jest chyba primary Mesmerow. Najbardziej poszukiwane przez gildie, hmmm, masz cztery
sloty postaci nie musisz sie ograniczac do jednej. Rownierz gildie nie szukaja postaci ale
w ogole graczy


Racja :> (ale z mesmerami oraz Monkami dobrymi to ostatnio krucho :/.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 15:42, Buzzard napisał:

Do woja pasuje kazda secondary prof.
najmniej jest chyba primary Mesmerow. Najbardziej poszukiwane przez gildie, hmmm, masz cztery
sloty postaci nie musisz sie ograniczac do jednej. Rownierz gildie nie szukaja postaci ale
w ogole graczy


Ok, dzięki. Będę kombinował chyba z wojem i łowcą. Można mieć zwierzaka, walić z łuku, a jak ktoś podejdzie to prać się wręcz. To chyba dobra opcja. I jeszcze jedno pytanie- czy mnich może leczyć i pompować tylko członków teamu, czy siebie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.12.2005 o 16:12, Budo napisał:

Ok, dzięki. Będę kombinował chyba z wojem i łowcą. Można mieć zwierzaka, walić z łuku, a jak
ktoś podejdzie to prać się wręcz.


Takie taktyki są bardzo nielubiane. Przecież wojownik ma walczyć w zwarciu, a nie bawić się na odległość. Zdarzają się takie elementy gdzie wróg jest na jakiejś wierzy i wtedy dosięgną go tylko czary i łuk, a tak to w ogóle Warrior łuku nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robić W/R to tylko dla zwierzaka i pod IWAY build. Mieszanie ich skilli nei ma sensu - taka postać nigdy nei bedzie ani porzadnym Łowcą, ani dobrym Wojem. Po prostu ich umiejętności wzajemnie się wykluczają - jak używasz łuku to działajaskille Ragera, ale wyłaczas skille Warka i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 21:30, Bambusek napisał:

Jeśli robić W/R to tylko dla zwierzaka i pod IWAY build. Mieszanie ich skilli nei ma sensu
- taka postać nigdy nei bedzie ani porzadnym Łowcą, ani dobrym Wojem.


Oj nie wiem ;p ;). A co powiesz na W/R z takim jednym skillem - Tigers Fury ? :> (Opis: Wszystkie Twoje umiejętności nie będące atakami zostają wyłączone na 5 sekund. Przez 5-11 sekund atakujesz 33% szybciej niż zwykle).

Kazde polaczenie moze byc dobre, zalezy tylko w jaki sposob sie z danej kombinacji korzysta, ale Budo - akurat woja z lukiem to ja tez nie polecam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eee, nie bardzo jarzę co piszecie, ale na początek zrezygnuję z tej kombinacji ;]
Może woj i mesmer, albo woj i nekromanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:16, Draghmar napisał:

No weź Apply Poison. Albo Troll Urgent. A może Dryders Defence? Jest naprawdę wiele kombinacji...Nawet
Winnowing można ponosić...


A przypadkiem Apply Poison nei działał wyłącznie na strzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to Apply Poison działa na wszelkie ataki fizyczne, zawsze możesz pójść w build W/R na topór. Duży dmg, 1v1 trudno przegrać, wróg może uciec tylko przy pomocy monka albo mesmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:20, Budo napisał:


Eee, nie bardzo jarzę co piszecie, ale na początek zrezygnuję z tej kombinacji ;]
Może woj i mesmer, albo woj i nekromanta.


Te kabinacje co wymieniles sa dobre a;e ja polacem W/N niz W/Me
Sorry za brak polskich znakow ale cos mi sie komp pierniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:49, pitah napisał:

Czy w GW są przedmioty losowe (tak jak w D2) czy zawsze takie same w tych samych miejscach
(jak w BG2)?


Losowo wypadają, ale zresztą sam zapewne wiesz, że im dalej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:50, DEViANCE napisał:

Losowo wypadają, ale zresztą sam zapewne wiesz, że im dalej tym lepiej...


No tak, logika :) A czy są (znowu tak jak w D2) unikaty, sety itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:57, Bambusek napisał:

Jako takich nie ma. Przedmioty są dzielone "kolorami" - białe (zwykły), niebieskie, fioletowe,
złote i zielone.


A czy mógłbyś mi opisac te wszystkie? Bo mi kolory nie za dużo mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować