Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W n00b landii można spokojnie skompletować zbroję mającą 55 armor. Trzeba tylko poszukać Collectorów oraz zebrać niezbędne materiały. Hint: Collector robi zbroję za same przedmioty - nie chce kasy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 07:28, Jarzy napisał:

Oj PAnie Reven,coś kiepsko zpoprawnością pisania ;) Nie powinno być większą?Co do łuków to
Drago jest jednak fajniejszy :D Ten niepowtarzalny wygląd ;) (łuk odstóp do głowy postaci :D


O matko rzeczywiście wiekszą . Poprostu troche było późno jak to pisałem jeszcze bawiłem sie z kopiuj-wklej z guildwiki.org i dlatego może być tam pare dość kujących w oko błędów. Mam nadzieje że nie ma takich typu "gura czy hur" ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 10:04, Pajonk78 napisał:

W n00b landii można spokojnie skompletować zbroję mającą 55 armor. Trzeba tylko poszukać Collectorów
oraz zebrać niezbędne materiały. Hint: Collector robi zbroję za same przedmioty - nie chce
kasy. :D

Zadna mi nowość.Zbroja 55 jest w Lathenda Bog.Potrzeba do niej Skree Wings,Insect Appendage,chyba skale tooth,silver bullion coin i coppel shilling.Dzięki temu można dobrze sie "okuć" za darmo :D

Reven->co sie przejmujesz takimi drobiazgami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:31, Jarzy napisał:

> W n00b landii można spokojnie skompletować zbroję mającą 55 armor. Trzeba tylko poszukać
Collectorów
> oraz zebrać niezbędne materiały. Hint: Collector robi zbroję za same przedmioty - nie
chce
> kasy. :D
Zadna mi nowość.


Mój post nie był skierowany do takiego "znafcy" jak Ty, tylko do żyrafy, który miał problem z armorem. Tak to właśnie jest jak się nie czyta wszystkich komentów tylko na wyrywki, a później zgrywa "cfaniaka". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare pytań:
1. kiedy bedzie spolszczenie??
2. czy kurde mać wymagania sprzętowe wzrosły róznież w tyrii czy mi się tylko wydaje?? bo od jakiegoś czasu grać się nie da, chaczy okropnie (mam 512 ramu, co ciekawe, na początku wakacji jak kupiłem grę to było idealnie płynnie na max detalach). jak czytam wymagania zalecane N to pisze: proc 2 giga (mam sempka 64 2800 kręconego powinno wystarczyć) giga ramu (nie ma siły trzeba kupić) i karta radek 9600 (mam jak wiadomo nieśmiertelnego 9550 max OC) Podczas eventu ciężko było naprawdę sie poruszać po swiecie, nawet poza miastami, (ale w sumie wtedy było po 20 dystryktów na outpost, każdy full ludzi). czy teraz, gdy gra juz oficjalnie działa jest troche lepiej?? czy jak dokupie ramu będę mógł grać na tej konfiguracji bez stresu?? czy będzie rozpacz?? bo niektórzy mówią że im śmiga bez problemów na 512. jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:59, Eilene napisał:

Takie pytanie. Gdzie i jak można zdobyć mistrza szeptów?

Na późniejszym etapie gry (kontynent) wykonujesz quest, w którym wybierasz między zadaniem zleconym przez Margrid i tym, którego wykonanie zleca Mistrz Szeptów.
Jeśli wybierzesz Margrid, to nie masz już możliwości dołączenia do drużyny Mistrza Szeptów. I w drugą stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Czy ktoś wie do czego służy "Branch of Juni Berries"?? Dostałem takie coś za wykonanie questa i nei wiem co z tym zrobić. Nie ma zadnego opisu. To sie przyda w dalszej grze do czegoś czy mozna wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:47, HumanGhost napisał:

SPOJLER

Czy ktoś wie do czego służy "Branch of Juni Berries"?? Dostałem takie coś za wykonanie questa
i nei wiem co z tym zrobić. Nie ma zadnego opisu. To sie przyda w dalszej grze do czegoś czy
mozna wywalić?


To jest spora zagwozdka.
Nie ma ten item żadnego opisu, nie da się go użyć "dwuklikiem" zarówno w mieście, jak i poza nim. Dodatkowo dostaje się go w nagrodę za powtarzalny quest, więc można tego nazbierać większą ilość.

Może w którymś miejscu fabuły będzie się z tego dało zrobić własny... alkohol? :P Bo u collectorów dostępne jest winko z jagódek Juni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest sobie jakiś tam enchant np. ten:
Raging Renewal (Rozszalała Odnowa) - Wszyscy Sąsiadujacy (Adjacent) wrogowie otrzymują 15-51 świętych obrażeń. Przez 20 sekund ten Enchant nie robi nic. Kiedy ten Enchant się kończy, otrzymujesz 1 punkt energii za każde udane trafienie zadane przez Ciebie będąc pod wpływem tego Enchantu.

Czy jeśli załaduje ten enchant gdy nie ma akurat w około mnie wrogów, to czy obrażenia otrzymają oni dopiero jak wbiegnę w ich grupkę, czy obrażenia są zadawane nawet jeśli nikogo nie ma w około i gdy wbiegnę w grupę wrogów to enchant nie robi już nic ?
Mam nadzieję, że zrozumiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:11, żyrafa napisał:

czyli ile okolo moze byc max armor poszczegolnego elementu ubrania??oczywiscie bez run tylko
poczatkowy przy zakupie

sorki za 2 post,chodzi oczywiscie o derwisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażenia, jak sam opis sugeruje, zadawane są tylko w momencie rzucenie tego enchantu na Ciebie, tak więc jeżeli wokół Ciebie nie ma nikogo, gdy zarzucisz go na siebie, to nikt nie otrzyma obrażeń (zostaną zmarnowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeśli użyjesz ten enchant to postać staje, wykonuje go(są obrażenia na obszarze wokół niego). Jak go użyjesz wcześniej, a później wbiegniesz w grupę wrogów nic się im nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:11, żyrafa napisał:

czyli ile okolo moze byc max armor poszczegolnego elementu ubrania??oczywiscie bez run tylko
poczatkowy przy zakupie

Bazowe dla Mnicha, Mesmera, Elementalisty, Nekromanty i Rytualisty: 60
Dla Łowcy, Zabójcy i Derwisza: 70
Dla Wojownika i Patrona: 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli już wiem gdzie robiłem błąd. Zawsze ładowałem się nim przed walką, teraz wiem, że tylko energię marnowałem ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Chce uruchomić Nightfalla, normalnie pokazuje mi się ten ekranik z ładowaniem, późnej przechodzi do ekranu logowania i lipa! Jak tylko coś nacisnę to gra się zamyka i wyskakuje to siwe arenanetowe okienko o tym, że się crashnęło. Czy u was jest tak samo? Pewnie wieczorem naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, u mnie jest wszystko w porzadku. Przed chwila grałem, bez żadnych problemów. Ale rózne błędy sie neikiedy moga zdażać. Taki urok sieciówek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:
w menu jest coś takiego jak "Observe". Do czeko to słóży? Zaóważyłem, że przenosi mnie do jakiejś walki. Ale czy to są jakieś wybrane bitwy tam zapisane, czy takie, które w aktualnym czasie się odbywają? A może jeszcze coś innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować