Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Znalazłem dziś insygnie/insygnia?. Ale jakas taka dziwna jest. Zobaczcie zresztą sami na obrazku. Niby daje +5 armor, ale w takim razie czemu w kazdym przypadku? Nie powinno być +5/+10/+15 amor w zalezności ile skilli się recharguje? Mnie to na błąd wyglada, bo logicznego wytłumaczenie innego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, HumanGhost napisał:

Znalazłem dziś insygnie/insygnia?. Ale jakas taka dziwna jest. Zobaczcie zresztą sami na obrazku.
Niby daje +5 armor, ale w takim razie czemu w kazdym przypadku? Nie powinno być +5/+10/+15
amor w zalezności ile skilli się recharguje? Mnie to na błąd wyglada, bo logicznego wytłumaczenie
innego nie widzę.

No to troche dziwne... Ale pomyśl masz unikatowy przedmiot dzieki temu ze byl blad :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:18, garrick napisał:

No to troche dziwne... Ale pomyśl masz unikatowy przedmiot dzieki temu ze byl blad :P..


Hmm... Dorze myslisz. Szkoda tylko, że to nie złoty itemek. To jakby pooprawili błąd wziąłbym za to krocie.
Hmm..
Chociaz moze nie, bo po poprawieniu będzie słaby. No chyba, że poprawią na +1/+3/+5 armor. Wtedy zarobie krocie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, HumanGhost napisał:

Znalazłem dziś insygnie/insygnia?. Ale jakas taka dziwna jest. Zobaczcie zresztą sami na obrazku.
Niby daje +5 armor, ale w takim razie czemu w kazdym przypadku? Nie powinno być +5/+10/+15
amor w zalezności ile skilli się recharguje? Mnie to na błąd wyglada, bo logicznego wytłumaczenie
innego nie widzę.


Chyba widziałem coś takiego kiedyś dla rytualisty, tam bonus był zależny od ilości przywołanych duchów i też za każdym razem było wypisane +5. Chyba chodzi o to, że te każdy kolejny bonus zawiera poprzedni, tzn. mając 3 regenerujące się skille aktywuje się też ten od jednego, bo 3 zawierają w sobie też ten jeden dając łącznie +10 armor, ale mogę się oczywiście mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 07:18, Wolvi napisał:

sadze, ze reven powinien dodac to do pierwszego posta, ze upominek za spozniona dostawe gw:nf
dostanie sie z nastepna przesylka jaka wyjdzie od cdp.... bo pytania sa a nikomu sie nie chce
szukac


Widzisz Wolvi post może i jest mojego autorstwa ale niestety nie mam jak go edytować. Bardzo mnie dziwi ze nie ma tutaj edycji postów no ale cuż. Popierwsze post ma być źródłem głównych informacji , najbardziej istotnych oraz FAQ. Czy jest sens zamieszczać tam owa informacje ? Jeśli tego chcecie pogadam z Piotrkiem lub innym moderatorem i zamieścimy to tam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiztz dobrze myślisz.
Mysleć logicznie tutaj trzeba i wezciaść sobie to jako spełnianie warunków. Buga nie ma :)
Masz +15 pancerza jesli spełniasz wszystkie trzy warunki, no bo jesli odnawia się 5 umiejetności to zpełniasz 1 or more, spełniasz też drugi 3+ i masz razem 10, spełniasz trzeci i masz +15 armora razem.

+5,+10,+15 wprowadzało by w błąd ;)
Kwestia podejscia :P

Tak samo jest z insygniem MM dla necro, dla rt, dla mesmera itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma błędu. To działa chyba tak: 1 skill - 5 armor, 3 - 10 armor, 5 - 15 armora. Zależnie od tego ile masz odnawiających się skilli aktywuje ci się dodatkowe +5 armora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde wladowalem dzisiaj do zbroji spoko rune dla derwisza a pozniej insygnie ktora zwieksza zdrowie o 15 i patrze a tu wykasowala sie runa :/a i czy max jednego umiejetnosci bez zadnych dodatkow to 10??doszlem do 10 w scythe mystery i juz wiecej nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostanę przy swoim stanowisku. Według mnie tu jest błąd w opisie, bo nigdzie nie ma powiedzianego, że te +5 armor sie sumują. Może i tak jest, ale źle to zaznaczono. Powinno być logicznie:
+5 armor kiedy odnawia się 1 lub więcej skilli
+10 armor kiedy odnawia się 3 lub więcej skilli
+15 armor kiedy odnawia sie 5 lub więcej skilli
Tak by było dobrze. A jak jest teraz to trzeba sie domyślać, ze to sie sumuje. Tam nie ma żadnego przecinka, plusa czy "i". Więc opis sugeruje, ze zawsze dostaje się +5 armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:23, Selv napisał:

Max w umiejetności to 12.
dodatkowo można +1 za kask i +3 za superior rune, razem to 16.


Można doliczyć jeszcze broń +1 20% szansy. Aha, ma ktoś sprzedać broń +1 communing 20%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human: tak nie jest logicznie :)
Zobacz, 1 lub więcej
3 lub więcej
5 lub więcej.
Jak mamy 4 skillsy to co wtedy? Ktora opcja dziala? Pierwsza, druga czy dwie jednoczesnie?
Niby druga ale przecież `1 lub wiecej` to też 4 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego myślałem, ze to jest błąd w opisie skilla. Bo w takim przypadku zawsze by było +5 armora. No ale dobra, niech będzie, bo zaczynam się już gubić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!
Mam małe pytanko chciał bym dołączy do grona graczy Guild Wars tylko nie wiem czy mój komp go udzwignie.
Athlon 1800 MHz(wykręcony na 2000 MHz) 256 MB ram Geforce 4 mx 440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:36, Marko Pele napisał:

Witam wszystkich!!!
Mam małe pytanko chciał bym dołączy do grona graczy Guild Wars tylko nie wiem czy mój komp
go udzwignie.
Athlon 1800 MHz(wykręcony na 2000 MHz) 256 MB ram Geforce 4 mx 440


jak grałem na 256 to cięło, ale sło - dokup RAM i będzie śmigało jak tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na minimalnych detalach będzie się cieło. Masz za słabą grafikę i za mało RAM-u, jak do tego dojdą jeszcze lagi, to nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:36, Marko Pele napisał:

Witam wszystkich!!!
Mam małe pytanko chciał bym dołączy do grona graczy Guild Wars tylko nie wiem czy mój komp
go udzwignie.
Athlon 1800 MHz(wykręcony na 2000 MHz) 256 MB ram Geforce 4 mx 440


Udźwignąć udźwignie, ale będzie średnio przyjemnie, i na pvp raczej nie pograsz... A przynajmniej nie profesjonalnie... Ja grałem na Pentium III 600 MHz 256 MB ram oraz GeForce mx 200/400 (czy coś takiego, może ktoś mi powiedzieć jak naprawdę się nazywała tamta karta? ;>)

Niemniej mają racje, problem z ramem, ewn. karta jeszcze... No, ale doszedłem do w wprawy w oczyszczaniu ram w windowsie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta rune co sobie niechcaca skasowalem (nie wiem czemu)to mialem cos podobnego jak mowiecie (+5 +10 +15).Hmmm jezeli max mozna miec 12 to wychodzi ze moge sobie uzbierac tyle punktow ze moge miec wszystko na max?? i mysticyzm i earth p i wind p i scythe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować