Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zastanawia mnie, dlaczego niby GW.pl miałoby stracić na dołączeniu do Kolektywu. Ograniczenia? Jakie znowu? Że adres mniej intuicyjny? Nie mieliby problemów z serwerem, jak to już miało miejsce parę razu... Lepszy "support", unikalne informacje (po połączeniu mogliby jako jedyni informować o postępach polonizacji itd.; teraz są ograniczeni do tego, co CDP sam wcześniej wyjawi: na gram.pl lub gw.gram.pl).

Może i mają więcej materiałów, wielką społeczność itd., ale to gw.gram.pl mieć będzie status Oficjalnej Strony, wsparcie rodzimego dystrybutora i takie tam. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był adminem lub kimkolwiek pracującym na guildwars.pl to też bym nie chciał, aby mój serwis dołączano pod gram.pl. Już była dyskusja na temat tego i guildwars.plnie będzie włączone pod kolektyw.
Jak Ci się będzie chciało to poczytaj dokładniej wszelkie informacje na forum guildwars.pl
No i status oficjalnej polskiej strony o GW ma akurat guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 08:13, MonkOfWar napisał:

Zastanawia mnie,(...)


Napewno chodzi o to co powiedział Selv , czyli niezależność oraz wolność słowa. Musieli by być cały czas pod nadzorem gram.pl , pozatym kolektyw napewno narzuca wiele ograniczeń , więc wątpie po co mieli by sie pchać w to. Jest dobrze , serwer mają , przeszli dość duża reaktywacje i tak trzymac. Pozatym kolektwy śmierdzi a jeszcze bardziej strony w nim zawarte.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 08:40, DEViANCE napisał:

Gdybym był adminem lub kimkolwiek pracującym na guildwars.pl to też bym nie chciał, aby mój
serwis dołączano pod gram.pl. Już była dyskusja na temat tego i guildwars.plnie będzie włączone
pod kolektyw.
Jak Ci się będzie chciało to poczytaj dokładniej wszelkie informacje na forum guildwars.pl
No i status oficjalnej polskiej strony o GW ma akurat guildwars.pl

Oficjalnego fansite''a oficjalna polska strona to będzie na pl.guildwars.com o ile w ogóle powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:02, dark raziel napisał:

GuildWars.pl jest otwarta na współpracę. Jak każdemu graczowi, tak również nam zależy na dobrym
tłumaczeniu, które będzie oddawało klimat gry.


Z tego co się orientuję, nie toczyła się tutaj rozmowa na temat tłumaczenia... Tylko na wcieleniu guildwars.pl pod gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do wszystkich części guild wars.............mam zamiar zakupić wszystkie naraz.......i powiedzcie czy na moim sprzecie:Athlon 3200+ (s.939), Aus A8n-SLI SE, 2x 1 GB DDR 400 KINGSTON HyperX Dual, MSI 7900GTO 512,265 BIT 1,1NS( Wgrany bios od GTX) gra bedzie ładnie chodzić na wysokich ustawieniach............i jeszcze jedno pytanko czytalem recenzje i w podstawce graczy najbardziej denerwowało to że idzie się i wyrasta niewidzialna "sciana" czy zostało to poprawione.............ponieważ grałem w WOW-a ale mi się znudził.....

PLZ o szybkąodpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie? Chyab żartujesz? Pójdzie gładko na najwyższych ustawieniach, bez zacięć.
Niewidzialne sciany nie są według mnei denerwujace, to wymysł fanów WoW''a. To tylko powoduje, ze nie możesz skoczyć z urwiska i zabić się ani wleźc do głębokiej wody w zbroi i sie utopić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobał Ci się bardzo WoW, to GW może Ci się mocno nie spodobać. To zupełnie inny rodzaj rozgrywki..
Same instance, PvP bardziej w stylu Counterstrike fantasy niż bitew na Battlegroudach itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 19:52, gunman1 napisał:

PLZ o szybkąodpowiedź


Grałęm w WoWa i podobał mi sie , teraz gram tylko w GW od roku i jeszcze bardziej mi sie podoba. To zalezy , fakt faktem tych gier nie da sie porównać jednak jeśli chodzi o grafike GW bije na głowe WoWa. Co do ustawien grac chodzi na full z AA x4 na sprzecie 2 Ghz , 1024 Ram u GeForce 6200. Zapraszam na ofcialną strone www.guildwars.com lub na oficialna polską stronę www.guildwars.pl .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS czemu tutaj nie ma edycji posta ?! Szybko się pisze , są literówki i nawet nie ma ich jak poprawić , zaczna to być irytujące....-.-''

Pozdrawiam po raz drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy warto kupic Nightfalla?
Wiem pytanie głupie ale nie wiem czy gra nie jest factions "u murzynów" chodzi o to czy za 130zł nie dostane "TYLKO" 2 nowych klas pare zbroji kilka skili i nedznom fabułe? CZy to moze jest bradziej podobne do gw:p ? prosze o troche bardziej rozwiniete odpowiedzi a nie w stylu " gw rulez !! 111oneoneoneoenoeneoene.. blablabla" Acha jeste mgraczem typowo pve(kampanie farmienie na zbrojki runowanie pomaganieo w misjach farmienie wspominałem o farmieniu? , farmienie) wiec czy dla takiej osoby jak ja gwn to dobry zakup a jak nie bo to jednak nadal słaba kampania i pvp to:< co byscie polecili najlepiej a w ogóle jedynie pod uwage brane sa RPg włącznie z crpg i jakims tam w miare rozbudowanymi H&S(Dark mesiash odpada zaduze wymagania.. pooszedł by ale na jakiej grafice i przez ile wyzeczen)>? gothic 3 to nie dla mnie gra jest totalna porażka testowałem gre i <<< słabizna jak dla mnie i "p[lastikowa" grafika(fani g3 zazucaja to oblivionowi choc dla mnie grafa w obku jest cukierokowo realistyczna) Zastanawiam sie nad Nwn2(wiedzmin odpada bo premiare odbedzie sie jeszcze za troche) wiec co polecacie? plz o szczere odpowiedzi "graczy" a nie "tych ktorym serce skradło gw" THX(kazda odpowiedz która mnie zadowoli bedzie nagradzana 4ecto dla osoby która ja napisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nightfall jest przede wszystkim nastawiona na PvE... podczas gdy factions byly nastawione bardziej na PvP.

Historia jest barzdo dobra, moim zdaniem ciekawsza i barzdiej skladna nawet niz ta w Prophecies.

Swiat gry jest spory, na pewno wiekszy od Factions, nie jestem pewien czy wiekszy od Prophecies.

Levelowanie jest przyspieszone w porownaniu z Proph ale juz nie tak bardzo jak w factions. W prophecies levelowanie bylo bardzo rozciagniete, od pre-searing praktycznie az do Crystal Desert (chociaz ja zawsze juz bylem lvl 20 jak ladowalem w A.Oasis). Poza tym, Nightfall ma bardzo fajny poczatkowy obszar, jest duzy i urozmaicony. Duzo questow, o wiele wiecej niz w Factions.

Sa roznego rodzaju urozmaicenia w PvE. Zbieranie punktow na rozne rangi, ktore daja rozne bonusy, np. w postaci darmowych skills.

Heroes. czyli henche ktorych "nosisz ze soba", mozna im dawac takie skille jakie chcesz, ekwipunek itp. maja tez podstawowe ustawienia AI, tzn. tego jak sie maja zachowywac podczas walki. Mozna nimi w zasadzie kierowac w szczegolach podczas walki, az do timingu skilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec co polecacie?

Szczerze mówiąc to od czasów Baldur''s Gate 1/2 i Planescape Torment nie spotkałem gry o rozwiniętej i wciągającej fabule. Wszystko co teraz robią to gry akcji z mizernymi elementami RPG :( Ostatnio grałem w Neverwhinter ale się zawiodłem, Dungeon Sidge 2 jest bardzo miła dla oka efekty specjalne na najwyższym poziomie ale fabuła jest liniowa mało qestów w sumie głównym twoim celem jest rąbanie sobie drogi przez zastępy potworków (gra dla odprężenia nie do myślenia;)) Kolejny 100% H&S to Sacred to samo co wyżej tylko odejmni 30% jakości;). Spell Force - w dwójkę jeszcze nie grałem ale jeśli jest podobna do 1 to lepiej sobie darować, elementy RTS - ja nie przepadam za mieszankami;). Godna polecenia jest GWP ale to już pewnie wiesz;D Pewnie nie pomogłem ale może ograniczyłem wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:56, Solstheim napisał:

Hmm czy warto kupic Nightfalla?


Warto. Posiadam pierwszy rozdział i własnie Nightfall. Faction nie kupowałem właśnie przez to, że jest głównie nastawione na PvP, ma słabą i krótką fabułę.
Ale Nightfall bardzo mi przypomina pierwszy rozdział. Jest naprawdę wciągajace. Masa questów, 20 misji. I to nie byle jakich. Są według mnie jeszcze ciekawsze niż w GW:P. Choć kontynent nie jest tak zróżnicowany jak w pierwszym rozdziale, to i tak bardzo ciekawi. Pustynie, miasta, jaskinie, bagna, forty - jak na razie mnie to nie znudziło. Przeciwnicy są ciekawi, dobrze pomyślani i na pewno bardziej zróżnicowani niż w Factions.
No i Nightfall zawiera coś o czym warto wspomnieć - bohaterów. Świetny pomysł, który się sprawdził w 100%. Są o niebo inteligentniejsi od henchów, można im dobierać skille, drugie profesje, dozbrajać i ulepszać zbroje.
Jak dla mnie to gwarancja dobrzej zabawy. Gram parę tygodni i jeszcze mnie nic nie znudziło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:56, Solstheim napisał:

Hmm czy warto kupic Nightfalla?


Popierwsze NighFall w przeciwieństwie do GWF jest nastawiony na tryb PvE. Co do samego trybu... Napewno jest dużo lepszy od Factions , jest bardzo wiele questów i nie są ta questy liniowe można się trocher pobawic , podowiadywac , czy pozwiedzać. Następnie misji jest 20 , nie sa to misje nastawione tylko i wylacznie na walke , zreszta sam zobaczysz. Napewno jest bardzo wiele nowości w stosunku do poprzednich części , nie bede sie o nich rozpisywał po tylko popsuł bym Ci radość. Gram w Guild Warsa od roku wiec poznałem każda część dogłębnie i jeśli mam mam Ci polecić GWN , to robie to z czystym sumieniem , gra jest warta świeczki. Przechodze ją już drugi raz i świetnie się bawi , nie jest taka monotonnie i znużenie jak w przypadku GWF.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zawsze u mnie bywa:D grałem "u kolegi" a raczej na jego koncie(kumpel z klasy) ktore ma nightfala factionsa i prop no i co powiedziec samo gwp to taki sredniej klasy merc ale za to bardzo wygodny a kolejny dodatek do tego "merca" to tylko robi ze jest ciasniej przez co mniej wygodnie:D nie jestem pewny czy ktos w ogoóle zrozumiał o co mi chodzi :D ale na zastanowienie mam jeszczep onad tydzien zza nim kaska wpadnie i ... narazie chyba poczekam na wiedzmina bo co sie odwlecze to nie uciecze lub pogadam z tatusiem:D(tez gra nałogowo) to moze zrobimy zzute na jakas kosc 1gb ramu lub (lepiej) karte graficzna:D hmm choc z 2 strony.... GW to jednak GW:D a pi*****e kupie gw najwyzej jak mi sie nightfall nie spodoba to sprzedam obiue czesci i całe konto bo nie bede miał juz co w tym gw robic:D thx za odpowiedzi i jeszcze jedno pytanko: Czy mozna postacia z gw:p na 20lvl "wparowac" do gwn i pokazac kto tu rzadzi>?:D i jak ktos sie zajmuje farmieniem to czy opłaca sie farmic cos z gwn i czy da rade to woriorem ew. derwishem(dla derrwisha ide ufarmic golda na 15k armor) acha i czy nasze "kochane" an nie zrobiło czegos z dropami totem axów bo wczoraj zrobiłem 4 runy i nie dosc ze jakos dziwnie cieko było(mozliwe ze juz nie ta wprawa co kiedys lub zmiana na W/R nie jest dobra do tej farmy) bo to był moj głowny srodek zarobków na armorki 15k(w jeden dzien 50k choic jak bym sie postarał to ze 100 by było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja nie bardzo zrozumiałem o co chodzi. ;-)
Możesz przemieszczać się miedzy kontynentami mając więcej rozdziałów. Ale nie martw się, nie pokażesz kto tu rządzi, bo gra dostosowuje poziom trudności do twojego poziomu i nie licz, że potworki będą równie słabe jak przy grze niskolevelowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować