Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 19:53, ChrisOS napisał:

siemka czy wyjdzie guild wars pl po polsku??


Hehehehehe.... Sam sobie przeczywsz i Bóg wie co jeszcze. "Czy wyjdzie Guild Wars PL po polsku ?" heh... A widziałeś kiedyś instrukcje w PL a miała język ANG ?! Tak Guild Wars będzie po polsku , prawdopodobnie , pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:03, DragonLord napisał:

> > Pójdzie, może przez tą całą noc uda Ci się nawet załadować jedno miasto xD.
>
> To był żart?? ;) Mam nadzięję, że nie będzie mi się aż tak ciąć :P
Niestety, nie do końca. Wszystko zależy, czy jest to GW:P, GW:F czy GW:N. Jeżeli jedne z dwóch
pierwszych - to jakoś przeżyjesz. Jeżeli Nightfall - to będą problemy (przy 512 już strasznie
wolno się wszystko ładuje).

Głupoty pleciesz - gram na neo 128 i idzie normalnie grać, nawet AB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strategie do Shiro z Nightfalla? Nie jest chyba on dokładnie taki sam jak w Factions, ale ma przynajmniej podobne czary. Po pokonaniu Lisza w Świątyni Sześciu Bogów atakuje Shiro. Przydają się obrażenia pomijające pancerz, do togo kilku healerow bo zadaje obrażenia jak kilku dobrych assasinów na raz. No ale gdy po minucie walki drużyna jest osłabiona, nie ma Avatara Balthazaara i ogólnie jest już gorzej.
Po pewnym czasie Shiro zaczyna walić Imposibble Odds co kilka ciosów, czyli całe party leży a Shiro gania za resztą drużyny. Oddalić się podczas Impossible Odds jest trudno, a zadają ze 500 obrażeń na dośc spory obszar... Co moge zrobić? Jeżeli mam 30% Death Penathly to zabijają mnie 3 ciosy czyli gra od nowa. Skill monka zadawanie przez wroga min. 10%mojego życia sam raczej nie działa. Skład 2 Tanks, Monk, Nurker, Death Necro, Dunkoro, Dunkoro, i Master of Whispers sobie nie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:13, mic02 napisał:

Macie jakieś strategie do Shiro z Nightfalla?


Misja jest banalna. Potrzebujecie nednego rangera z apply poison , oraz nekrusa z buildem Spoil Necro. Nie attakujecie Shiro , degeny go wykoncza oraz Spoil. Wez sobie dobre skille protujace aegis , guardian etc. Ale misja sama w sobie banalna. Mozecie jeszczewsadzic do party Ele/Me z Blinding Flesh. Shiro nie attakujecie Spoil działa podobnie jak SS ale duzo wiekszy dmg zadaje , okolo 104 dmg , degen go wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:13, mic02 napisał:

Macie jakieś strategie do Shiro z Nightfalla? Nie jest chyba on dokładnie taki sam jak w Factions,
ale ma przynajmniej podobne czary. Po pokonaniu Lisza w Świątyni Sześciu Bogów atakuje Shiro.
Przydają się obrażenia pomijające pancerz, do togo kilku healerow bo zadaje obrażenia jak kilku
dobrych assasinów na raz. No ale gdy po minucie walki drużyna jest osłabiona, nie ma Avatara
Balthazaara i ogólnie jest już gorzej.
Po pewnym czasie Shiro zaczyna walić Imposibble Odds co kilka ciosów, czyli całe party leży
a Shiro gania za resztą drużyny. Oddalić się podczas Impossible Odds jest trudno, a zadają
ze 500 obrażeń na dośc spory obszar... Co moge zrobić? Jeżeli mam 30% Death Penathly to zabijają
mnie 3 ciosy czyli gra od nowa. Skill monka zadawanie przez wroga min. 10%mojego życia sam
raczej nie działa. Skład 2 Tanks, Monk, Nurker, Death Necro, Dunkoro, Dunkoro, i Master of
Whispers sobie nie radzą.

----------------------> SPOILER<--------------------
Aby pokonać Shiro musisz posiadać jakiegos hero lub hencha (najlepiej innego gracza), który posiada Wild Blow. Jest to skill, który kończy wszystkie Stance działające u przeciwnika. Dobrym rozwiązaniem jest także wzięcie na misje interruptera. Mam nadzieje, że to ci pomoże ;]
----------------------> E N D SPOILER <-----------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:03, Piotrek K. napisał:

Glupoty pleciesz, bo to nie chodzi o predkosc polaczenia z netem, a ilosc pamieci ramu w kompie
;-)

Rzeczywiście - przepraszam - mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:41, Arthas90 napisał:

----------------------> SPOILER<--------------------
Aby pokonać Shiro musisz posiadać jakiegos hero lub hencha (najlepiej innego gracza), który
posiada Wild Blow. Jest to skill, który kończy wszystkie Stance działające u przeciwnika. Dobrym
rozwiązaniem jest także wzięcie na misje interruptera. Mam nadzieje, że to ci pomoże ;]
----------------------> E N D SPOILER <-----------------------------------


Interputer ? A co Ci da interput jak Shiro puszcza skille co pare sekund ? Nie wyrobisz z interputem to raz , szykosc rzucania skilli jest bardzo szybka to dwa , wiec trudno bedzie trafic tak zeby dokonac interputa. Dlatego właśnie idzie sobie taki Warrior , wrzuca Endure Pain a monk daje mu Reversal of Fortune + Protective Spirit. Warrior nie pada bo nie ma szans , a Spoil Necro , hexuje Shiro , każdy atak Shiro bierze 104 Dmg , wiec pomysl ile trwa zabicie Shiro jeśli ktos umie się wziąść do tego , niecałą minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:59, oOreVenOo napisał:


Interputer ? A co Ci da interput jak Shiro puszcza skille co pare sekund ? Nie wyrobisz z interputem
to raz , szykosc rzucania skilli jest bardzo szybka to dwa , wiec trudno bedzie trafic tak
zeby dokonac interputa. Dlatego właśnie idzie sobie taki Warrior , wrzuca Endure Pain a monk
daje mu Reversal of Fortune + Protective Spirit. Warrior nie pada bo nie ma szans , a Spoil
Necro , hexuje Shiro , każdy atak Shiro bierze 104 Dmg , wiec pomysl ile trwa zabicie Shiro
jeśli ktos umie się wziąść do tego , niecałą minute.

Interrupter po to, żeby przerywac ataki Lisza, bo w końcu on tam tez jest. A co do Shiro to doskonale wiem jakich skilli używa bo skończyłem z nim misję kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:01, Arthas90 napisał:

Interrupter po to, żeby przerywac ataki Lisza, bo w końcu on tam tez jest. A co do Shiro to
doskonale wiem jakich skilli używa bo skończyłem z nim misję kilka razy.


Lisz po co interputowac ? Ten błazen pada w chwile....oO

@pitah , fakt spoiler głupi ale z drugiej strony trudno gry nie przejsc do tego czasu. Ja rozumiem ze nie wszyscy maja czas , lub maja cos ciekawszego do roboty , ale trudno sie tez nie zapytac o cos. Dość było czasu na przejście gry , niektórzy ja poprzechodzili dzień po premierze a dzisiaj mamy 21 listopada. Przykro mi. I nie upoważnia Cię to do wyzywania kogoś od buraków , chciał sie zapytać a na migi się pytac raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2006 o 19:26, oOreVenOo napisał:

Tak może i chodzi płynnie. Ale na jakim konfingu ? 800x600 i detale medium.


Nie, na 1024:728 (czy jakoś tak) i rzeczywiście detale medium :). Miastach tnie, ale jakoś idzie. Na wolnej przestrzeni chodzi gładko, chociaż czasami trzeba poczekać kilka sekund , bo się tnie. Przechodzenie między miastami nie trwa jakoś trasznie długo. Z 1 min. może 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:56, natkasuper1 napisał:

Nie, na 1024:728 (czy jakoś tak) i rzeczywiście detale medium :). Miastach tnie, ale jakoś
idzie. Na wolnej przestrzeni chodzi gładko, chociaż czasami trzeba poczekać kilka sekund ,
bo się tnie. Przechodzenie między miastami nie trwa jakoś trasznie długo. Z 1 min. może 1,5.


Potrzebujesz wiecej ramu z 768 i bedzie chodzilo jak ulał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza sie spoiler wczesniej, nawet zeby gra wyszla w w 95r to na roznych forach swiatowych zobaczysz takie infa w *SPOILER*.
Tylko buraki o tym nie wiedza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zauważyłem, że launcher znów jest po polsku. I zasysa się kilkaset plików. To raczej nie pozostałość odpalania gry z "-image": dopisałem to do kopii pliku, poza tym wczoraj zostało mi jeszcze kilka(-naście) plików do pobrania.

Skoro tak, to może polska wersja ;) ? Ech, sam nie chcę w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 07:50, Ziloh napisał:

Co to jest jakiś duży update i nagle po polsku jest "ściąganie" ??


Po polsku ekran ściągania jest od dawna już. Nie zauwazyłem polskiej wersji językowej, widac jakiś update po prostu zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 00:26, Selv napisał:

Oznacza sie spoiler wczesniej, nawet zeby gra wyszla w w 95r to na roznych forach swiatowych
zobaczysz takie infa w *SPOILER*.
Tylko buraki o tym nie wiedza ;(


Hmm dziwne tylko że jak ktoś przechozi GWP , GWF i sie o coś pyta to wtedy nie ma [/Spoiler] a gra wyszła tylko z 2 lata temu więc powinnien to być spolier. Mamy 22 listopada , nie mieliscie czasu na gre przykro mi , ale nikt nie bedzie sie piepszyl z komenda jakas "spoiler" etc , nie jestesmy 2 dni po premierze tylko miesiac , i wszyscy jakas zdarzyli przejsc GWN , bez paru osob , rozumie ze nie macie czasu , ale nie rozumie wyzywania kogos od burkaow , chłop nie bedzie pisal skrotami albo szyfrem bo wy gry nie przeszliścię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować