Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam pytanie: otóż czy jest sens kupić używane GW (F lub N, bo podstawe mam). na allegro pełno jest świeżych, raz zainstalowanych kopii, które po prostu "nie podeszły" ludziom (ofkoz polowe tansze niz w sklepie). w związku z tym mam pytanie, czy raz aktywowane przez kogos konto mozna skasowac, i na tym samym kluczu podłączyć do swego obecnego konta?? jeden koles na allegro sprzedajacy taka gre, twierdzi, ze na jednej karcie aktywacyjnej (factions) mozna zalozyc konto do 4 razy (liczac z jego uruchomieniem gry to będzie 3). to prawda, czy ściema?? chętnie bym kupił taniej na allegro, ale ciekaw jestem czy bedzie to wspolgralo z moim kontem, czy będę musiał mieć dwa osobne konta. podobno da się też w razie jakichś problemów napisać do areny, i oni mogą połączyć konta. co wam o tym wiadomo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje to samo co tymusia oraz dodatkowo jedna rzecz. Mianowicie chodzi o to, czy gra rozni sie jesli mamy tylko GW:F, a inaczej, kiedy mamy takze podstawkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się usunąć konta z kluczem, a próby dodania jednego konta do drugiego przez mail do ANet jest czasochłonne (i nie ma 100%, że przeprowadzą taką operację). Zmienić 4 czy 5 razy to można, ale kontynent (z Europy na Amerykę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:32, DragonLord napisał:

Nie da się usunąć konta z kluczem, a próby dodania jednego konta do drugiego przez mail do
ANet jest czasochłonne (i nie ma 100%, że przeprowadzą taką operację). Zmienić 4 czy 5 razy
to można, ale kontynent (z Europy na Amerykę).


hmm, czyli nie da się skasować swego konta?? bo zasugerowałem się tym, że kiedyś jak była ta zadyma że niby abonament wprowadzą, to była w licencji mowa o tym, że jak nie pasują warunki, to skasuj konto i papa. myślałem że można konto wywalic i założyć nowe. np w warcrafcie 3 chyba da się. szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie można było usunąć swojego konta, a to zamieszanie to była tylko zapowiedź tego że będą kolejne dodatki co pół roku i ci co nie zgadzali się z tym odrzucali to ( naprawdę nie wiem po co). A Warcraft III to chodziło o sam nick, a tutaj w Guild wars liczy się tylko konto jako jedno, ogólne, które służy także jako CD Key (sa na nim zapisane wszystkie klucze do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Czy w Nightfallu to dużo jak się ma ponad 60% 12 poziomu w 3 dni (ja mam, więc się pytam). Jak długo zajęło wam "dojechanie" do 20 levelu? Wykonuję oprócz questów głównych też poboczne, żeby nie było, że gram tylko dla leveli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 22:48, natkasuper1 napisał:

Mam pytanie z innej beczki. Czy w Nightfallu to dużo jak się ma ponad 60% 12 poziomu w 3 dni
(ja mam, więc się pytam). Jak długo zajęło wam "dojechanie" do 20 levelu? Wykonuję oprócz questów
głównych też poboczne, żeby nie było, że gram tylko dla leveli ;).


Podczas preview eventu grałem 2 dni i zrobiłem 18 levelik, ale to nic nie znaczy. Są ludzie, którzy jednego dnia potrafią 20 zrobić. To zależy od predyspozycji gracza ;) i tego ile grasz dziennie.

Gdy wyszedł już nightfall grałem parę dni nową postacią i po skończeniu fabuły Istani miałem tylko 16 level (grałem mniej) Tak więc nie przejmuj się tym jaki masz level i czy nie powinieneś mieć mniejszego/większego. Graj swoim tempem i ciesz się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji GW, to cała sprawa ma dość ciekawą postać. Otóż już w pudełeczku z GW:Factions pojawiła się ulotka informująca, o tym, że "już niedługo spolszczenie" czy coś w tym stylu. Do tego czasu NC Soft zdołało wypuścić następną część GW i tak oto załoga CDP poradziła sobie z problemem widząc 2 dodatki naraz. :D Nagle teraz na światło dzienne wyszła data polonizacji.

Teraz pytanie : czy NC Soft zaliczy Polski do oficjalnych języków tzn. będzie wysyłało im tłumaczenie przed premierą danego dodatku?, bo jeśli nie, to w dniu premiery będziemy oglądać nowe skille w angielskim? :P Niech mnie tu ktoś od razu nie zwyzywa, tylko się zastanowi.

Druga sprawa to fakt, że w GW nie ma aż tylu słów do tłumaczenia. De facto powtarzają się tam setki razy słowa "skill" , "attack", "spell" itd itp. W gruncie rzeczy to chyba mogli zrzucić do jakiegoś licznika cały tekst z GW i się pochwalić, że to jest tyle, a tyle słów. Nie wspominając oczywiście o duplikatach skillów (np. Zojun''s Haste dla Rangera z Factions).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 22:48, natkasuper1 napisał:

Mam pytanie z innej beczki. Czy w Nightfallu to dużo jak się ma ponad 60% 12 poziomu w 3 dni
(ja mam, więc się pytam). Jak długo zajęło wam "dojechanie" do 20 levelu? Wykonuję oprócz questów
głównych też poboczne, żeby nie było, że gram tylko dla leveli ;).


ogólnie to jest tak ze w momencie wychodzenia z wysp nobow ma sie (powinno sie miec) juz 20lvl, bo od tego momentu przeciwnicy sa pod ten level ustawieni

oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zeby probowac wychodzic na nizszych levelach, jednak wtedy bedzie troche trudniej grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dziwne, ale u mnie po przesunieciu suwaka jakości dzwięku na miniumum gra chodzi o jakieś 50% płynniej podczas walk niż z suwakiem na max :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:18, Kocuras napisał:

Co do polonizacji GW, to cała sprawa ma dość ciekawą postać. Otóż już w pudełeczku z GW:Factions
pojawiła się ulotka informująca, o tym, że "już niedługo spolszczenie" czy coś w tym stylu.
Do tego czasu NC Soft zdołało wypuścić następną część GW i tak oto załoga CDP poradziła sobie
z problemem widząc 2 dodatki naraz. :D Nagle teraz na światło dzienne wyszła data polonizacji.

Teraz pytanie : czy NC Soft zaliczy Polski do oficjalnych języków tzn. będzie wysyłało im tłumaczenie
przed premierą danego dodatku?, bo jeśli nie, to w dniu premiery będziemy oglądać nowe skille
w angielskim? :P Niech mnie tu ktoś od razu nie zwyzywa, tylko się zastanowi.

Druga sprawa to fakt, że w GW nie ma aż tylu słów do tłumaczenia. De facto powtarzają się tam
setki razy słowa "skill" , "attack", "spell" itd itp. W gruncie rzeczy to chyba mogli zrzucić
do jakiegoś licznika cały tekst z GW i się pochwalić, że to jest tyle, a tyle słów. Nie wspominając
oczywiście o duplikatach skillów (np. Zojun''s Haste dla Rangera z Factions).


tlumaczenie ma byc przed koncem tego roku (czyli jeszcze z 6 tygodni im zostalo :P)

od momentu wprowadzenia jezyka polskiego do gry bedzie on juz caly czas dostepny (tzn tlumaczenia polskie beda gotowe przed wyjsciem nastepnych dodatkow)

teoretycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:22, Selv napisał:

To jest bardzo dziwne, ale u mnie po przesunieciu suwaka jakości dzwięku na miniumum gra chodzi o jakieś 50% płynniej podczas walk niż z suwakiem na max :|


Hmm to nieźle. Będę musiał sprawdzić, bo jak dotąd nie zwróciłem na tą opcję większej uwagi. Zobaczę czy u mnie tez cędzie płynniej chodzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze farm Mo/W55 HP i SS Necro zsotal znefrowany i już nie da sie tak wiecej farmic. Dzisiaj skolei usłyszałem ze nadal jest on możliwy i ludzie tak farmia ? Wiec co wkoncu ? Czy ktos nadal tak farmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest to tak, że kiedyś mo 55 brał na siebie nawet 9-10 ataxów i one padały dosyć szybko, teraz mo bierze na siebie 3 które teraz często lubią poganiać troszkę SSa.

Jak widac, jest to możliwe ale jest trudniej i idzie dużo dużo wolniej niż kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 11:11, Selv napisał:

Wiesz, jest to tak, że kiedyś mo 55 brał na siebie nawet 9-10 ataxów i one padały dosyć szybko,
teraz mo bierze na siebie 3 które teraz często lubią poganiać troszkę SSa.

Jak widac, jest to możliwe ale jest trudniej i idzie dużo dużo wolniej niż kiedyś :)


Hmm czyli w tym problem. No niby ja jako SS , posiadam Distorationa ale i tak jak Atax przytrzaska i jeszcze sobie celnie to -200hp odrazu , wiec nie wiem czy ma to sens. W każdym razie spróboje dzisiaj znaleźć jakiegos Mo. Jeśli ktos ma Mo55hp i jest chętny na farm ze mna , oto moj IGN Raven Painforge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 058 przygód ciąg dalszy:)
Wkur*iony niemożnością połączenia i daremnymi próbami zainstalowania XP SP2 wywaliłem całą gierkę i zainstalowałem samego klienta i ...ruszyło!? Doinstalowałem resztę już z płytek, odpaliłem z parametrem -image, przerwałem ściąganie gdzieś tak w połowie i... znów 058!!! Dżizas. Kolejny reinstal. Wrzuciłem tym razem samego Nightfalla i udało się połączyć. Pobiegałem troszkę paragonikiem - pięknie wygląda Elona, szczególnie po kilku dniach przymusowej abstynencji:) Ciekawe, czy po pracy będę mógł pograc, czy kolejny reinstall.
Czy wg Was na błąd 058 może mieć wpływ przerwanie gry podczas ściągania update-ów?
Co ciekawe, w sytuacji 058 przy włączaniu gry łączę się z ArenaNet ściągane są aktualizacje ale na ekranie logowania NIE pokazują się informacje o eventach itp. I wtedy już wiem, że po kliku na Login poczekam sobie z 5min i pojawi sie 058.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować