Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 09:49, AbeFrugo napisał:

Pytanko - gdzie jest Mistrz Wyzwań Rioki albo jakoś tak?


Eeee... hmm.... a jak to będzie po angielsku? W razie czego dawaj i polską i angielską nazwę, szybciej uzyskasz odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 09:49, AbeFrugo napisał:

Pytanko - gdzie jest Mistrz Wyzwań Rioki albo jakoś tak?


Odpowiedzi na więkoszość nurtujących Cię pytań , masz w 1st poście , który tworzy dość rozbudowane FAQ. Znajduje się tam link do największej encyklopedi na temat Guild Warsa. www.guildwiki.org . Tam znajdziesz wszytsko czego potrzebujesz i szukasz :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj Guild Warsa ;d grałem w wersję trial i bardzo mi się spodobała ta gra, już sie nie umie doczekać aż gra trafi w moje ręce ;d mam zamiar jeszcze zakupić te dwa dodatki, co o nich sądzicie?? który lepszy Factions czy Nightfall??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 13:09, szczurek18 napisał:

który lepszy Factions czy Nightfall??

Zdecydowanie Nightfall.
Factions jest krótki, nieciekawy i momentami frustrujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobrze wiedzieć czyli teraz oszczędzam kase na Nightfall, ciekawi mnie czy jeszcze będą jakieś dodatki do GW bo kiedyś słyszałem że mają być po dwa na rok ale nie wiem czy to prawda, i fajnie ze GW jest teraz w języku polskim bo w sumie wcześniej zwlekałem z zakupem tej gry bo angielski nie zabardzo znam, ale teraz jak jest PL to mi sie podoba. ;d ale co do tego że mają wychodzić dwa dodatki na rok, to to prawda czy nie ??? wie ktoś może coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku było planowane wydawanie kolejnych części co 6, maksymalnie co 9 miesięcy. Wszystko co wyjdzie nowego oczywiście bedzie też po polsku. Tak wiec nie ma co sie martwić. Następny rozdział (tak sie nazywaja kolejne części) jest spodziewany na wiosnę/lato przyszłego roku. Dokładnej premiery nie znamy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:14, agnieszka20 napisał:




witam czy ktos moglby mnie oswiecic jak przeniesc sie postacia z prophecies do factions??
z gory thx


Należy wykonać pewien quest daje go jakiś NPC w Lion''s Arch znajdziesz go chyba w dokach i po wykonaniu tego questa znajdziesz się na terenach Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:14, agnieszka20 napisał:

witam czy ktos moglby mnie oswiecic jak przeniesc sie postacia z prophecies do factions??
z gory thx


w Lion''s Arch porozmawiaj z Firstwatch Sergio, da ci on questa "Mhenlo''s Request"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:34, piotr2119 napisał:

a będą polskie dystrykty w mieście? nie wie może ktoś przypadkiem?


Miały byc w sobote, ale chyba przez te zamieszanie z plikami pl to i serwery się zmieszały i nie wstały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:44, piotr2119 napisał:

ale będą jeszcze? ja nie za bardzo rozumiem angielski i przydałby się polski dystrykt :)

A po kiego Ci dystrykt? Samo spolszczenie (na razie lipne, ale jak poprawią to będzie git) nie wystarczy? Przecież dystrykt nie ma nic do rzeczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:23, Pajonk78 napisał:

A po kiego Ci dystrykt? Samo spolszczenie (na razie lipne, ale jak poprawią to będzie git)
nie wystarczy? Przecież dystrykt nie ma nic do rzeczy. :P


Choćby po "tego", że każda europejska wersja językowa ma swój dystrykt. Dlaczego Polacy mieliby być pod tym względem dyskryminowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:23, Pajonk78 napisał:

> ale będą jeszcze? ja nie za bardzo rozumiem angielski i przydałby się polski dystrykt
:)
A po kiego Ci dystrykt? Samo spolszczenie (na razie lipne, ale jak poprawią to będzie git)
nie wystarczy? Przecież dystrykt nie ma nic do rzeczy. :P

Aby można było oficjalnie rozmawiać po polsku ;)
Np ja uważam, że rozmawianie na kanale "All" w języku innym niż angielki na angielskich dystryktach jest niekulturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować