Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

omg szlak mnie trafi.cos mi sie dziwnego dzisiaj dzialo.jak widac na screenie dosyc ze nie moglem wrocic z postaci balthazara to wrogowie mnie nie widzieli:/a pozniej mialem misje horde of darknes cos takiego i szlem z moim teamem,juz ja ukanczalismy kiedy poraz pierwszy w gw zdazyl mi sie lag i zresetowal komp:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:02, żyrafa napisał:

omg szlak mnie trafi.cos mi sie dziwnego dzisiaj dzialo.jak widac na screenie dosyc ze nie
moglem wrocic z postaci balthazara to wrogowie mnie nie widzieli:/a pozniej mialem misje horde
of darknes cos takiego i szlem z moim teamem,juz ja ukanczalismy kiedy poraz pierwszy w gw
zdazyl mi sie lag i zresetowal komp:/:/:/


Wiesz moge cie pocieszyć ja jak włączam gry to zazwyczaj komputer mi się restartuje.A jak komp się restartuje to może być wina wielu powodów.Tylko ciężko powiedzieć czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:15, Krejt napisał:

No chyba widać na skrinie, że derwiszem... -_-''


Pewnie zmylił go drugi człon nicku żyrafy - Legolas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupiłem Guild Wars podstawkę, i mi się znudziła ;/. Ale zastanawiam się czy może Nightfall lub Factions jest lepsze tzn. czy nie jest taka strasznie monotonna i czy opłaca się je kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:01, Adeq napisał:

Mam pytanie kupiłem Guild Wars podstawkę, i mi się znudziła ;/. Ale zastanawiam się czy może
Nightfall lub Factions jest lepsze tzn. czy nie jest taka strasznie monotonna i czy opłaca
się je kupić??


Wiesz co...Factions to jest troche to samo co Prophecies...natomiast Nightfall to coś zupełnie innego. Według wielu Nightfall bije Factions na głowe...więc kupuj Nightfall:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zastanawiam się czy może

Dnia 13.12.2006 o 21:01, Adeq napisał:

Nightfall lub Factions jest lepsze tzn. czy nie jest taka strasznie monotonna i czy opłaca
się je kupić??


Factions jest duzo bardziej dynamiczne od GW P, ma ciekawszy klimat i zawiera wiecej innowacji w trybie pvp(ktory jest kwintesencja/sercem gry ;]). Ja osobiscie na Nightfallu troche sie zawiodlem nie oferuje za wiele poza henchman''ami na sterydach, zwanymi bohaterami ;/...no moze fabula GW N ma wiekszy rozmach. Jak dla mnie Factions > Nightfall. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że spolszczenie zostało już poprawione?? Nie ma już głupich tekstów "Energia z miejscem na inskrypcje" itp. W końcu można normalnie grać! Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:14, Mr Black napisał:

Zauważyliście, że spolszczenie zostało już poprawione?? Nie ma już głupich tekstów "Energia
z miejscem na inskrypcje" itp. W końcu można normalnie grać! Super :)

Hmmm, aż muszę włączyć grę i to sprawdzić jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:32, Earthshaker napisał:

> Czy można robić emotsy na innych graczach?
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

Napisz to po polsku...
Qwa , mialem code 15 w czasie gry, teraz error 13 przy logowaniu razem ze mna cala gildia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:14, Mr Black napisał:

Zauważyliście, że spolszczenie zostało już poprawione?? Nie ma już głupich tekstów "Energia
z miejscem na inskrypcje" itp. W końcu można normalnie grać! Super :)


I czcionka normalna... SUUUUPER ;-D
Wrzeszcie można grać po polsku ;-)
Jupi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować