Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Może mi ktoś powiedzieć w jakich piedestałach muszę ustawić te Crystal Key''e? Bo za nich w świecie nie wiem jak ustawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do polonizacji GW, to jednak sporo rzeczy nie zostało w ogóle przetłumaczonych np. Totem Axe, czy niektóre opisy czarów itp. Mam nadzieję, że szybko to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecej optymizmu
Do tej pory NIE DAŁO sie grac po polsku. Ta poprawka to zmienia! ;-)
Teraz przyjdzie czas na poprawianie pojedynczych bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:52, Mr Black napisał:

Wracając do polonizacji GW, to jednak sporo rzeczy nie zostało w ogóle przetłumaczonych np.
Totem Axe, czy niektóre opisy czarów itp. Mam nadzieję, że szybko to poprawią.

Właśnei wyszedł świeży update:

Dodano komendy(emoty) w następujących językach: francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chinśki prosty, chiński tradycyjny i polski.
Zmieniono czcionkę używaną przez język polski.
Ulepszono polskie tłumaczenie.

Źródło: oficjalny polski fansite GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podstawką Guild Wars. W czasie próby logowania wyskakuje mi błąd:

"Dokończenie wybranej czynności nie było możliwe.

Proszę spróbować ponownie za kilka minut."

Mineło 5 minut i nadal to mam. Najpierw wyskoczyło mi to przy przechodzeniu z jednego obszaru na drugi potem jak pisałem przy logowaniu. Czy mam czekać dalej czy jest jakiś sposób na ominięcie/naprawę tego?

Czy ktoś miał coś takiego też i jak często się to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ludzie... zalamujecie mnie.... Najwazniejsze sprawy zostaly juz poprawione a wy czepiacie sie teraz o jakies glupie nazwy skili ktore mozna tlumaczyc dwojako a nawet trojako :D Odrazu mowilem by nie tlumaczyc nazw skili i miast bo wlasnie beda takie dupki co to sie uczepia .Angielski ma to do siebie ,ze niektore slowa mozna tlumaczyc na przerozny sposob wiec przestanta pieprzyc... Spolsczenie jest git brawo ,ze im sie chcialo, a drobne bledy typu literowki czy pozostalosci z angielskiego zostana poprawione, bo nawet GW podczas premiery w j. angielskim mial bledow od cholery wiec litosci .... Czekamy teraz na WOW ,czem prendzej bo dla mnie pvp to GW a rpg to wow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:06, Mertionh napisał:

Mam problem z podstawką Guild Wars. W czasie próby logowania wyskakuje mi błąd:

"Dokończenie wybranej czynności nie było możliwe.

Proszę spróbować ponownie za kilka minut."

Mineło 5 minut i nadal to mam. Najpierw wyskoczyło mi to przy przechodzeniu z jednego obszaru
na drugi potem jak pisałem przy logowaniu. Czy mam czekać dalej czy jest jakiś sposób na ominięcie/naprawę
tego?

Czy ktoś miał coś takiego też i jak często się to zdarza?


nie przejmuj sie problemy z serwerami sa wszyscy czekamy bynajmniej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłeś kilka postów wcześniej, wszyscy mają taki problem. Coś się zapewne porobiło z serwerami. Trzeba poczekać trochę i będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak RPG to nwn2 ;)
W WoWie masz tyle RPG co w `quaku`.

Obojętnie jak można rozumieć nazwy skilli, powinny mieć JEDNO znaczenie, niezależnie od zapisu. To znaczenie w polskiej wersji jest zachwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:10, Nexus66 napisał:

Po wielu, wielu słowach krytyki nalezy wreszcie podziekować za spolszczenie GW ;-)
(teraz juz mozna;-))

Nareszcie jakieś optymistyczne słowa;) Ludzie spokojnie, najpoważniejsze błędy są poprawione i teraz trzeba czekać na updaty z tymi pojedynczymi "bykami" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 matko nic nie mow mi o tej seri.... Kiedys czytajac pewne pisma i szukajac dobrego rpg na pc natknelem sie na nwn 1 . Jak oni go zachwalali , matko oceny niebotyczne... Kupilem oryginal , inastaluje gram , gram.... im dalej tym coraz bardziej spiacy jestem ... No ale nic mysle moze cos sie dalej zmieni jak z miasta wyjde... wiec gram juz na sile walczac z nuda jak cholera... no i... kupilem go ponad 2 lata temu do tej pory go nie ukonczylem ba nawet mysle 30 % nie zrobilem, walniety w kat lezy gdzies z napisem 100 % pigulka nasenna.. Dzieki dwojki nie mam zamiaru tykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nwn2 przypomina BG ;)
Przy nwn1 tez spałem, pod nwn2 kupuje jutro kartę graficzna :>
WoW to nie RPG, bliżej GW do RPG niż WoWowi tak poza tym.
Jesli nwn był nudny, to co powiesz o Wowie? Zresztą, nwm, pograsz ;]
Ilość farmu w Wowie ktory MUSISZ zrobic dziennie przypomina jakiś smutny obowiązek czy prace domowa z matematyki polegającą na robieniu 1000 prostych równań dziennie.
Zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowisz karte specjalnie kupujesz.... No tak gdybym tak myslal to tez bym kupil sobie gf 7800 pod agp ... Ale niestyty to moze niewystarczyc mimo ze mam P IV 3.12 GHZ 1 gb ram dual. Musze wymienic juz niestety plyte procka core duo , ramy 800 mhz . no i karte . Znow wydam kolo 5000 zl dla porownania 5300 zl dalem za moj dzisiejszy prawie 4 lata temu ... Plakac sie chce ..zasrany pciex .. Tylko czekam kiedy wyskocza z agp 4.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować