Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie, nie tylko pod nwn2, ale głownie.
Obecni emam radeona 9600.
Za 450zł kupuje jutro 7600gs pod AGP. Mysle, że na rok starczy a potem, może przebudowa?
Nwn2 chodzi mi pod radkiem 9600pro, ale chciałbym coś więcej od życia, a wiem że warto. Nwn2 wciga jak baldury. W końcu, tworzył go team od planescape, rozmowy mają jakiś wpływ na gre, jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, komputer który wyciągnie nowości na MAX złożysz za moze 3000zł, razem z monitorem LCD.
Trzeba uważać jak się kupuje, bo sa naciągacze. Ja w tym siedzę, to wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:55, Child of Pain napisał:

Jezu, ludzie o tym trąbia a wy jestescie tacy złośliwi, ze tak sie pytacie? Chcesz grac w csa
bez patchy na steamie?? POLSKA WERSJA CI SIE SCIAGNIE, NAWET JAKBYS KUPIL CHINSKA WERSJE JEZYKOWA
ale nie, nie mozna przeczytac nigdzie sprawdzic bo za ciezko. Twoj fumfel ma angielska instrukcje,
bo tylko w takiej wersji wyszly dwa poprzednie chaptery.


Wyobraź sobie ze wiem ze mi sie sciagnie polska wersja jako patch chcialem tylko sie zapytać ale widze ze dla niektorych osób napisanie: "nie, nie ma czegoś takiego" jest zbyt wielkim wysiłkiem.

>to jest odpowiedź na posta dodanego przez adamafia
>omg drogie dziecko neostrady masz na litość boską przypięty post z linkami w tym do FAQ tam szukaj infa widze >że nawet na oficjalnej stronie gry nie byłeś bo tam jest wyjaśnione jak zmienić język ale widać czytanie jest dla
>ciebie za trudne :/

nie trzeba odrazu wyzywać od dzieci neostrady bo pewno mam net dluzej od ciebie i wiem jak sie zmienia język w menu i nie musialem nawet o tym czytać zeby to wiedzieć. A co do czytania postów weź sobie jeszcze raz przeczytaj mojego posta i potem udzielaj odpowiedzi albo krytykuj bo w moim poscie nie bylo nic napisane ze nie wiem jak sie zmienia jezyk w grze - chciales sie tylko dowiedzieć czy beda w sprzedarzy takie wersje z polskimi instrukcjami - czy to tak wiele dla ciebie zeby zrozumiec o co mi chodzi ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:55, Selv napisał:

Aha, komputer który wyciągnie nowości na MAX złożysz za moze 3000zł, razem z monitorem LCD.
Trzeba uważać jak się kupuje, bo sa naciągacze. Ja w tym siedzę, to wiem :P


Komputer który uciągnie nowości na max za 3000 zlotych ? Hmm sam monitor LCD LG 19'' 8ms , to jest około 800-950 złotych zależy jakis sklep. Teraz karta graficzna , jeśli mówimy o nowościach i mają one chodzi naprawde na max to minimalna karta to GeForce 7600GT Gainwarda 256DDR za jakieś 700 złotych , procesor AMD x2 700 złotych , 2k ramu , Patriot 677Mhz 1000 złotych , Płyta główna od 250-400 złotych , obudowa 150 złotych , zasialacz 400W z 150-200 złotych. Minimalna kwota to około 4000 złotych , na komputer który teraz uciągnie wszystko. I tak karte graficzną wziął bym inną GeForce 6800GT Gainward 512GDDRIII. Widać właśnie jak w tym siedzisz.... Sprawdź sobie same wymagania SCDA , to zmienisz troche poglądy.... Już nie wspomne o GIII który nie dość ze ma kur*****e wymagania to do tego zrąbany kod źródłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew, jakbym tak kupował sprzęt, to plułbym sobie w brode ;)
Powodzonka! ;)
G3 to jest g3, ma zrypany kod.
Procek kupisz taki:
http://www.allegro.pl/item141087025_athlon_64_3700_sandiego_1mb_cache_s939_box_3l_gw.html i starczy. Może nie?
Karta Graficzna Galaxy Ge7600GS ddr3 Zalaman ~600.
To 1000.
Płyta główna+budowa+Zasilacz+Ram (1GB) to jest ~1kzł JESLI dobrze się zakręcisz.
Razem 2000zł+~500zł jesli chcesz 2GB ramu. Wszystkie nowości pójdą Ci na takim kompie. G3 ma zrypany kod i nic już mu nie pomoże, trzeba by przeskoczyć wymagania o 2x co jest głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 13:44, Pajonk78 napisał:

Czyżby marzenie 99% graczy GW na temat reconnectu miało się wreszcie ziścić? Ciekawe
co z tego wyjdzie. :D


na to wygląda, nareszcie nie będzie już zmarnowanych misji "bo monk wyleciał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie sprawdzilem swoje zamowienia i moim oczom ukazalo sie cos takiego:
Zamówione produkty:

Bonus GW:N

cena: 0,00 zł
sztuk: 1
wartość: 0,00 zł

:) ciekawe co to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:03, Selv napisał:

Ziew, jakbym tak kupował sprzęt, to plułbym sobie w brode ;)
Powodzonka! ;)
G3 to jest g3, ma zrypany kod.
Procek kupisz taki:
http://www.allegro.pl/item141087025_athlon_64_3700_sandiego_1mb_cache_s939_box_3l_gw.html i
starczy. Może nie?
Karta Graficzna Galaxy Ge7600GS ddr3 Zalaman ~600.
To 1000.
Płyta główna+budowa+Zasilacz+Ram (1GB) to jest ~1kzł JESLI dobrze się zakręcisz.
Razem 2000zł+~500zł jesli chcesz 2GB ramu. Wszystkie nowości pójdą Ci na takim kompie. G3 ma
zrypany kod i nic już mu nie pomoże, trzeba by przeskoczyć wymagania o 2x co jest głupotą.

ten athlon to troche drogi ,ten jest za 275 , tyle ze bez wiatraka
http://www.allegro.pl/item150002231_amd_athlon64_3700_san_diego_nowy_fv_gwar_promocja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:08, -=SiRMaReC=- napisał:

Panowie i Panie sprawdzilem swoje zamowienia i moim oczom ukazalo sie cos takiego:
Bonus GW:N
:) ciekawe co to bedzie?


Hmmm,a ja nie mam :(
Kto może liczyć na ów bonus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować