Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 14:17, I Borys I napisał:

Hmmm,a ja nie mam :(
Kto może liczyć na ów bonus ?

no bonus dostana ci co odebrali swojego preordera po premierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:07, Adeq napisał:

Hmm.. cieżka sprawa co kupic GW:N czy GW:Factions ;p ale chyba kupie GW:F

Ja w najbliższych dniach zamawiam w gram.pl GW:F
Gierka świetna i te japońskie klimaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, to jest jakaś lipa! podchodzę do priesta, odblokowywuję upgrade ( akurat do staffa) pojawia się komunikat, że odblokowano, ale na liście jest wciąż zablokowane, a faction wcięło!! co to ma być?? wchodzę do pvp equipment, i faktycznie upgrade nieodblokowany. juz któryś raz tak się dzieje, co to ca dziadostwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Nf. Mianowicie derwisza: Gdzie można znaleźć by skapować avatar of baltazar i avatar of dwayna?? Proszę o odp. (podać nazwy miejsc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol poraz pierwszy w zyciu robie sobie dzisiaj test runa do dronkor i ladna jazda jest:D najdalej doszlem jak mialem paragorn w teamie:D niektorzy maja super skille ustawione do runa,szczegolnie podobaly mi sie derwisze.Run praktycznie niemozliwy do wykonania:/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:00, Tomaszek92 napisał:

Jak dostać sie na urwisko Jaya?

Tam się szło z jakiegoś outposta, po prawej stronie tej pierwszej wyspy. Nie pamiętam nazwy, ani nie chce mi się gry włączać, ale jest przy prawym końcu wysepki. Jak chcesz do niego dojść to idziesz tam, gdzie znajduje się Master Togo(wejście w Shing Jea Monastery) i po lewo stoi guard, który może Cię puścić przez przejście, i potem idziesz przez obszar do eksploracji do outpostu ;)) Myślę, że jakoś się połapiesz w tym co powiedziałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić angielską wersję Guild Wars ponieważ mieszkam za granicą. Nigdy nie grałem w tą grę i chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zmienienia z wersji angielskiej na polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:44, Pepper Ronie napisał:

Chciałbym kupić angielską wersję Guild Wars ponieważ mieszkam za granicą. Nigdy nie grałem
w tą grę i chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zmienienia z wersji angielskiej na polską.


Język w grze zmieniasz dwoma kliknięciami (co najmniej :p)
Wchodzisz do opcji i wybierasz inny język - i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do weteranów GW. :D

Otóż chcę zmienić swój email w grze. Tylko, czy wtedy będę musiał zmieniać też hasło i inne ustawienia konta? Co z postaciami itp?Czy trzeba czekać jakiś czas na aktywacje nowego emaila i w czym w tym czasie będę mógł grać?

Potwierdziłem utworzenie konta po kliknięciu na link w emailu i nie wiem czy nadal można zmienić swój email bez żadnych problemów potem.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować