Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 12:36, pitah napisał:

> są po angielsku (niestety :( )

Uczyc sie trzeba, a nie marudzic.

Ja nie marudze. Jestem jednym z najlepszych w mojej grupie z anglika więc nie mam powodu by to robić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko dotyczące Guild Wars i MMORPG-ów w ogóle. Nie mam doświadczenia w takich grach i chciałbym się dowiedzieć z czym to się je- czy gra polega tylko na wycinaniu stad potworków i nabijaniu poziomów czy coś więcej. Jak gra wygląda pod względem fabularnym? Czy średnia znajomość języka angielskiego pozwala na swobodne granie i zrozumienie zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:05, graczomaniak napisał:

W tej grze nie dominuje ani angielski ani polsk :)


no tak, ale chyba własciwości przemiotów, opisy itd są po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:46, Minsc i Boo napisał:

Witam! Mam pytanko dotyczące Guild Wars i MMORPG-ów w ogóle. Nie mam doświadczenia w takich
grach i chciałbym się dowiedzieć z czym to się je- czy gra polega tylko na wycinaniu stad potworków
i nabijaniu poziomów czy coś więcej. Jak gra wygląda pod względem fabularnym? Czy średnia znajomość
języka angielskiego pozwala na swobodne granie i zrozumienie zasad?


Tworzysz swojego Bohatera (możesz nawet 4) i zaczynasz gre w dużym świecie pomiędzy setkami tysięcy innych graczy z całego świata robisz questy zadania od NPC-ów których spotkasz w grze zabijasz potworki aby nabić sobie poziom (można ino 20) i zdobyć różne skille przydatne na walka w Arenie, na arenia bijesz sie z innymi graczami czyli PVP tylko tam możesz zobaczyć czy twój bohater jest lepszy od innego gracza.
A dodam że gra ma wsobie Districty czyli dzielnice jest ich kilka jest to poto aby nei było zbyt tłoczno w miastach districty sa podzielone na numery i Państwa niestety naszego tam niema.
Co do języka gra jest całkowicie po Angielsku przedmioty wszystko i inne też po polsku mozesz sobie porozmawiać z polakami jak takuch spotkasz przeważnie ci którzy nie umieją ANG. piszą po polsku na ogólnym czacie reszta wali po angielsku i trudno rozpoznać czy to swój.

To chyba wszystko mam nadzieje że ci troche objaśniłem co i jak w GW chodzi.
Pozdro miłej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra trochę rozczarowała bo z trudem dobiłem do 17lvl a nadal jestem bardzo słaby sam nie mam co biegać bo żadnych szans z wrogami, chyba ze nie umie ustawić sobie skilla a gram mesmer/elementalist to gra zespołowa ale o zespól nieraz trudno dobrać bo chętnych nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle dobierasz skille? Bo umiejętny dobór skilli to 3/4 sukcesu. Nie trzeba być wcale takim killerem pod względem poziomu. Mnie, kiedy byłem na 3 lvl udało sie zabijanie potworów na 5-6lvl. Wszystko zalezy od dobrego rozplanowania i użycia skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z 30 recenzji Guild Wars i wszędzie oprócz tysięcy nic nie znaczących słów nie mogłem znaleźć jednego zdania na temat sterowania postacią. Czy w GW da się sterować na wzór Gothic czy Morrowind (TPP - z bezpośrednią kontrolą) czy to raczej jest jak w Neverwinter Nights (klikasz gdzie masz iść) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:18, GT Remik napisał:

Przeczytałem z 30 recenzji Guild Wars i wszędzie oprócz tysięcy nic nie znaczących słów nie
mogłem znaleźć jednego zdania na temat sterowania postacią. Czy w GW da się sterować na wzór
Gothic czy Morrowind (TPP - z bezpośrednią kontrolą) czy to raczej jest jak w Neverwinter Nights
(klikasz gdzie masz iść) ???


Możesz sterować klawiatura + mysz (wsad chodzisz myszką się rozglądasz i zaznaczasz) albo tylko myszką klikając gdzie postać ma iść (w instrukcji piszę ,że sterowanie myszką przydaje się w "rough terrain") Mi podchodzi sterowanie klawiaturą... Bo myszką to tak dziwnie ^_^. A co do TPP - możesz zrobić kamere jak w NWN albo jak w Half''life :P. No i jak w gothicu ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:24, Valed napisał:

Możesz sterować klawiatura + mysz (wsad chodzisz myszką się rozglądasz i zaznaczasz) albo tylko
myszką klikając gdzie postać ma iść (w instrukcji piszę ,że sterowanie myszką przydaje się
w "rough terrain") Mi podchodzi sterowanie klawiaturą... Bo myszką to tak dziwnie ^_^.
A co do TPP - możesz zrobić kamere jak w NWN albo jak w Half''life :P. No i jak w gothicu ^_^.


Dzieki wielkie. Szkoda ze nie ma jakiegos DEMO bo nie jestem do końca przekonany czy bedzie mi sie podobac a 130 zł to nie tak mało zeby wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja trial dostępna po wpisaniu kodu, dla użytkowników kart Radeon. Gdzieś na forum ktos dawał link jak to zrobić. Musisz poszukać. Daje to możliwość 10godzinnego przetestowania gry. Czas jest liczony on-line. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:47, HumanGhost napisał:

Jest wersja trial dostępna po wpisaniu kodu, dla użytkowników kart Radeon. Gdzieś na forum
ktos dawał link jak to zrobić. Musisz poszukać. Daje to możliwość 10godzinnego przetestowania
gry. Czas jest liczony on-line. :-)


Kurcze ja mam nVidia ale moze tez sie jakos bedzie dało tylko skąd wziasc samą gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta mozesz ściągnąć ze strony głównej GW. Co do rodzaju karty to w tym poście z linkiem jest opisane co zrobić. ;-) Nie chce mi się go szukać, więc musisz sam. No chyba, że ktoś inny pamięta gdzie to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować