Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Niewiem jak to zrobiłem ale zabiłem uleczającą się mandryde.Plis powiedzcie mi czy jak dojde dalej to bendzie jeszcze trudniej?.Ja mam tylko GW:F.Kiedy będzie GW:p w sklepie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 11:38, mefiperes napisał:

Ja mam takie pytanko: Jeżeli kupię np. sam dodatek, czyli Factions, to nie będę miał tego,
co w innych pakietach GW jest zawarte? Czyli mógłbym być tylko w tych nowych miejscach, tak?
Niedługo chcę kupić GW, ale nie wiem, czy opłaca się kupić trzy części naraz. A może kupię
wszystkie części... :) Bo jeżeli chciałbym tylko jedną, to jaką mi polecacie? Żadnego dodatku,
tylko GW?


Więc tak: kup podstawkę, później dodatki. Jak Qpisz teraz dodatki to już nigdy nigdzie podstawki nie znajdziesz ;)
Ja kupuje podstawkę, później zbieram na dodatki. na początku GW:F, później GW:N :)

Podstawka jest najfajniejsza ;> 5 klas postaci itp. itd :)

PS. Masz coś wspólnego z MEFI''m z forum CDA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy żaden moderator nie zauważył mojej poprzedniej prośby o dodanie dwóch linków do przypiętego posta? Mogłoby to rozwiązać problemy jakie ma mefiperes i wielu innych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 12:52, HumanGhost napisał:

Mam pytanie: czy żaden moderator nie zauważył mojej poprzedniej prośby o dodanie dwóch linków
do przypiętego posta? Mogłoby to rozwiązać problemy jakie ma mefiperes i wielu innych forumowiczów.


Widać modkowie żadko tu zaglądają. Może odkąd Budo został modem to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad inąd słyszałem,ze CDP już powysyłał paczki z zadośćuczynieniem dla pozno dostarczonych GW:N. Mimo,iż należę do tej grupy użytkowników,którzy zaakceptowali zamówienie mimo opóźnienia,gram.pl nie wysłało mi e-maila o tym,że przesyłka już do mnie "leci". Czekam na odpowiedź kogoś z CDP lub gram.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem guild wars dwupak i spełniam zalecaną konfigurację kompa nawet lepszą i mi się ta gra zacina tzn. ide i gra klatkuje czemu tak mam ?

KONFIGURACJA KOMPA
GeForce 7600 GT
Intel Pentium Core 2 Duo
2048 MB/RAM dual channel
modem 512 kb/s neostrada
sterowniki najnowsze

POMOCY !!!


PRZEPRASZAM ZA DOUBLE POSTA ALE SŁYSZAŁEM ŻE TU PODOBNO POMAGACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:37, Flaku napisał:

PRZEPRASZAM ZA DOUBLE POSTA ALE SŁYSZAŁEM ŻE TU PODOBNO POMAGACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie, my tu tylko obrażamy i denerwujemy ^^

Inne rzeczy chodzą ci płynnie? Nie ściągasz czegoś z neta w tle?
Bo kompa masz właściwie takiego jak ja (poza prockiem Athlon 64 X2 i netem ^^) I mi śmiga bez najmniejszych problemów z 30 kartami liska w tle i innymi rzeczami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:15, oOreVenOo napisał:

Widać modkowie żadko tu zaglądają. Może odkąd Budo został modem to się zmieni.


No nie bardzo. Budo napisał posta godzinę po mnie i też jakoś nie zauważył. Albo Mu się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:35, HumanGhost napisał:

No nie bardzo. Budo napisał posta godzinę po mnie i też jakoś nie zauważył. Albo Mu się nie
chciało.


Zacznijmy od tego że modkowie , którzy naprawdę byli dobrzy w fachu to TYHE , Piotrek K i Walgierz. TYHE w ogóle nie widze , czasem jakiś temat zamknie i tyle. Piotrkowi K zabrali funkcje moda , jakaś tam sprawa była śmierdząca , która nie wszyła na jaw a Walgierz wpada od czasu do czasu , ale też jakoś żadko go widuje. Z drugiej jednak strony owy temat jest w miarę spokojny toteż pewnie dlatego tutaj nie zaglądają a pośród postów trudno wyłamać jeden z prośbą o przyklejenie danego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wytłumaczcie mi jedno.
Jeżeli gram w kampanie phropethies będę mógł popłynać do kontynentu factions lub odwrotnie?
czy to 2 różne odzielne historie i zamknięte mapy?
plx o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:48, Hyrion napisał:

Proszę wytłumaczcie mi jedno.
Jeżeli gram w kampanie phropethies będę mógł popłynać do kontynentu factions lub odwrotnie?
czy to 2 różne odzielne historie i zamknięte mapy?
plx o odpowiedż

to dwie różne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy Guild Wars pójdzie na Geforce 2? W wymaganiach pisze że pójdzie na trójce ale nie wiem czy na dwójce też dlatego się pytam czy może ktoś mi odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:48, Hyrion napisał:

Proszę wytłumaczcie mi jedno.
Jeżeli gram w kampanie phropethies będę mógł popłynać do kontynentu factions lub odwrotnie?
czy to 2 różne odzielne historie i zamknięte mapy?
plx o odpowiedż


Jeżeli masz odblokowane rózne kampanie na jednym koncie, to możesz korzystać z ikonki statku na mapie aby przemieszczać się pomiędzy kampaniami. Są to oddzielne zamknięte mapy i historie, ale mozna swobodnie się pomiędzy nimi przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 14:35, HumanGhost napisał:

No nie bardzo. Budo napisał posta godzinę po mnie i też jakoś nie zauważył. Albo Mu się nie
chciało.


Bo gg i maila to pewnie Ci ukradli ;]
ps nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować