Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Słuchaj to nie chodzi już o to czy ktoś chce odpowiadać czy też nie. Ale zrozum na www.guildwiki.org jest wszystko co jest związane , powiązane z Guild Warsem. Więc może wejdź tam i sprawdź zamiast , zadawać kolejne pytanie które było już nie raz. Od tego jest ten 1st post i FAQ w nim zamieszczone żeby z niego korzystać. Więc zanim zapytaj błagam sprawdź www.guildwiki.org bo tam na 95% znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:20, jasiu ciast napisał:

mam pytanie czy kiedy kupie tylko gw nightfall to czy oprócz klas z podstawki i z nightfalla
są też te z factions??

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:20, jasiu ciast napisał:

mam pytanie czy kiedy kupie tylko gw nightfall to czy oprócz klas z podstawki i z nightfalla
są też te z factions??


Bedzie tylko podstawowa 6 i klasy z night...
Aby pograć asskiem czy rytualistą to nie ma innej możliwości niż zakup GW:F :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, pomyłka ;) 6 klas postaci :) pisałem po ciemku :D:D
MEFI, twoja popularność Cie wyprzedza :)
Fajnie by było, ale żeby te 3 w 1 nie były droższe niż 200 zł. (czyli tyle, ile obecnie mam do dyspozycji)... :)

Ktoś napisał, że w dodatkach jest 8 :/
W podstawce 6, jak dokupisz jeden dodatek - dodatkowo 2, jak dokupisz GW:N to jeszcze 2. :) czyli 10 klas postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na merlinie w styczniu (czwartego czy jakoś tak więc pewnie tu też) na stronie nc-soft masz od razu (klucz bez pudełka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 16:01, L33T napisał:

na merlinie w styczniu (czwartego czy jakoś tak więc pewnie tu też) na stronie nc-soft masz
od razu (klucz bez pudełka)


A czy płaci sie tyle samo czy troche drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 16:12, Marioo55 napisał:

A czy płaci sie tyle samo czy troche drożej?


Drożej.
Kupiłem na allegro za 90 zł + 7 zł za wysyłkę.
Wolę zapłacić więcej niż wiecznie czekać ;/
Podstawkę kupuje, później dodatek - gdzieś koło marca, GW:N w czerwcu, następny dodatek pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nowy rozdział. Zastanawiam sie co jeszcze mozna do tej gry dodać. Nowe obszary na pewno, to się da zawsze zrobić. Ale ciekawe co wymyślą, aby nie było to tylko powtarzanie poprzednich rozdziałów. Poczekamy zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to tylko moje wrażenie, ale pierwszego i drugiego dnia eventu nie było tylu osób opuszczających bitwe na śnieżki w tak chamski sposób (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi).
Naprawdę - aż się grać odechciewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Elonie są collectorzy,któzy mają sprzęt,który jako drugi bonus nie ma zawsze +15%dmg enchanted?Normalnie strzela mnie jak widze,że każda broń i każdy focus ma drugi bonus 15%enchanted :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zafunduje mi jakąś dobrą zbroje (da mi surowce itd) bo ja tu biedak jestem mam 2k i badziewiasta zbroje z bazarku.Bylbym bardzo wdzieczny i oddal item przemiany w elfa! Ten kto ma duzo nie da biedakowi 30 k ! Albo 20 k , plzz... HumanGhost , Jarzy , graczomanik , Budo : Kupcie mi zbroje bede wam wdzieczny do konca zeycia i pomoge w kazdym quescie, Pooddaje za darmoszke miecze i innne. Prosze.
Ps.Tak wogle gdzie mozna kupić jakąś lepszą zbroje niz ta co teraz mam ! ( Ta druga dla warriora 80.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aahaha, to odezwij sie do mnie w grze Wiziu Zeruel dodaj do friend listy, w takim wypadku ci moge troche podrzucic kiedy wyfarmuje. Ostatnio wydalem ponad 70k na pancerz dla nekrusa, ciulane dosyc dlugo, farmienie 55hp jest nudne samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować