Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 21:21, oOreVenOo napisał:

> A Wam i wszystkim innym muszę się czymś pochwalić :)

Hehe gratuluję jednak że nie wiem czy sprzyda Ci się ten heros, ja zawsze używam Dunkoro oraz
Thalkore (WoH) do tego Master of Whispers (MM) czasem jego zamienię na Zhed Shadowhoof ale
rzadko się to zdarza tak czy siak. :)


A można wiedzieć, jakie dokładnie buildy dałeś Szeptaczowi i Zhedowi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Build masz dobry do niego jeżeli możesz wsadź Migraine (to masz), Arcane Condrum, Conjure Phantasm (jeżeli możesz), na obronę przed atakami weź sobie Distoration. Musiał bym mniej więcej zobaczyć jakie skille można wziąść lub wsadzić do tego, również możesz wsiąść Energy Burn itp.

@lordfett MoW to MM a Zhed Heavy Nuker tudzież Renewal Nuker. Build masz na www.guildwiki.org .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Oliasa-na jedno wychodzi.Daje mu tylko skille necro i też wymiata.Dobrze radzis sobie jako mm :> U mnie Dunkoro i Tahlkora to WoH healerzy.Jako,że często grałem ostatnio derwką,więc "spalałem"skillami większość protów,któe Tahlkora mi rzuciła,więc to było bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:40, ziele2004 napisał:

P.S - nie interesuje mnie gotowy build tylko kilka propozycji jakie skille laczyc ze soba zeby
to dalo jakis efekt


Dobrego skill chaina Ci nie dam, bo mesmerzy to dla mnie czarna magia. Ale jeśli jesteś notorycznie atakowany, szczególnie przez war/assa/rangera/derva to polecam elita Ineptitude. Skill jest przeciwko tym profesjom ZABÓJCZY, możesz go jeszcze z Echo używać i wtedy nikt w RA (oprócz casterów xD) nie podskoczy :) Tutaj link do opisu: http://gw.gamewikis.org/wiki/Ineptitude

lordfett ->
Mój necro hero używa czegoś takiego: http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:N/Mo_Jagged_Nova_Bomber
Ele możesz zrobić na SF: http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:E/any_Searing_Flames_Elementalist (możesz do tego dodać jakieś interrupty mesmerowskie, np Leech Signet),
Echo nuker: http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:E/Me_Echo_Nuker
albo Echo invoker: http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:E/Me_Echoed_Invoker

Te sprawdzają się IMO najlepiej, bo hero mają tendencję do spamowania skilli prawie nie zwracając uwagi na ich kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ustawienia skilli od 1 do 8. Dla herosów skill na 1 pozycji będzie dużo częściej używany niż na np 7, dlatego skille typu Rez, Aura of Restoration dajemy dalej niż inne skille priorytetowe. Przykład jest prosty heros MM na pierwsze 3 pozycję władowałem Flesh Golem->Blood of the Master->Bone Horror->Bone Fiend i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby mój MM''em miał mniej niż 5 minionów, ciągły spam BotM + miniony jest doskonały, lepszy niż nie jeden żywy MM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:08, oOreVenOo napisał:

Wszystko zależy od ustawienia skilli od 1 do 8. Dla herosów skill na 1 pozycji będzie dużo
częściej używany niż na np 7, dlatego skille typu Rez, Aura of Restoration dajemy dalej niż
inne skille priorytetowe. Przykład jest prosty heros MM na pierwsze 3 pozycję władowałem Flesh
Golem->Blood of the Master->Bone Horror->Bone Fiend i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło
żeby mój MM''em miał mniej niż 5 minionów, ciągły spam BotM + miniony jest doskonały, lepszy
niż nie jeden żywy MM. :)


E tam, z tym ustawieniem 1 do 8 to chyba jakaś ściema :P Mój ele ma Fire Attunement na 6, Aura of Restoration na 7 i to drugie spamuje jak popadnie natomiast Attunement muszę ręcznie zazwyczaj używać xD

BTW reven - jaki jest Twój nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 09:59, robbsson napisał:

mam pytanko moze wie ktos jak bedzie sie nazywac nowe guildwars ... ?? i jakie beda postacie
:) ?


Eye of the North, nowych profesji nie będzie.

Reven -> bo jak Cię kiedyś spotkam w grze to możemy razem pofarmić albo tytuły porobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz przemyśleć tego co piszesz, zamiast pisać 3 posty pod rząd..?

Klimat zgodny z tytułem, "North" jest tu słowem-klucz :P

Nick postaci, na której najczęściej gram - Qrczak Moonfang. A wiem z przecieków, które są w Sieci już od dłuższego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:02, qrczak90 napisał:

Mój necro hero używa czegoś takiego: http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:N/Mo_Jagged_Nova_Bomber

Jakbyś poczytał "Talk page" to byś wiedział, że Jagged Bones zostały potężnie znerfione. Tak mocno, że wielu uważa ten skill za absolutnie bezużyteczny (szczególnie, że to elit). Lepiej daj mu Icy Veins lub Flesh Golema ew. po eksperymentuj ze zdolnościami klas drugorzędnych (Signet of Midnight + Plague touch np.).

Ponadto na wiki często nie ma dobrych buildów, nie można się sugerować tylko tą stroną. Ich MM ma Fiendy, Golema i Horrory + Heal Area, przecież to tragedia, po co 3 typy minionów? Na co Heal Area skoro połowa mininów walczy wręcz? Nie mówiąć o tym, że Heal Area to przeżytek, gdy BotM nie leczyło wszystkich minionów. Zwykłe BotM starczy, a jak ktoś rozwala bandę Fiendów za pomocą AOE to chyba nie edziesz stał w środku tego castując Heal Area, zaś jak wskoczy pomiędzy nie warek to leczyć też nie wypada, bo również i wroga się podleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy sprzedaż kodów aktywacyjnych na allegro jest legalna? I czy to pewna rzecz? Kupuję factions, ale chyba jednak postawię na wirtus, bo to trochę podejrzane. Btw jaka druga klasa dla rytka i czemu akurat ranger?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:37, Budo napisał:

Czy sprzedaż kodów aktywacyjnych na allegro jest legalna? I czy to pewna rzecz? Kupuję factions,
ale chyba jednak postawię na wirtus, bo to trochę podejrzane. Btw jaka druga klasa dla rytka
i czemu akurat ranger?
:)


Ranger bo można sobie wziąć Oath Shota i spamować spirity jak szalony :) Ale mesmer też się przydaje do farmienia (np w UW - VwK) i energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:17, DragonLord napisał:

Ponadto na wiki często nie ma dobrych buildów, nie można się sugerować tylko tą stroną. Ich
MM ma Fiendy, Golema i Horrory + Heal Area, przecież to tragedia, po co 3 typy minionów? Na
co Heal Area skoro połowa mininów walczy wręcz? Nie mówiąć o tym, że Heal Area to przeżytek,
gdy BotM nie leczyło wszystkich minionów. Zwykłe BotM starczy, a jak ktoś rozwala bandę Fiendów
za pomocą AOE to chyba nie edziesz stał w środku tego castując Heal Area, zaś jak wskoczy pomiędzy
nie warek to leczyć też nie wypada, bo również i wroga się podleczy.


Z tym niestety trzeba się zgodzić buildy na wiki to albo przeżytki nie aktualizowane albo zwykłe syf robione przez jakiś tam graczy. Co do buildu na MM''a rzeczywiście Heal Area to przeżytek do tego zbędny, odkąd zostało zmienione działanie BotM używam tylko jego do leczenia nic poza tym, mam jeszcze ze sobą Karei''s Healing Circle ale ze względu na to że mam wolny slot a szczerze powiedziawszy bardziej tego używam do podleczenia heniow niż samych minionów bo BotM spisuje się rewelacyjnie i bez problemu wystarcza.

@Qrczak90 Jeżeli chcesz mnie spotkać to PM me in game bo inaczej to wątpię żebyśmy sobie pograli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Cię do friendów, jak się pojawisz to PMnę :)

Co do buildów na wiki - ja nie narzekam. Większość, których używam jest właśnie stamtąd i spisują się nieźle. Może akurat te rangerowskie są najmniej znerfowane...Chociaż dzisiaj znalazłem ichniejszą wersję builda do farmienia w DoA (Famine/Monk duo) i to jest taki kosmos jakiego w życiu bym się po nich nie spodziewał...Oni dali tam tylko 3 skille, w tym Blood Ritual (powodzenia - podchodzić do monka żeby tego użyć, podczas gdy jest otoczony przez 12 przeciwników) a reszta to opcjonalne. A gdzie bondy? Gdzie Apply poison? Gdzie SQ? Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:09, qrczak90 napisał:

Dodałem Cię do friendów, jak się pojawisz to PMnę :)


W grze będę po 13.

Część buildów jest bardzo dobrych, część pomysłowych i wnoszących nowe możliwości ale część jest również taka co powiela stare sprawdzone pomysły a do tego są średnie. Ja nadal staram się sam tworzyć, kombinować, składać nowe buildy, tylko niektóre mam z wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować