Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 00:08, oOreVenOo napisał:

Wszystko zależy od ustawienia skilli od 1 do 8. Dla herosów skill na 1 pozycji będzie dużo
częściej używany niż na np 7, dlatego skille typu Rez, Aura of Restoration dajemy dalej niż
inne skille priorytetowe. Przykład jest prosty heros MM na pierwsze 3 pozycję władowałem Flesh
Golem->Blood of the Master->Bone Horror->Bone Fiend i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło
żeby mój MM''em miał mniej niż 5 minionów, ciągły spam BotM + miniony jest doskonały, lepszy
niż nie jeden żywy MM. :)

Pierwsze słysze,żeby takie coś miało miejsce!Mój Olias i reszta mm''ów mają fiendy i horrory na 6 i 7 pozycji a golema na 5 i jakoś zwykle ilość trupów jest ~8 lub 9.
Nie wiem czemu uważasz buildy na wiki za złe.Ja używam ich buildów PvE bardzo często i dobrze wypadają w praktyce.No i nie musisz ich traktować jako jedynie słusznych,nie?Zawsze możesz je modyfikować.
BTW jak sie miewasz w mojej gildii?

Qrczak->może chcesz wstąpić do gildii w któej jestem ja i Reven? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:44, Jarzy napisał:

Pierwsze słysze,żeby takie coś miało miejsce!Mój Olias i reszta mm''ów mają fiendy i horrory
na 6 i 7 pozycji a golema na 5 i jakoś zwykle ilość trupów jest ~8 lub 9.
Nie wiem czemu uważasz buildy na wiki za złe.Ja używam ich buildów PvE bardzo często i dobrze
wypadają w praktyce.No i nie musisz ich traktować jako jedynie słusznych,nie?Zawsze możesz
je modyfikować.


Tak jest z tego co wiem, zresztą nawet ktoś już kiedyś o tym mówił, bodajże Krejt. Nie mówię że buldy wiki są złe nie wszystkie przecież to logiczne, używam ich ale staram się coś sam tworzyć i ulepszać.

Dnia 11.03.2007 o 12:44, Jarzy napisał:

BTW jak sie miewasz w mojej gildii?


Hmm całkiem całkiem, ostatnio byłem dużo offline chciałem skończyć Jade Empire, gierka bardzo fajna ale przeszedłem ją calutką z jakiś może 7 questów pobocznych w 11 godzin więc bardzo krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh. Bardzo dobrze, że nie będzie nowych profesji, bo jak mieliby wprowadzić takie jakie w ostatnich dodatkach, to ja dziekuje.
Teraz może będą jakieś krainy ala Shiverpeak?:D Nie miałbym nic przeciwko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:44, Jarzy napisał:

Qrczak->może chcesz wstąpić do gildii w któej jestem ja i Reven? :>


A czym się zajmujecie? Bo na razie muszę zrobić FoKę z moją obecną gildią, ale potem bym szukał jakiejś, która robi elite missions i PvP (GB, HA).

I podaj swojego nicka w grze, bo czasami się może zdarzyć, że jeden z nas będzie online tam, a na forum nieaktywny i się będziemy mijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:56, oOreVenOo napisał:

syf robione przez jakiś tam graczy. Co do buildu na MM''a rzeczywiście Heal Area to przeżytek
do tego zbędny, odkąd zostało zmienione działanie BotM używam tylko jego do leczenia nic poza
tym, mam jeszcze ze sobą Karei''s Healing Circle ale ze względu na to że mam wolny slot

Czyli używasz Heal Area czy nie? :/ Karei... to to samo, co Heal Area. Ja zawsze biorę Order of Undeath (nie sprawdza się na Hero), Fiendy, Vampy, BotM, Infuse Conditions, Dark Bond, Taste of Death i res. Razem 8 skilli, ładowanie dodatkowo punktów w Heal to głupota, Vampy wzmocnione Orderem wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:34, DragonLord napisał:

Czyli używasz Heal Area czy nie? :/ Karei... to to samo, co Heal Area. Ja zawsze biorę Order
of Undeath (nie sprawdza się na Hero), Fiendy, Vampy, BotM, Infuse Conditions, Dark Bond, Taste
of Death i res. Razem 8 skilli, ładowanie dodatkowo punktów w Heal to głupota, Vampy wzmocnione
Orderem wystarczą.


Oo bardzo ciekawy pomysł z tym Orderem. Ja bym zamienił Infuse''a na Signet of Lost Souls, bo Taste of Death nie zawsze używane jest automatycznie. Lecę złapać Ordera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szperając na guildwiki znalazłem takie coś. Przewidywania pewnego ziomka o Kampanii nr.4 i GW 2
Campaign 4

* Bahltek is dropping hints about campaign 4.
* Lord Odran will factor into the backstory, and Arcanist will be one of the new professions.
* An engineer and / or crossbow user profession is also likely.
* Like Nightfall, campaign 4 will involve travel to somewhere outside of Tyria.
* Likely regional / cultural themes: the Americas, India, Scandinavia.
* The "150 skills" rumor is false.
* The "Eye of the North" rumor is plausible.

Guild Wars 2

* The 2009 beta and the 2009-2010 release window are plausible. Plausible != correct.
* The rumor about Charr as a playable race is probably true.
* The rumor about Norns, Asurians and Sylvanians as playable races is mostly or entirely false.
* If the Norns aren''t completely made up, the Seer is probably one of them.
* If the Sylvanians aren''t completely made up, they are likely either the descendants of Ewan''s tribe, Wardens who have regained their sanity after the death of Urgoz, a Druid offshoot or Kurzicks who have split from humanity.
Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby pojawiły się nowe profesje. Co za dużo to nie zdrowo, mam nadzieję, że do takiego samego wniosku dojdą panowie z AN. No bo kim niby miałby być Arkanista? Połączenie Ritu i Mesmera...? Pozostałe niusy co do EotN były już znane wcześniej.

Natomiast informacje o sequelu są szczątkowe, chociaż osobiście chciałbym, żeby pojawiły się także tamte inne rasy (poza Humans i Charr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:34, DragonLord napisał:

Czyli używasz Heal Area czy nie? :/ Karei... to to samo, co Heal Area. Ja zawsze biorę Order
of Undeath (nie sprawdza się na Hero), Fiendy, Vampy, BotM, Infuse Conditions, Dark Bond, Taste
of Death i res. Razem 8 skilli, ładowanie dodatkowo punktów w Heal to głupota, Vampy wzmocnione
Orderem wystarczą.


Tak to samo jednak biorę go ze względu na wolnego slota, poza tym nie używam ordera tylko Flesh Golema będę musiał przebudować builda, zaraz coś pokombinuje z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być Mo i zrobisz z niego Dwayna''s Reaper po build odsyłem na mojego gramsajta również może być Me wtedy możesz sobie zrobić Derwka na solo FoW farm build również na moim gramsajcie. Tak samo możesz dać W i zrobić Lyssa''s Warrior build kiedyś na www.guildwiki.org ale już go tam nie ma.

Buildy na PvE:

http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/Mo_Basic_PvE_Dervish
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/E_Obsidian_Dervish
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/Mo_Shielded_Derv
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/A_InvinciBomb
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/E_Mirror_of_Ice_Scythe
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/any_Mystic_Renewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno zastosowanie D/Mo, jak dla mnie najważniejsze. Mianowicie 130hp Dervish, świetny do farmienia w wielu (jak nie większości) miejscach w Elonie i nie tylko. Przy tym jest stosunkowo tani (w każdym razie był kiedy go robiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW wiki jest bardzo dobre moim skromnym zdaniem.Selv mi narobił smaku na zwierzaki dla herosów i teraz planuje każdemu herosowi zdobyć innego zwierza np.Goren-tygrys,Koss-biały tygrys,Souske-czarne moa,hieny dla Oliasa i Mastera itd.

Dnia 11.03.2007 o 12:54, oOreVenOo napisał:

Hmm całkiem całkiem, ostatnio byłem dużo offline chciałem skończyć Jade Empire, gierka bardzo
fajna ale przeszedłem ją calutką z jakiś może 7 questów pobocznych w 11 godzin więc bardzo
krótka.

Jade empire?Ze screenów widziałem,że jest na maxa wypasiona.Normalnie też będe w nią grał :>
BTW Ile gildii liczy teraz nasz sojusz?

Qrczak->moja gildia jest generalnie PvE.Zapytaj Revena jak wygląda sprawa z PvP,bo ja osobiście sie tym nie zajmuje z braku czas.Z pewnością znajdiesz chętnych na PvP w mojej gildii jak i w całym sojuszu.Na misje elitarne chyba ostatnio ktoś sie wybierał.Ja planuje za jakiś czas pobawić sie w elitarną misje w NF tylko niestety zapomniałem jej nazwę(Domain Of Anguish?).
130HP dervish jest dobry do farmienia,ale często wymaga ginięcia :/ Często giniesz w czasie farmu?Ja nie mam serca zabijać swojej derwki dla zysku :/

Earthshaker->kto wie?Mam nadzieje,że te 2nowe klasy wejdą w życie :D Ja od razu biore corssbow''a :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty ty jakie klasy ? Crossbow i engineer ? To mają być profesje typu Mesmer np czy normalne klasy tak jak w WoWie kowal itp ? I co to jest crossbow i co niby ma robić engineer ? oO Jarzy znów przestałem coś grać w PvP xD Gram okazjonalnie, przez ostatnie 10 dni nabiłem 100k FB i na tym się skończyło już mam grubo ponad 400k ale dalej mi się nie chce. Co do Jade Empire takie to jest troszkę dziwne, gra fajna ale dosłownie fajna nic poza tym. Teraz planuje przejść Fable więc czekam na platynową kolekcje jak będzie do kupienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crossbow to kusza, a engineer będzie czołgi naprawiał i miny podkładał :P Podobno profesje, ale napisali "likely" czyli może będą może nie...

Jarzy ->
Mój derv jest w Kournie bo tam jest najwięcej farming spotów, raczej nie ginę (czasem do Lunto jak źle zaggruję)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w internecie, że na 20 levelu masz 200 pkt atrybutów.
Mogłby mi ktos powiedziec dlaczego [patrz screen] tak mam i ew. czy da się coś z tym zrobić? :-)

20070311180744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie osiągając 20 lvl ma się 170pkt żeby uzyskać kolejne 30 do 200 należy wykonać 2 questy w zależności w jaką kampanię gramy, z tego co widzę Ty grasz w GWF. Tutaj masz questy, które należy zdobyć żeby otrzymać 30pk t Ty będziesz musiał zrobić obydwa questy w Shing Jea Island w GWF http://gw.gamewikis.org/wiki/Attribute_quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:09, Lazu napisał:

Czytałem w internecie, że na 20 levelu masz 200 pkt atrybutów.
Mogłby mi ktos powiedziec dlaczego [patrz screen] tak mam i ew. czy da się coś z tym zrobić?
:-)



Musisz wykonać 2 questy, i jełśi je wykonasz to dostaniesz 30 AP. Wszystko dokładnie tutaj:
http://guildwars.pl/?art=3


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować