Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 10:06, Budo napisał:

Czy pet w pvp dostaje dp?

Tak.Kiedyś był update dający petom DP w każdej sytuacji także PvP też to dotyczy.Swego czasu na arneach wkurzały mnie pety innych rangerów,bo co prawda nie robiły wielkiej krzywdy,ale wkurzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 10:58, ra your god napisał:

- Do czego mi sa potrzebne wyruznienia wojenne w Nightfall ?

Wyróżnienia raczej. Jeśli chodzi o Battle Commendations to możesz je wymieniać u Sunspear Quartermasters na różne przydatne rzeczy.

Dnia 13.03.2007 o 10:58, ra your god napisał:

- Jak moge zdobyc mini peta :P

Twoja postać musi mieć skończony rok w grze. Możesz oczywiście również kupić minipeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 10:58, ra your god napisał:

Mam dwa pytania:
- Do czego mi są potrzebne wyróznienia wojenne w Nightfall ?


Tak jak Pajonk78 powiedział można je wymieniac

Dnia 13.03.2007 o 10:58, ra your god napisał:

- Jak mogę zdobyc mini peta :P


Twoja postac musi miec skończony jeden rok, bądź można kupic, bądź można je dostac kupując Edycje Kolekcjonerskie GW:F i GW:N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrbov -> na cholerę dublujesz posty innych?...

graczomaniak -> UW bez sensu robić w drużynie, max to 2 osoby, a już wtedy rzadko wypada ecto. W pojedynkę spokojnie można wszystko zrobić...A jeszcze co do tamtych 10k - mówiliśmy o factions a nie o goldzie :P

Jarzy -> pety w pvp są używane właściwie tylko i wyłącznie do triggerowania RaO, damage to tam mało zadają :P

ra, Pajonk, Piotrboc -> peta można również dostać podczas eventu (świniak), kupić w gazecie klucz (Asura), w nagrodę za wyścigi żuczków (żuczek) bądź jakichś promocjach, ale to tylko w Tajwanie i Japonii (Kanaxai, Panda).

Poprawiłem swój rekord w windowaniu max hp - z 3 hero udało mi się wyciągnąć 3,5k xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:07, dominik713 napisał:

Ja będe nie długo kupował podstawke,i mam do was pytanie:
Co znajduje sie w pudełku prócz gry?

Instrukcja, karta pomocy podręcznej, karta z kluczem, broszurka reklamowa NCSoftu. W tej nowej edycji jest chyba jeszcze soundtrack, ktoś potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:11, qrczak90 napisał:

graczomaniak -> UW bez sensu robić w drużynie, max to 2 osoby, a już wtedy rzadko wypada ecto. W pojedynkę spokojnie można wszystko zrobić...A jeszcze co do tamtych 10k - mówiliśmy o factions a nie o goldzie :P


Bzdura totalna. Trzy osobowe party w UW to poniekąd standard. Drop ecto, jak i całej reszty jest czysto losowy i zależy tez od szczęcia w równej mierze co od ilości osób w party. Co z tego, że będą 2 osoby zamiast trzech skoro będą mieć pecha i nic nie wypadnie, gdy party trzy osobowemu może wypaść kilka ecto na jeden wypad. Jedna osoba w party więcej to tak naprawdę praktycznie żadne mniejsze prawdopodobieństwo dropu ectosa.
W pojedynkę? Trapperem? To jednak takie spokojne nie jest w UW. Trzeba mieć ostrą wprawę a i wtedy nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:11, qrczak90 napisał:

ra, Pajonk, Piotrboc -> peta można również dostać podczas eventu (świniak), kupić w gazecie
klucz (Asura), w nagrodę za wyścigi żuczków (żuczek) bądź jakichś promocjach, ale to tylko
w Tajwanie i Japonii (Kanaxai, Panda).

Czyli jak widzisz nie jest to stałe i zależy od wielu czynników. Np. Asura nie będzie prawdopodobnie dostępna w Polsce, więc gracze od nas będą musieli je kupować w grze. Eventy nie wszystkie oferują zdobycie minipeta - wyścigi żuków dodały tylko 100 takich zwierzaczków, a Świniak jest teraz tak popularny jak... Popularne. ;) Kanaxai i Panda nie były w promocjach tylko jako nagrody w turnieju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human -> no jak takie samo prawdopodobieństwo...Przecież na to, że z jednego Aatxa wypadnie ecto wynosi ~5%, ale gra przypisuje to tylko jednemu członkowi drużyny - na trzech, czyli realne prawdopodobieństwo, że to akurat Tobie wypadnie ecto wynosi jakieś 1,5% :P Jedyna trudność jak się robi w pojedynkę to Coldfire, ale one mogą sprawiać kłopoty nawet całej drużynie...Najszybsze i najbardziej opłacalne jest robienie UW duo :) Jeśli masz Rangera (albo ktokolwiek z Was) to możemy spróbować.

Pajonk -> Asury na dzień dzisiejszy na pewno w żadnym z polskich magazynów nie będzie (taa, CDA tyle exclusive''ów ma a głupiego bonusa nie potrafią załatwić?), co nie znaczy, że Polacy nie będą mogli go (jej) zdobyć - niektóre z tych magazynów powinny się znaleźć w Empikach...Co do Pandy i Kanaxai - turniej promocja jeden pies :) Nie wiem, czy jeszcze jakiegoś nie było. A żuczków jest już 200 bo podczas Dragon Festival też rozdawali chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:47, Jarzy napisał:

Co to za skill Rao?


Nie mogłeś zapytać minutę wcześniej? ^^ Przez Ciebie muszę spamować :P

RaO = Rampage as One = Jedność w Szale. Elitek Rangera, tutaj opis inglisz: for 3...13 seconds, both you and your animal companion attack 33% faster and run 25% faster, i link jakbyś chciał sobie poczytać: http://gw.gamewikis.org/wiki/RAO. Zresztą mam go jako swojego awatara, bo nie chciało mi się niczego lepszego szukać :P

Używają go przede wszystkim thumperzy (thumper - ranger z młotkiem i petem na PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:47, qrczak90 napisał:

A żuczków jest już 200 bo podczas Dragon Festival też rozdawali chyba...

Chyba... Ci się zdawało. :)
Podczas Dragon Festival nie było nawet Rollerbeetlów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:47, qrczak90 napisał:

niektóre z tych magazynów powinny się znaleźć w Empikach...

Z tego co ja się dowiedziałem to właśnie nie będzie żadnego z nich w Empikach. :/

Dnia 13.03.2007 o 12:47, qrczak90 napisał:

A żuczków jest już 200 bo podczas Dragon Festival też rozdawali chyba...

Hmm zawsze myślałem, że żuczki były dla 100 osób, które na zakończenie eventu były w "Top 100", ale oczywiście mogłem się pomylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:47, qrczak90 napisał:

Human -> no jak takie samo prawdopodobieństwo...


Nie czytasz uważnie. Nie napisałem, że takie samo, ale, że niewiele mniejsze jak sie jest w drużynie 3 zamiast 2osobowej. No chyba ,że uważasz za realne wyliczenia rzędu 3-4% różnicy. Na kartce papieru to moze jest różnica, ale uwierz, że w czasie rzeczywistej gry to już taka róznica nie jest. Praktycznie jej nie ma. Musiałbyś naprawde cały czas tam farmić. Jeden dzień non-stop w 3 osoby i jeden dzień non-stop w 2 osoby i wtedy porównać. Ale to i tak nie będzie wymierne bo dodaj do tego jeszcze niemierzalne szczęście przy dropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awansujac na 2 poziom lightbringera moglem isc do swiatyni tajemnic i dostalem 2 jakies skille ktore mi wlasnie zapewnia ten stopien.Zgodzilem sie na nie lecz nie czytalem wtedy ich opisow.Jak moge teraz zobaczyc co mi zapewni 2 stopien lightbringera do walki z slugami abbadona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Mój błąd - nie Dragon Festival (bo to było rok temu) a Gamer Festival. I podczas tego drugiego owszem były wyścigi, ale (przed sekundą sprawdziłem) żuka dostawało się wyłącznie za Canthan New Year Festival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować