Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

ja gram w guildwars od prawie roku(factions naightfall) zacząłem od factions i wcale nie miałem jakiś "braków"


SPOKO GIERKA- wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 13:24, Pajonk78 napisał:

W GW nie ma czegoś takiego jak "najlepsze połączenie klas". Pograj każdą z możliwych
i sam zdecyduj.

sceenshot
Elementaista/Zabójca ;P
POŁĄCZENIE KLAS I ATRYBUTÓW !!!
------
a co do mesmera nawet gdyby niedało się tego zrobić to podczas misji uczysz się innych sztuk magicznych
tylko kture by najlepiej odpowiadały mesmerowi ??

20070313140721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, a możesz wejść na wiki, poszukać sobie w dziale build rzeczy, ktÓre będą Cię interesować, a nie bezmyślnie spamować na foro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde stracilem dzisiaj 10 k na wejscia do fow:/ nie wiem co mnie opetalo:D zawsze mam pecha w tych w tym farmie derwem.Raz doszedlem do miejsca gdzie nie atakowaly ancient skale ale sieabardzo podniecilem i nie utrzymywalem czarow:/poprostu nie nadaje sie do farmow jeszcze nawet 1 k w nich niezarobilem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm FoW nie jest jakimś specjalnie dobrym miejscem do farmienia, o ile oczywiście nie idziesz tam stricte dla shardów. Jaką postacią grasz, to może Ci coś doradzimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:56, qrczak90 napisał:

Hmm FoW nie jest jakimś specjalnie dobrym miejscem do farmienia, o ile oczywiście nie idziesz
tam stricte dla shardów. Jaką postacią grasz, to może Ci coś doradzimy :P


Przecież napisał, że gra derwem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa tak moje niedopatrzenie ^^

No to FoW jest dla derva najgorszym miejscem do farmienia, jeśli chodzi o potencjalne zyski...Polecam bossa Jerneh Nightbringer (Floodplain of Mahnkelon) albo Exuro Flatus (Domain of Secrets). W okolicy tego pierwszego jest jeszcze dwóch, poza tym dużo jest dookoła żabów i innych paskudztw. Green, który upuszcza jest wart jakieś 15k, więc warto spróbować. Exuro''s Will też chodzi po tyle, poza tym pokonanie jego i obstawy daje jednorazowo prawie 2k XP, poza tym jest tuż przy wyjściu z Gate of Madness. Ostatecznie możesz bawić się w zabijanie robali w Magra Coast, chociaż ich greeny są mało warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uwazam, że FoW jest dla solo rangera :). Farmie tam nim cały czas i jakoś bardziej mi się to opłaca niż jakikolwiek inny farm , choć UW też farmie dwoma postaciami.
W FoW zawsze wypadnie jakiś ble, purple, a rzadziej gold. Shardy dropi nawet często (czasami 3 z jednego farmu). Na FoW-ie bardziej zarobiłem niż straciałem.:)

Co do Derva, to bardziej opłacają się te farmy:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/Mo_130hp_Dervish <-- 130 hp w marga
http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:D/Mo_Vermin_Farmer <-- Verminy koło Sensji Corner, bardzo dobry zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Naciskam przycisk "opuść gildię" i po naciśnięciu nic się nie dzieje...może jakiś błąd jest, ale pytanie wy też tak mieliście jak odłanczakuście się od gildi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby nie patrzeć najlepsze lokacje do farmienia to jednak DoA (cholernie trudne), FoW i UW - mimo tego 1k na wejściu do dwóch z tych lokacji bardzo często zwraca się to z dużą nawiązką... przynajmniej mnie do tej pory zawsze zwracało się nawet kilkukrotnie. Oczywiście można jeszcze farmić duchy wyposażone niekiedy w Dead Sword: oprócz niego potrafią dropnąć całkiem ładne złotka. ;) Problem z farmieniem greenów jest oczywisty: ich drop rate jest dość niski. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130HP jest nie tylko na Magra Coast, a właściwie to tam farmi się tylko w ostateczności, jak nie ma się odkrytego innego miejsca :P

FoW dla Rangera jest niezłe ale zbyt czasochłonne. Z tych lokacji "high-end" najlepsze jest wg mnie Stygian Veil (trapper) albo Foundry duo - zyski (szczególnie z tego drugiego) są spore (jeśli ma się farta); nawet jeśli nie będzie wypadało dużo gemów to można się pocieszyć zdobywaniem ogromnych ilości XP i LB.

Ja niedawno znalazłem nawet build dla Rangera na farmienie heketów i innych paskudztw (nawet Djinnów) za pomocą...kosy i skilli derwisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:10, qrczak90 napisał:

...za pomocą...kosy i skilli derwisza :)

Za pomocą kosy to akurat farmię UW przy użyciu Mo/Me. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasochłonne, ale jaka zabawa jak kończysz FoW-a z 4k w kieszeni, pełnym ekwipunem badziewi, za które dostaniesz kolejne k i oczywiście shardami.:)

XP też mozna tam ładnie nabić. Za 28 lvl chyba +242xp dostaje się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:10, qrczak90 napisał:

Foundry duo - zyski (szczególnie z tego drugiego) są spore
(jeśli ma się farta); nawet jeśli nie będzie wypadało dużo gemów to można się pocieszyć zdobywaniem
ogromnych ilości XP i LB.


Coś o tym słyszałem, podobno da się to zrobić invi monkiem + famine redux - ale jak póbowałęm, to coś nie szło... możesz dokładniej opisać farm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować