Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 17:11, Meghan_mph napisał:

Ładnie to tak w statystyki kobiecie zaglądać? :>


Nigdzie nie zaglądałem, w zasadzie to doznałem szoku, jak wyskoczył mi Twój gramsajt na głównej stronie przez przypadek ;]

Dnia 12.04.2007 o 17:11, Meghan_mph napisał:

Ano wróciłam się rozejrzeć po starych śmieciach, gdzieniegdzie serce płacze ale cóż, copyrightów
na nazwy wątków niestety nie było. Się porozglądam i popatrzę, czy sensowne będzie przysiąść
na dłużej.


Mam nadzieję, że uznasz, że tak :)
Heh, ja sam jeden wątek ukradłem, ale musiałem go mieć :F

Dnia 12.04.2007 o 17:11, Meghan_mph napisał:

Wiesz, tak się zastanowiłam i graczek, co do których płci jestem przekonana to oprócz siebie
znam trzy: dwie z obecnej i jedną z poprzedniej mojej gildii, natomiast panów grających kobitkami
całkiem sporo :)


Heh, no niby ciągle jesteśmy w przewadze nawet w gw, ja tam zawsze gram facetami, inaczej byłoby siakoś dziwnie ;]

Co do screenów i widoków- przy okazji robienia tytułu cartographera można znaleźć niezłe miejsca... czasem to aż dziwne, że wczesniej sie takie zakątki przeoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:19, Budo napisał:

Co do screenów i widoków- przy okazji robienia tytułu cartographera można znaleźć niezłe miejsca...
czasem to aż dziwne, że wczesniej sie takie zakątki przeoczyło.


A tam, jak dokładnie zwiedzasz możesz sie na to natknąć od razu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania: 1. czy ktos wie na jakiej stronce moge znalesc build do noecro 55hp? 2. do czego sa red iris flowers? bo na aukcjach w wiki sa po jakies niewyobrazalne sumy. A w sprawie dziewszyn w gw: mam gildie w ktorej mam chyba ze 3-4 na 15 osob, czyli nie sa one takie niespotykane w grze, a przynajmniej ja je czesto spotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziwny błąd w grze, mianowicie już w samym menu.
Kupiłem podstawówkę i co mi pisze ?
"Guild Wars
Nightfall"
Czy u mnie tylko ? ;p Niby taki nic nie znaczący ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 19:12, Super gość napisał:

Czy u mnie tylko ? ;p Niby taki nic nie znaczący ale jest...


to normalne, nie przejmuj się. też tak mam, a posiadam tylko Proph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:57, Selv napisał:

Ale do farmu Humanowi to raczej nie jest potrzebna kosa z 30hp a wszystkie z końca mają tego
moda.
Kto by tam chciał derwisza 160? :/
Czasami 130 to jest za dużo nawet hp :))

Masz racje.Szczególnie przy Chorrze problem jest,bo on mije mocno i szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:29, Jarzy napisał:

Masz racje.Szczególnie przy Chorrze problem jest,bo on mije mocno i szybko :(


E tam, głupoty gadasz :P Problem (mały) to jest z Lunto, bo ma liczną obstawę, a sam też nie daje sobie w kaszę dmuchać. A jeśli ubijesz tym derwiszem (niekoniecznie 130hp, możesz sobie obniżyć) bossa Mesmera koło Bubahla w Marga Coast (Neoli), albo Ele koło Nihgtbringera (Buhon), to masz moje szczere uznanie :P

A, jeszcze jedno. Słyszeliście, że podobno w najnowszym numerze CDA mają łajzy dać wreszcie coś sensownego na DVD? :P Mianowicie...kod do Asury! Jeśli mi się nie uda wyprosić go od nikogo na forum, to chyba będę zmuszony kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm , pochwale sie ze wkoncu skonczyłem Nf. Teraz bawie sie derv z propethcies.A misja z shiro tym razem wychodząc z wprawy w factions "Uwazasz hencze za głupie, doputy nie zagrasz z ludzmi" wiec ja i Muro(prawdopodobnie misje bym zrobił za 4razem wtedy 1raz mi muro pomagał. ALe dostał dc i nas shiro zgniotł. ale SV i dotego wykoxany heros mesmer dali rade.) moze nie gorzej ale napewno wiecje taktyki wymagała walka z abadonem. Wszyscy w gildi mowili ze z obojetnie kim misja prosta jak drut. Taa tylko ze jak ich wziełem w party to padli jak muchy. Moze tą misje znerfili nie wiem. W kazdym razie w zawrotnym teamie 4warrior 1derv 1heal 1prot 1nuker dalismi rade. I mam pytanko czy istnieje jakis rare oraz ładny jak sie na niego ptarzy to az nie chce sie przestawac sskin kosy? Cos jak chaos axe ciekawy, drogi a no i nie ma greena z takim skinem? Jezeli tak to napisz ktos nazwe tego skinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia tylko z tego co sie orientuje najnowszy numer cda, to numer SPECIALNY czyli tzw 13. Numer tez czesto jest wypasiony wiec po 1. szybko schodzi przynajmniej "u mnie" . po 2 Asura jest brzydki :P po 3. Ja ci moze załatwie bo moze kumpel ktory rzadko kupuje cda kupi a nie ma gw wiec klucz bede miał. ALe nic nie obiecuje wiec sie nie napalaj. A załatwie ci bo jestem miły^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:34, qrczak90 napisał:

> Masz racje.Szczególnie przy Chorrze problem jest,bo on mije mocno i szybko :(

E tam, głupoty gadasz :P Problem (mały) to jest z Lunto, bo ma liczną obstawę, a sam też nie
daje sobie w kaszę dmuchać. A jeśli ubijesz tym derwiszem (niekoniecznie 130hp, możesz sobie
obniżyć) bossa Mesmera koło Bubahla w Marga Coast (Neoli), albo Ele koło Nihgtbringera (Buhon),
to masz moje szczere uznanie :P

Dzięki za uznanie :D
Z bubalhem i z tym elemem na water łatwizna :D
Tak jak i cały build. Na nim zaczynam moje dzienne farmienie, później przenosze się na nekrosa i startuje z Forgotten Lair XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:07, Ziloh napisał:

Łeber jeśli to nie jest tajemnica to jakim buildem farmisz tam necrosem ??


Nijakim, na robala pewnie wsiada :P

@Łeber
Daj screena a uwierzę...On jest nie do zabicia bo zanim do niego dojdziesz, jesteś martwy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:07, Ziloh napisał:

Łeber jeśli to nie jest tajemnica to jakim buildem farmisz tam necrosem ??


Z Lair wychodzi się południowym wyjściem i leci do Wurm Spota a potem farmi czerwiem. Proste, choc długo trwa ten farm i jest mało opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omijam heketów jeeżeli ci oto chodzi :D
potem dobieram się do łuskowćow
zabijam nightbringer''a
ide do tych dwóch bossów
wybawiam bowem wara -bossa
zabijam (strasznie prosty)
i dobieram się do elema ale green takie sobie ( trudno sprzedać) wart na moje z 10k ale nikt nie chce kupic
jutro dam fotke dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że on ma Icy Shackles, podobnie jak 2-3 Ele które są zazwyczaj w jego obstawie. Daje to w sumie ciągłe spowolnienie o 90% (sic!) i nawet ze wszystkimi enchantami nie jest możliwe przeżycie gradu czarów, który musisz na siebie przyjąć. Chyba, że zejdziesz do ~30hp, ale to się nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:47, Łeber napisał:

omijam heketów jeeżeli ci oto chodzi :D
potem dobieram się do łuskowćow
zabijam nightbringer''a
ide do tych dwóch bossów
wybawiam bowem wara -bossa
zabijam (strasznie prosty)
i dobieram się do elema ale green takie sobie ( trudno sprzedać) wart na moje z 10k ale nikt
nie chce kupic
jutro dam fotke dobra?


Łeber uwielbiam ten farm moim 130hp dervem już 4 nightbrigery mi wypadły powoli mi sie nudzi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wklejam foty :D jak niewierzycie w moje umiejętności :D
1)ominięcie heketów 2)zabice nightbringera 3) zabice robaha 4)zabice buhona (łatwizna z 15% dp )
A propo wy także macie dzisiaj wieczorem jakieś dziwne lagi.. bo ja z kumplem z gildi mamy i jeszcze paru innych członków :/

20070412211728

20070412211742

20070412212014

20070412212027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie tego, że jedynym zwierzęciem, które mogłem posiąść (gram Łowcą) w Nightfall jest Flaming... Niewiem czy nieumiem szukać(pewnie tak jest) ale czy są jakieś inne zwierzaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować