Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 13:07, Budo napisał:

U mnie w gildii...

Chyba bardziej: "W gildii do której należę", prawda? Z tego co pamiętam liderem jest ktoś inny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:18, Budo napisał:


Ee, nowe victo jest tyle warte, kiedyś sprzedałem stare victo za 17k to był biznes :)

Hmmmm jaka jest różnica między "starym", a "nowym", bo ani staty ani skin się nie różnią i w ogóle nie widzę, aby coś przy tym toporze majstrowali. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co do "u mnie w gildii" jest to jak najbardziej poprawnie, podobnie jak w mojej gildii, mimo że nie jestem lidem oczywiście, więc czepiasz sie słówek po prostu, a racji nie masz.

Stary Victo? Stary sundering- 20/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:37, Budo napisał:

Stary Victo? Stary sundering- 20/10.

O cholercia - aż muszę sprawdzić z jakim biega mój Koss, ale w takim razie pewnie ze starym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:01, Super gość napisał:

Maksymalnie na koncie gry są 4 postaci.

Jeśli masz wszystkie dodatki + preordery to 9. Poza tym zawsze można dokupić slot.

Dnia 13.04.2007 o 14:01, Super gość napisał:

Czy jak chciałbym założyć nową to mogę jedną z nich skasować ?

Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:38, qrczak90 napisał:

> Teraz Asura chodzi max po 5k. ;/

Buehehe, chyba masz jakieś lipne źródło informacji :P
1. http://www.guildwarsguru.com/auction/search.php?=&q=asura&=Go%21
2. Screen wykonany przed 10 minutami w Kaineng:


Faktycznie :D Hmmm, mam jakieś przestarzałe info. Ale skoro 45k to ... ja to sprzedam xD Asura akurat mi się nie podoba, a kaska będzie :D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asura jest obrzydliwy/wa imo. I jestem na 99% pewien, że będzie to w stylu plik.thx ze 100k kodami, dodaj jeden (więcej ci po prostu nie pozwoli) do swojego konta, a pojawi się jednorazowo możliwość dostanie tego peta/questa na niego. A wartość będzie miał identyczną (lub bardzo zbliżoną) z tym Grey Giant z Faction czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:11, sferis napisał:

Faktycznie :D Hmmm, mam jakieś przestarzałe info.

Raczej przyszłościowe, bo na pewno za jakiś czas ich cena wyniesie 5k. :D

Dnia 13.04.2007 o 14:11, sferis napisał:

Ale skoro 45k to ... ja to sprzedam xD

To raczej na to za późno, bo jak widać większość graczy z Polski będzie je miała tak czy siak. ;)
BTW: ja już mam zaklepane na chwilę obecną 6 sztuk - oby tylko dało się dodać kilka kluczy na Asurę do jednego konta. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:16, DragonLord napisał:

I jestem na 99% pewien, że będzie to w stylu plik.thx ze 100k kodami...

Ot "wszechwiedzący", a czytać nie potrafi: Do każdej z płyt dołączony jest specjalny, indywidualny kod do Asury. Minipeta z Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Do każdej z płyt dołączony jest specjalny, indywidualny kod do Asury. Minipeta z Guild Wars.
Tak napisał Ghost w redakcji CD-Action...

Mam parę pytań jak będzie wyglądać instalacja tego ??!! Na ile on starczy chodzi mi czy on jest na ileś dni czy coś ! I co on daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:33, Chlorofil napisał:

Mam parę pytań jak będzie wyglądać instalacja tego ??!! Na ile on starczy chodzi mi czy on
jest na ileś dni czy coś ! I co on daje ?

Hmm żartujesz czy o drogę pytasz? Dodajesz klucz do istniejącego konta, po wejściu do gry wpisujesz jakąś komendę na uzyskanie minipeta lub on od razu pojawia się w ekwipunku tej postaci, którą wszedłeś i masz go do czasu sprzedania. Ot cała filozofia. A co daje to naprawdę żart, prawda? Słyszałeś o minipetach? Właśnie dostajesz dzięki temu kodowi jednego z nich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne trzeba bedzie dodać ten kod w ustawieniach konta. Daje on specjalnego mini peta w grze - Asurę. Przydatnośc do użycia - kres działalności serwerów GW. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:38, HumanGhost napisał:

Przydatnośc do użycia - kres działalności serwerów GW. :-)


Ojej... Nikt o tym wcześniej nie pomyślał? Przecież jak każdy będzie miał swojego peta, to do wygenerowani, animowania etc. będzie 2x więcej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... hmm.. pytanko: grałes kiedyś w GW? Bo jesli tak to zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi. A jesli nie to wyjasniam, że mini pety to stały element GW od dawna. Każda postac dostaje takiego na urodziny. Jest masa różnych mini petów. Poza tym w miastach jest ograniczona możliwość ich wypuszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanie czy ten mini-pety będzie mógł zginąć ? Jak tak czy będzie go można jakoś przywrócić do życia ? I jeszcze czy będzie mógł też walczyć z potworami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy posiada już minimum jednego minipeta - ja mam około 10-ciu. ;) Od pewnego czasu można je pokazywać również w miastach i outpostach, ale tylko 20 w jednym czasie może zostać wypuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować