Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 23:34, Selv napisał:

Czy coś się zmieniło i poza nightfall też można je wkładać?


Hah nie. :P Ale tam jest max dmg req9 więc może ktoś będzie sobie chciał coś z tym zrobić, jakieś upy powsadzać itp więc opchnę mu za 2-3k. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 22:35, Selv napisał:

Jak mniemam, pojęcia takie jak GvG czy HA są Ci obce? ;)
GW rozwija skrzydła w dobrym gronie, jak zresztą każda sieciówka i zapewniam, że pvp nie ma
sobie równych i jest genialne :)


Mówiłem że są to tylko moje wrażenia z gry. Po prostu było to.. no nie wiem jak to nazwać, ale wydaje mi się że MMOORPG powoli zaczynają mnie nudzić. No niestety na HA nigdy nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...takiepytanie:jaką zbroję najlepiej kupić po dotarciu do Vabbi(obecnie w Kodash Bazaar)?
Mam Sunspear Armor chyba najlepszy,i mało kasy przy sobie,około 6k.Jest jakaś lepsza zbroja od SS''ki w moim zasięgu cenowym,albo taka niedroga na którą mogłbym pozbierać??Bo jak mniemam 15k odpada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:51, finanso napisał:

mam pytanie gdzie znajdę skila w faction
cięcie smoka i 100 ostrzy dziękują z góry


Wszystkie takie informacje znajdziesz na guild wiki, szybciej niż tutaj. Cięcie Smoka (Dragon Slash) to bodajże misja Boreas Seabed, a Hundred Blades to Sunjiang District. Hundred Blades jednak to stosunkowo słaby elit, rzadko kiedy walniesz więcej niż 2 wrogów, a obrażenia mizerne, nadaje sie jedynie do szybkiego ładowania adrenaliny. Bardziej już polecam własnie Dragons Slash, albo Quivering Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:51, finanso napisał:

mam pytanie gdzie znajdę skila w faction
cięcie smoka i 100 ostrzy dziękują z góry


Dragon Slash (cięcie smoka), elitarny skill do wyłapania przez SoC w misji Boreas Seabed (Zwycięż w
Zgromadzeniu i zdobądź Włócznie Archemorusa przeciwko Shiro).
Hundred Blades (sto ostrzy), elitarny skill do wyłapania przez SoC w misji Sunjiang District (powstrzymaj Shiro
przed przywołaniem armii duchów).

Do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, zawiodłem się na tym evencie. Nie doczytałem, na czym będą polegać bonusowe punkty, a okazuje się, że dublowane są tylko FB, a nie punkty Commandera...
Pozostaje więc łapanie elitków, już mam połowę ;) A wieczorkiem wybieram się po Urgoz Longbowa, ktoś chętny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos mógłby mi podac linka z problemem do guild wars bo niemoge się od 2 tygodni połączyc bo wyskakuje ten kod=058 wiem ze temat pewnie oklepany ale prosze o pomoc bo kupiłem wszystkie częsci które sa wypasione a niemoge pograc:( z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:51, finanso napisał:

mam pytanie gdzie znajdę skila w faction
cięcie smoka i 100 ostrzy dziękują z góry


http://www.guildwarsguru.com/content/mapping-out-id2261.php
Ktoś już tutaj podawał link do tego programiku. Jak dla mnie to bomba - skarbnica wiedzy (elity, kolekcjonerzy, skarby, greeny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzą kaolin rzeczy chodzi mi o wszystikie :D Bo na guru jakoś ceny są spore. a na aukcjach dziwne, tak więc się pytam. Bo mam zamiar pofarmic moim sinem :D i zarobić trochę pieniąszków XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jesli w Guild Wars Nightfall dla swojej postaci wybrałem 2 profesje (1derwisz/ 2wojownik) i po czasie zorientowalem sie ze zle wybrałem 2 profesje :/ Gdzie i jak moge ja zmienic ?? i wedlog was jaka by nadawala sie do derwisza?? prosze o pomoc i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:40, qrczak90 napisał:

Akurat Warrior jest najlepszą secondary dla Derva :] Zmienić możesz w Command Post, mniej więcej
w 1/3 gry...

a wg Ciebie dlaczego jest najleprza dla derwisza?? ja myslałem o nekromancie, ja mam polska lokalizacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:43, qothic napisał:

> Akurat Warrior jest najlepszą secondary dla Derva :] Zmienić możesz w Command Post, mniej
więcej
> w 1/3 gry...
>
a wg Ciebie dlaczego jest najleprza dla derwisza?? ja myslałem o nekromancie, ja mam polska
lokalizacje..



W trakcie gry przytrzym prawy ctrl i na ten czas jaki bedziesz to trzymac to masz wszystko po Angielsku (tzn. Język jaki miałeś poprzednio, domyślam się, że to był angielski :P). A po polsku to jest chyba Centrum Dowodzenia o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:43, qothic napisał:

a wg Ciebie dlaczego jest najleprza dla derwisza??


Derwisz i tak jest profesją, która nie potrzebuje wielu uzupełnień w postaci skilli z profesji pobocznej, więc jest ona naprawdę mało znacząca. Ale przydaje się Wild Blow i jakiś stance do biegania albo ataku...

Dnia 14.04.2007 o 14:43, qothic napisał:

ja myslałem o nekromancie,


Beznadziejny pomysł, jedyną alternatywą dla Warriora jest Monk albo Ele :P

Dnia 14.04.2007 o 14:43, qothic napisał:

ja mam polska lokalizacje..


Podobnie jak każdy, kto zakupił GW w Polsce, wydane przez CDP. Ale nazwy się podaje z reguły w języku angielskim.

@Rambowski
Miło wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...? Dlaczego Nekromanta ma być zły. Jeżeli Derwisz walczy w zwarciu, to możnaby zainwestować w magię śmierci i wykorzystywać skille do walki bezpośredniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować