Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 15:23, Kryhuu napisał:

Hmm...? Dlaczego Nekromanta ma być zły. Jeżeli Derwisz walczy w zwarciu, to możnaby zainwestować
w magię śmierci i wykorzystywać skille do walki bezpośredniej.


Taa zainwestować w magię śmierci, i latać z Flesh Golemami na przykład, to jest to! :P Tak jak napisałem, większość buildów dla Derva jest zupełnie samodzielnych, a jeśli już posiłkują się skillami secondary to zazwyczaj są to Warriora lub Monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie żeby iść w MM, ale niektóre skille oprócz summonów z magii śmierci też są dobre do walki kontaktowej. Ale nie zmienia to faktu, że jednak taki Monk byłby tu lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerny Test Drive Unlimited, nie mam przez niego czasu na GW.

Jak tam na Hero Battles? Dużo nubów, którym można skopać to i owo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem interruptów od rangerów.Zawsze jade ich z łatwością.Przy farmie heketów tylko interrupty mogą krzywde zrobić,ale wteyd wystarczy chyba rzucić PS i MV i bujać sie póki stracony enchant nie wróci na swoje miejsce.

Pajonk->moja elemka dostanie mini peta jak wróce do domu :D Ciekawe co dostane?am już szamana,tytama,mini pig,żólwia i jeszcze jakiegś tam.

Lordfett->kup sobie lepiej zbroje o max pancerzu,bo w razie gdyby Ci przerwali któryś enchant to zawsze masz szanse uciec i zregenerować siły.

Adeq->ja tam lubie farmienie,szczególnie zielska.Być może mam uzależnienie dotyczące przedmiotów zielonego koloru?

Reven->sry,ale to co sprzedajesz to szajs ze względu na ogromny req.

Kryhuu->niestety dla derwa magia śmierci jest chyba zbyt kosztowna.Derwy mogą polegać na dośc ograniczonej regeneracji energii a skille magii śmierci sporo kosztują :/ Można by w sumie zrobić Virulence Derwa z elitem Virulence i odpalającym sekwencje Crippling Sweep,ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:47, Kryhuu napisał:

Już nawet nie żeby iść w MM, ale niektóre skille oprócz summonów z magii śmierci też są dobre
do walki kontaktowej. Ale nie zmienia to faktu, że jednak taki Monk byłby tu lepszy ;)

Do walki kontaktowej nadaje się jedynie Vile Touch, ale chyba nie warto dla takiego marnego skillu ładować mnóstwo punktów Death Magic. Ew. jest Plague Touch i Poisoned Heart (jedyne zastosowanie dla tego skilla). Już lepiej właśnie woja albo ele z Conjure (ale nic innego z ele oprócz tego skilla mi nie p0rzychodzi do głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by kombinować coś z magii ziemi z elema,ale w sumie to i tak strata pkt.bo jesteś w stanie tylko machać kosą.
Co do woja to może by tak Bonettis Defence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Selv & Dragon & Jarzy
Conjure znerfowali, więc robienie D/E specjalnie dla nich jest słabym pomysłem. Magia ziemi przydaje się do Obsidian Tanka, ale chyba nic poza tym. Te warianty z wodą Selva są ciekawe, może wypróbuję...
Co do Necro, to tylko Plague touch, tak jak Dragon napisał, ale bez sensu zmieniać klasę dla tego jednego skilla (AoM lepszy jako "usuwacz" conditionów).

@barek
Pewnie standardowo koło 1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 pytanka :
1. Jestem w pewnej gildii. I chciałbym się spotkać z jednym graczem w niej. Czy mogę się dowiedzieć gdzie on aktualnie przebywa nie pytając się go ?
Dzisiaj szukałem się z jednym członkiem gildi. Byliśmy w tym samym mieście ale nie moglibyśmy się znaleźć ! Czy to wina tego że możemy grać na innych serwerach ? Jeśli tak to jak mam się z nim spotkać ? Czy to nie czasem taka opcja w lewym górnym rogu ? Jeśli tak to czy mogę sprawdzić od razu (z okienka gildii) na jakim on gra serwerze ?
2. Czy mogę zmniejszyć ilość energii potrzebnych do wykonania jakiejś umiejętności/czaru ? Chodzi mi o takie stałe, a nie o kolejny czar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 19:24, Super gość napisał:

1.

nie, musisz się z nim odpowiednio ugadać. to czasem bywa kłopotliwe, ale idzie przywyknąć.
o ile dobrze kojarzę, serwery są przypisane do kontynentów (Europa, Ameryka i jakieś dwa). Dystrykty natomiast są przypisywane do krajów (dystrykt angielski, francuski, niemiecki itp). trzeba pamiętać, że dystrykty mają swoje numerki - należy to uwzględnić przy umawianiu się z innym graczem.

Dnia 14.04.2007 o 19:24, Super gość napisał:

2. Czy mogę zmniejszyć ilość energii potrzebnych do wykonania jakiejś umiejętności/czaru ?
Chodzi mi o takie stałe, a nie o kolejny czar.

tylko Łowca ma atrybut Specjalizacja (Expertise). pozwala on obniżyć koszt niektórych umiejętności (odsyłam tutaj: http://guildwars.gram.pl/index.php?aid=18 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad.1
Nie można sprawdzić, gdzie kto przebywa. "Taka opcja w lewym górnym rogu" to wybór dystryktu, pewnie on był na innym i dlatego nie mogliście się znaleźć :P

ad.2
Zmniejszać koszt energetyczny można tylko dzięki atrybutowi Expertis (Specjalizacja) Rangera. Oprócz tego istnieje pewnie kilka skilli, ale nie używam ich na co dzień więc nie przytoczę nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:24, Super gość napisał:

Mam takie 2 pytanka :
1. Jestem w pewnej gildii. I chciałbym się spotkać z jednym graczem w niej. Czy mogę się dowiedzieć
gdzie on aktualnie przebywa nie pytając się go ?

O ile mi wiadomo, to nie.

Dnia 14.04.2007 o 19:24, Super gość napisał:

Dzisiaj szukałem się z jednym członkiem gildi. Byliśmy w tym samym mieście ale nie moglibyśmy
się znaleźć ! Czy to wina tego że możemy grać na innych serwerach ?

Żeby się widzieć, musicie być w tym samym mieście na tym samym dystrykcie (np. English-1).
Musisz po prostu zagadać i zapytać, na jakim dystrykcie siedzi kolega. Później wystarczy się tam przenieść (lista w lewym górnym rogu).

Dnia 14.04.2007 o 19:24, Super gość napisał:

2. Czy mogę zmniejszyć ilość energii potrzebnych do wykonania jakiejś umiejętności/czaru ?
Chodzi mi o takie stałe, a nie o kolejny czar.

Taki bajer posiada tylko Ranger - jego atrybut Expertise zmniejsza ilość energii potrzebnej do aktywacji skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:54, Selv napisał:

E tam ziemniaka robić, woda, woda!
Conjure Frost+Armor of Mist/Armor of Frost/Frigid Armor+Frozen Burst
Pycha ;)

Ale takie kombo to tylko do PvP dobre jest,nie?Mnie chodzi bardziej o kombosy do PvE-tam Virulence byłoby chyba dobre.Wydaje mi sie,że Grenths Balance też byłby nienajgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo czy moglbym dolaczyc do waszej gildi? Slyszalem cos ze przyjmujecie ludzi z forum ;]
Jestem W/Mn20 na 18 misji moge pomoc jak ktos bedzie czegos chcial :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:47, Rambowski napisał:

Budo czy moglbym dolaczyc do waszej gildi? Slyszalem cos ze przyjmujecie ludzi z forum ;]
Jestem W/Mn20 na 18 misji moge pomoc jak ktos bedzie czegos chcial :) pzdr


Na razie rekrutacja jest zamknięta z tego co wiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja też bym chciał się przylączyc, bo mnie wkurzyli :D
Wogóle to mam jeszcze dwuch kumpli, co tez by chcieli dołączyc.. możemy???
Jeden to newebie :D, drugi gra od początku ma już 1600 godzin przegranych albo wiecej, a ja mam 678..
To co, można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować