Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zamówiłem sobie GW i mam pytanie, czy w Factions albo Nightfall podniesiony jest poziom doświadczenia czy można nabijać tylko do dwudziestego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:43, Andrij napisał:

Zamówiłem sobie GW i mam pytanie, czy w Factions albo Nightfall podniesiony jest poziom doświadczenia
czy można nabijać tylko do dwudziestego?

We wszystkich kampaniach Guild Wars limit poziomu wynosi 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:46, Kryhuu napisał:

Nic podniesione nie zostało i już nie zostanie. Można nabijać tylko do 20. Dopiero w GW2 ma
się to zmienić.

Podobno nawet do 100lvl ale to tylko pogłoski, i moim zdanie troche lipnie bedzie do 100, wolał bym jak w wowie do 70 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby nie zmianiano techniki awansów i limity poziomów. Choć wszystko wskazuje na to, że GW2 będzie znacznie rózniło się od "jedynki". Wyższe poziomy sa praktycznie pewne, pytanie jaki będzie maksymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem nowy update,że dobre przedmioty będą wypadać w normalnym tempie a nie na 1/8 jak wcześniej zakładali?Tzn.czy np.nadal mam takaą samą szanse na zgarnięcie zielska z bossa w solo farmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał, żeby był limit tak max. 50. Bo jeśli będzie wieksz albo jeśli wogule nie będzie to będzie tak jak w innych mmo - im wiekszy lvl tym jesteś lepszy. Czyli do kitu:P. Podoba mi się tak jak jest teraz w GW, ale niestety chyba nikłe szansy, że tak zostanie w GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda że nie będzie można przenieść postaći z GW1 do GW2.Słyszałem że będzie sie dało, ale jedynie przez GW: Eye of the North

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:22, Jarzy napisał:

Tzn.czy np.nadal mam takaą samą szanse na zgarnięcie zielska z bossa w solo farmie?


ArenaNet się zlitowała i przywróciła możliwość solo farmu. Zielsko wypada jak dawniej. Podobnie Ecto i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:33, W.S.A.D napisał:

Kurczę szkoda że nie będzie można przenieść postaći z GW1 do GW2.Słyszałem że będzie sie dało,
ale jedynie przez GW: Eye of the North

Nijak się nie będzie dało, skoro GW2 będzie się działo x-set lat po wydarzeniach z GW.
Będzie można tylko przenieść część "osiągnięć" (co to - dunno) za pomocą Hall of Monuments z GW:EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić Guild Warsa ;) Jestem ''nowicjuszem'' w tym świecie, ale moje pytanie dotyczy tego czy aby grac w Nightfall muszę mieć Factions i podstawkę ??? Bo nie wiem czy od razu mogę kupić Nightfall... Pomoże mi ktoś ??
Z góry dziękuję za odpowiedź! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, od razu możesz zakupić Nightfalla.

A ja mam dwa pytanka. Czy kupując Nightfalla mam do wyboru tylko derwisza i patrona? I jaka jest zawartość pudła z Nightfallem. Bo właśnie zakupiłem przez Internet i nie wiem, czeo się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:17, Robert'cik napisał:

Tak, od razu możesz zakupić Nightfalla.

A ja mam dwa pytanka. Czy kupując Nightfalla mam do wyboru tylko derwisza i patrona? I jaka
jest zawartość pudła z Nightfallem. Bo właśnie zakupiłem przez Internet i nie wiem, czeo się
spodziewać.


Do wyboru masz + dervish i patron. czyli masz necromanta, elementalista, monka, warriora, rangera, mesmera, dervisha i patrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, które mnie dręczy. Jeśli kupię GW Nightfall w Sklepie Gram.pl i mam 70 WPLN na koncie, to ile zapłacę prawdziwego hajsu, nie licząc przesyłki (12,90zł)? Czy WPLN pokryje mi wszystkie koszty gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:29, Riverex napisał:

Mam pytanko, które mnie dręczy. Jeśli kupię GW Nightfall w Sklepie Gram.pl i mam 70 WPLN na
koncie, to ile zapłacę prawdziwego hajsu, nie licząc przesyłki (12,90zł)? Czy WPLN pokryje
mi wszystkie koszty gry?


Nie. W wypadku tej akurat promocji nie możesz używać wPLN. To kupujesz tylko za swoją własną kasę, a nie tą wirtualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o maxymalny level to wolałbym jakby został taki jaki jest - 20. Jedyne co bym zmienil to sposob jego zdobywania - zaeby był taki jak w podstawce - że trzeba dojść dośc daleko żeby go nabić, a nie po tygodniu jak w Factions czy w Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:41, Riverex napisał:

A czy któreś z GW mogę kupić za WPLN?

Mozna kupic wszystkie częśc GWi korzystajac z (pewnej ilości) wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:44, Norbi.7 napisał:

> A czy któreś z GW mogę kupić za WPLN?
Mozna kupic wszystkie częśc GWi korzystajac z (pewnej ilości) wPLN

A ile musiałbym zapłacić prawdziwych pieniędzy (nie wliczając kosztów przesyłki), aby kupić GW dopłacając WPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować