Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 20:49, Norbi.7 napisał:

Obecnie w sklepie gram.pl jest promocja i GW można kopic uzwajać bodaj aż 70 wPLN

Czyli że płacę 70 wpln a resztę normalnego hajsu, czy na odwrót? :P I najważniejsze: ile to ta "reszta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:51, Mistic napisał:

Nie. Można kupić GW w cenie sugerowanej 59,90. Możesz użyc 10 wpln ale tylko jesli masz zarejestrowana
jakas czesc GW.

Hmmm.. mozliwe sory za pomyłke

->Riverex jeśli wPLN to nie jest prawdziwa kasa czyli jak kupisz coś i skorzystasz z wPLN to płacisz tyle mniej (prawdziwym hajsem) ile wydasz wPLN. Czaisz ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:58, Norbi.7 napisał:

Hmmm.. mozliwe sory za pomyłke


Nie szkodzi, po części to sklep gram.pl wprowadza w błąd, ale po wrzuceniu gry do koszyka wszystko się wyjaśnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalałem nieźly build-team na gvg na wiki wprawdzie brakuje tam 2 członków ale wymiata!! mówię wam!! Nazywa się bodajże Nightmare Spike, jest naprawdę super.. trzech spikerów wystarczy by zabić monka za pierwszym razem i za hitem zadajesz 100 damage ponad.. suppeeerrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:28, Robert'cik napisał:

Ok, dzięki wielkie. Ale powiedz mi jeszcze co jest w pudełku.

146 stron instrukcji, plyta DVD z gra, plakat, Karta Pomocy Podrecznej, Karta z probnym kluczem, Karta z kluczem aktywacyjnym, karta rejestracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić GW, tylko nie wiem którą część ;/ Od tych pytań zależy którą grę kupię, może dojść nawet do sytuacji że kupie podstawe i któryś dodatek ;) Pytania: Czy mając zainstalowaną podstawe i dodatek mogę grać w podstawową część gry postaciami z dodatku? Można postaciami z jednego dodatku przechodzić drugi dodatek? Istnieje możliwość przejścia jedna postacią przez wszystkie części?
Jak widać moje pytania są związane z fabułą gry bo to mnie narazie najbardziej interesuje ;p
Więcej pytań narazie nie mam, ale jak ktoś chce odpowiedzieć na jakieś niezadane pytanie które może być ważne dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę z GW to niech pisze czym prędzej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 02:16, Ledoke napisał:


Kup sobie jak masz możliwość dwie to polecam Proph i NF, a faction zostawić sobie na później.
Istnieje możliwość grania postaciami z "dodatku" w "podstawke" i możesz jedną postacią przejść wszystkie części gry.
Masz parę odpowiedzi w poście na górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorry za dubla :P Nie obrazajcię się na mnie drodzy moderatorzy. Bo zawsze zapominam dodać wszystiego w jednym poście :S
Ale wracając do tematu. Ten bow w grze opchniesz za ponad 10k, a na guru nie popłacam, bo też miałem kiedyś taki bow i jest mnóstwo aukcji tego przedmiotu. Tak więc w grze za 12k możliwe jest. (na ameryce nie wiem jak na Europie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ou jea nie ma to jak byc spearmarshal :D bardzo fajny event szkda tylko, ze juz koniec bo mialem zamiar jeszcze moejgo paragonka "podniesc" w randze sunspear :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że mimo wszystko udał się ArenaNet ten Hard Mode. Widac wzrost zainteresowania GW wśród graczy. Ci, kórzy nie grali od dawna teraz wracają, aby robić misje w HM. Można powiedzieć, że pełen sukces.

Event tez fajny. Pełno ludzi w lokacjach, z których się wychodzi ma farm punktów. Przynajmniej podniosłem sobie dwie rangi. :-)

Aczkolwiek drop w HM jak na razie nie zachwyca. Złote dropią tak samo często a nie wyrózniają się za bardzo od tych w zwykłym trybie. Tylko klucze (czyt. wytrychy) są droższe. Przynajmniej można Tome znaleźć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas solowania Plains of Jarin na HM wypadł mi z Stormseed Jacarandy złoty Bramble Blade. Oczywiście req. 13, ale ja nie o tym.
Bo w tym mieczyku siedziały sobie: Furious 10%, Strength and Honor 15>50 no i... Fortitude +30HP. :)
Ale się modliłem, żeby udało się to wszystko wyciągnąć - no i mam. Wszystkie upy leżą w storage i czekają na jakiś mieczyk z niskim req i fajnym skinem. :)

Jak ktoś chce sobie popróbować, to można tam iść W/Rt z dokładnie tym samym buildem, co do UW. Bije się (pojedynczo) roślinki, można też wpaść w dowolnie dużą grupę Stalking Nephilias - nie uciekają przed VWK. Przy lurowaniu termitów nie bierzcie sobie na grzbiet więcej niż trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 10:08, Piciambeer napisał:

Pytanko mam - czy dodatek Nightfall chodzi bez podstawki??

Chodzi, bo to nie jest dodatek.

Dnia 23.04.2007 o 10:08, Piciambeer napisał:

I czy ping nie będzie za duże, jeśli mam internert radiowy 256kb/s?

Ogólnie nie ufam radiówkom, ale jeśli bez stresu przeglądasz sobie strony (tzn. sygnał nie znika, gdy wiatr zawieje w drugą stronę), to pewnie też bez problemu pograsz. GW ma malutkie wymagania względem łącza, będziesz tylko dłużej ściągał jakieś większe apdejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:24, m4teU5z napisał:

Ja bym wolał, żeby był limit tak max. 50. Bo jeśli będzie wieksz albo jeśli wogule nie będzie
to będzie tak jak w innych mmo - im wiekszy lvl tym jesteś lepszy. Czyli do kitu:P. Podoba
mi się tak jak jest teraz w GW, ale niestety chyba nikłe szansy, że tak zostanie w GW2.

Mnie pasuje lv20 i tak mogłoby zostać,bo po co zmieniać coś i tak już bardzo dobrego?

Human->czyli CAŁY drop wrócil do normy?Jaką masz range SS teraz?

Norbi->ta kosa warta jest z 10k.Nie więcej.

Otc->myśle,że nawet 30k,ale na guru.

Krejt->ale jesteś suuuuper :P A tak serio to gratsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:34, Jarzy napisał:

czyli CAŁY drop wrócil do normy?


Nie tylko takie rzeczy jak :

Księgi
Zwoje
Barwniki
Rzadkich materiałów, jak Ektoplazma
Klejnoty z Domeny Katuszy
Wszystkie złote przedmioty
Wszystkie zielone przedmioty
Specjalne przedmioty eventowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować