Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 14:34, Jarzy napisał:

Human->czyli CAŁY drop wrócil do normy?Jaką masz range SS teraz?


Pierwsze pytanie, padła odpowiedx wyzej. :-)
Drugie pytanie: mam jakieś 25tys. punktów w SS. To jest chyba psearmarschal, bodajże 9 poziom. Jest jeszcze tylko jeden, ale pułap sięga 50tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:34, Jarzy napisał:

Norbi->ta kosa warta jest z 10k.Nie więcej.

Hmmm w takim razie coś się zmieniło, bo Suli`s Scythe jest chyba najbardziej pospolitą zieloną kosą i jej cena z tego co pamiętam była dużo niższa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:49, dominik713 napisał:

A ja mam pytanie:co to są buildy?I które itemy są najlepsze?(tzn.z jakim kolorem)Wydaje mi
sie że złote,nawet mam kilka ;)


Build to zestaw skilli. A z przedmiotami idzie tak : białe->niebieskie->purpurowe->złote->zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:49, dominik713 napisał:

A ja mam pytanie:co to są buildy?

Odpowiedni układ skilli i atrybutów oraz ekwipunku.

Dnia 23.04.2007 o 14:49, dominik713 napisał:

I które itemy są najlepsze?(tzn.z jakim kolorem)

Różnie bywa i nie zawsze kolor ma największe znaczenie. Najlepsze są zawsze te, których potrzebujesz w danej sytuacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 15:06, dominik713 napisał:

To może ujme to tak:które są najbardziej unikatowe?:P


Wiele takich jest, jedne z najdroższych i najbardziej unikalnych to Elemental Sword z dobrymi statami oraz Crystalline Swordy (niezwykle rzadkie i drogie). Do rzadszych zielonych broni należy Drago''s Flatbow, Urgozy, czy Rago''s Flame Staff. Ja jednak zadowalam sie bardziej popularnym sprzętem sam biegam często z Fellblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:50, sony ericsson napisał:

Szczerze polecam Ghostly Staff! Jest super, a na pewno znajdziesz cos dla siebie... necro mes
ele tylko zaznaczam troche kosztuje ale ladnie wyglada (taki eternal bow dla czaro =))


Tą też się interesowałem, choć... brakuje mi fajerwerków graficznych ;) . Sama w sobie jest ładna, ale akurat preferowałbym coś bardziej efektownego.

Budo polecił mi Zodiac Staff, to wydaje mi się dobrym wyborem :D !

Choć zastanawiam się, czy aby nie lepiej na razie spokojnie gromadzić kasę, a nową zbroję (mam Druid''s 15k z Tyrii) i porządny, ładny przedmiocik (obecnie mam tylko Drago''s Flatbow, a chcę w końcu mieć coś Złotego, Drogiego I W Ogóle ;) ) kupić po wyjściu GWEN... Bo jeśli ja wydam sporą ilość kasy, a tu nagle dadzą możliwość zdobycia fantastycznej zbroi i dwumetrowej lagi strzelającej piorunami na wszystkie strony ;) . Nie mówiąc już o dodaniu nowych typów upgrade''ów i innych takich, jeśli to nastąpi :) .

PS Sorry za podwójnego posta :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:36, otc napisał:

A co to całe guru jest? Bo jeśli chodzi o farmienie i handel to dopiero niedawno się tym zająłem.

www.guildwarsguru.com - taka mekka, guru wszystkich fanów Guild Wars ;) Maz tam aukcje, można zobaczyć po ile itemy chodzą. Nawet się mówi: "X chodzi po 20k, ale na guru po 50k" ;)

PS. Mój 300. post xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przeczytaj moje jedenaście tysięcy postów i zobacz ile razy użyłem takiego wyrazu. Zapewne dojdziesz do słusznego wniosku, że to wynik nieuwaznego stukania w klawiaturę. Nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle sie wysiliłeś :D Ja mam Castellana albo wyższego(nie pamiętam dokładnie).Bardzo sie musiałeś wyilać,żeby nabić rangi w ten weekend?

Pajonk->nie mam pojęcia.Dałem wycene "na oko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:23, Jarzy napisał:

No to nieźle sie wysiliłeś :D Ja mam Castellana albo wyższego(nie pamiętam dokładnie).Bardzo sie musiałeś wyilać,żeby nabić rangi w ten weekend?


Praktycznie w ogóle się nie wysilałem. Tym bardziej, że w sobotę i w iątek prawie nie grałem, bo byłem w pracy i na zajęciach. Tylko w niedzielę zagrałem dłużej, parę godzin może. Na Hard Mode punkty do tytułów wpadały jak marzenie. Pare tysięcy na godzinę do SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:23, Jarzy napisał:

Bardzo sie musiałeś wyilać,żeby nabić rangi w ten weekend?


Pozwolę sobie odpowiedzieć za niego: punkty leciały BARDZO szybko, podczas czyszczenia jednej lokacji w Desolation zrobiłem 5k Sunspearów i 3k LB. Te liczby mówią same za siebie ;) Żałuj, że nie mogłeś grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:32, Piotrekgościu napisał:

Mam pytanie: Czy jak jestem z kimś w gildii, to gdy tej osoby nie będzie będę mógł sam chodzić
po świecie?

Oczywiście, skąd Ci przyszło na myśl takie pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo słyszałem, że jeśli 1 członek gildi wyjdzie za miasto to odrazu cała ekipę tam teleportje, ale w takim razie możliwe,że:
a) źle usłyszałem :)
b) tak jest tylko jeśli wszyscy są online

Tak czy inaczej twoja odpowiedź mnie ucieszyła. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:16, Piotrekgościu napisał:

Bo słyszałem, że jeśli 1 członek gildi wyjdzie za miasto to odrazu cała ekipę tam teleportje

Jak to mowia ''wiesz, ze dzwoni dzwon, ale nie wiesz w jakim kosciele'' ;). Sytuacja o ktorej wspominasz dotyczy jedynie czlonkow danego zespolu/druzyny (druzyny sa max 8osobowe). Pozwala to, w szczegolnych przypadkach, na przebiegniecie jednej, silnieszej, postaci do kolejnego miejsca na mapie (tzw. ''run'') dzieki czemu slabsza postac nie musi wykonywac misji by tam dotrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:16, Piotrekgościu napisał:

Bo słyszałem, że jeśli 1 członek gildi wyjdzie za miasto to odrazu cała ekipę tam teleportje,

Fakt ale musisz być z nim w teamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować