Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dobrze mam jedno może dwa pytanie:
-czy jest ktośw stanie zrobić mi run z Rankor Camp do Deldrimor War Camp?(jeśli tak to za ile?)
-czy ktoś jest w stanie zrobić run z Deldrimor War Camp do Granit Citadel?(jeśli tak to za ile?) :D
PS
I wjakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 06:20, HumanGhost napisał:

Jeśli należą do twojej gildii to czat gildiowy. Jeśli nie to brak mozliwości. Po jest możliwość
ustawienia trybu offline, żeby nikt nie przeszkadzał. :-)

Przydałby się wewnętrzny mail, albo wiadomości oczekujące po ustawieniu off-line. Ale na czacie gildii jest to jakoś rozwiązane mówisz (nie widziałem czatu gildii, bo jak na razie żadną się ie zainteresowałem ;P )?

Dnia 24.04.2007 o 06:20, HumanGhost napisał:

Eeee... że jak? Więcej zakładek czata nie zrobisz niż te które widzisz na ekranie.

Chodzi o to, ze jak ''szepczesz'' sobie z 5 osobami to wszystkie wypowiedzi trafiają do tego samego okna, zwykle poprzecinane logami gry (kto zabity i co zrzucił, kto awansował etc.) To jest zwyczajnie niepraktyczne i utrudnia rozmowę. Możliwość otwierania osobnych okien do ''szeptu'' zwiększyła by przejrzystość komunikacji i dodała opcję nie przyjmowania zaproszenia do takiej rozmowy. To irytuje jak ktoś się pyta ''czy aby na pewno nie chcesz wstąpić do jego uber-wypasionej gildii''. Jak by to działało? Klikasz na kogoś i zaznaczasz ''start chat'', u kogoś pojawia sie info, kto chce pogadać i czy ty chcesz mieć z nim/nią do czynienia. Jeśli nie, nie dzieje się nic, jeśli tak otwiera się nowa zakładka czatu i można spokojnie porozmawiać.
Dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:50, Graffis napisał:

> /../


Wiesz mi jakośnigdy to nie przeszkadzało szeptanie. A keśłi ne chcesz z kimś gadaćto klikasz N i tam wpsujesz jego nick i jest ignorowany ;) Poza tym jak wciśneisz tyldę to się pojawia takie szare tło pomocne ;)

PS. Jakbyś chciałdo gildii to "szepnij" Lohengrin the Great

Pozdro i miłego grania w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:50, Graffis napisał:

Ale na czacie
gildii jest to jakoś rozwiązane mówisz (nie widziałem czatu gildii, bo jak na razie żadną się
ie zainteresowałem ;P )?


1.Jest to rozwiązane w następujący sposób, jeśli jesteś oficerem/liderem gildii możesz zostawić "Announcment" dla członków owej gildii. Pojawia sięim ten announcment zaraz po zalogowaniu.

btw. może chcesz dołączyć do gildii? (DwS-Dancing with Scythes... jak coś to szpetaj w grze na Think Bout it Twice) i to wszystko co miałem do powiedzenia... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mający 1191 stron świadczy o tym, że warto. :P Którą część? Przeczytaj przypiętego posta. :P

Graffis:

Dnia 24.04.2007 o 10:58, Przemoo08 napisał:

wszystkie wypowiedzi trafiają do tego samego okna, zwykle poprzecinane logami gry (kto zabity i co zrzucił, kto awansował etc.)

Dzięki możliwości filtrowania czatu nie ma możliwości, aby takie pierdoły Ci się wyświetlały jeśli tego nie chcesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:55, Outlander-pro napisał:

Wiesz mi jakośnigdy to nie przeszkadzało szeptanie. A keśłi ne chcesz z kimś gadaćto klikasz
N i tam wpsujesz jego nick i jest ignorowany ;) Poza tym jak wciśneisz tyldę to się pojawia
takie szare tło pomocne ;)

Nie każdego chcesz od razu na ignore wrzucać, to trochę...drastyczne rozwiązanie. Ok, jak ktoś uprawia tępy smack-talk albo flame to wiadomo, ale za chęć pogadania to przesada. A szare tło nie pomaga ani trochę przy rozmowie z 5 osobami naraz w czasie walki - za dużo logów i pomieszanych wypowiedzi. Lepiej jakby było pięć zakładek + log. No i oczywiście możliwość ustawienia chata, by ''błyskał'' zakładką lub nie, przy nowej wiadomości.

Dnia 24.04.2007 o 10:55, Outlander-pro napisał:

PS. Jakbyś chciałdo gildii to "szepnij" Lohengrin the Great
Pozdro i miłego grania w GW

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:03, Pajonk78 napisał:

Dzięki możliwości filtrowania czatu nie ma możliwości, aby takie pierdoły Ci się wyświetlały
jeśli tego nie chcesz. ;)

Nie da się filtrować logu gry. Jak widzisz na screenie, rozmowa trwa a w niej pojawiają się logi gry, mimo odznaczenia wszystkiego na górze. W tym wypadku to nie jest duży problem, ale w czasie dużych walk... i ważnych rozmów ;)

20070424113533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:37, Graffis napisał:

Nie da się filtrować logu gry. Jak widzisz na screenie, rozmowa trwa a w niej pojawiają się
logi gry, mimo odznaczenia wszystkiego na górze. W tym wypadku to nie jest duży problem, ale
w czasie dużych walk... i ważnych rozmów ;)


O tak, jest to dość męczące. Ja się z reguły w trakcie gry "wyłączam", w dodatku kolorowanie gildiowych tekstów na zielono powoduje ich całkowite niknięcie między logami. Skutkuje to tym, że jak ktoś czegoś ode mnie chce, to po serii wrzasków na kanale gildiowym w końcu przerzuca się na szeptanie, bo ze wszystkich kanałów ten jest najgłośniejszy - tzn. wydaje odgłos głośnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo.. wyżej umieszczony jest obrazek z okienkiem czatu. chodzi o to, ze ma dolne zakłaki, ale bez napisów - tzn. są , ale same @, #, ! , $. ktoś wie, jak je wyświetlić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:30, qrczak90 napisał:

> Bardzo sie musiałeś wyilać,żeby nabić rangi w ten weekend?

Pozwolę sobie odpowiedzieć za niego: punkty leciały BARDZO szybko, podczas czyszczenia jednej
lokacji w Desolation zrobiłem 5k Sunspearów i 3k LB. Te liczby mówią same za siebie ;) Żałuj,
że nie mogłeś grać :P

Kurde,mówią!Żałuje i to bardzo :/ Dzięki tamtemu weekendowi może bym na wszystkich postaciahc nabił Kapitana w queście Defend coś tam(quest dlapostaci spoza NF).

Łeber->guardian branch jest fajny.Mysle,że z 15k choć nie wiem dokłądnie ile sam skin jest wartyMożliwe,że więcej.
Skull Spear pewnie z 10k.
Ancient Recurve Bow->15k
Crescent Axe->5k

Graczo->poczytaj "se" guildwiki!Napisane jest tam jasno,że skarby resetują sie w zależności od częstości z jaką gramy daną postacią.Postacie mniej używane mają szybciej reset skarbów i ja sie dorzucam do tej teorii jako,że derwką otwierałem już 3 razy skarby.Oczywiście wliczając w to otwarcie przed,po updacie 20stycznia i niedawno w święta.Także cierpliwości.

Spukke->skin słaby tego młota i same łoty też słabo sachodzą na rynku.Taki barrel hammer możemy skołowac w GWF na Wajjun Bazar za 5jade bracelets,więc go raczej nie sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie...mam pytanie co do 10k armorów -
-Ile kosztują?
-10k armor to jest określenie na jedną część (np. hełm, leginsy)?
-Jakieś przykłady 10k armorów?
-Jaka jest sensowna szansa, żeby je dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

A właśnie...mam pytanie co do 10k armorów -
-Ile kosztują?
-10k armor to jest określenie na jedną część (np. hełm, leginsy)?

Tak, 10k to cena jednej cześci. Dolicz do tego cenę materiałów.

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-Jakieś przykłady 10k armorów?

http://gw.gamewikis.org/wiki/Ancient_Armor

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-Jaka jest sensowna szansa, żeby je dostać?

Tego nie rozumiem. Masz kasę - masz sensowną szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

A właśnie...mam pytanie co do 10k armorów -

Chyba 15k.

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-Ile kosztują?

15k za każdą z części + materiały. Całość to wydatek ~100k.

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-10k armor to jest określenie na jedną część (np. hełm, leginsy)?

j.w.

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-Jakieś przykłady 10k armorów?

Gladiator, Platemail, Kurzick, Luxon, Susnepar itd. itp.

Dnia 24.04.2007 o 12:51, bartek_kawa napisał:

-Jaka jest sensowna szansa, żeby je dostać?

Hę? Nie rozumiem w ogóle pytania, gdyż armorów się nie dostaje tylko craftuje, więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hę? Nie rozumiem w ogóle pytania, gdyż armorów się nie dostaje tylko craftuje, więc o co Ci

Dnia 24.04.2007 o 13:03, Pajonk78 napisał:

chodzi?

No nie ważne. A u jakiego craftera można je zrobić? I jakie są koszty "materiałowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 13:03, Pajonk78 napisał:

Susnepar

Cholera: literówka.
Poza tym właśnie zauważyłem, że... nie miałem pojęcia o istnieniu 10k armorów: mea culpa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować