Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Chociaż jedno "ale" to jest Hornbow. Bardziej pożądany był by Longbow czy Shortbow ale myślę że i z tego wyciągniesz kupę szmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 10:48, oOreVenOo napisał:

@DevilQ Ja może kupię tą różdżkę od Ciebie, IGN Jasmine Sandflower.

To o której można cię zastać w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godz 16. Pytanko powiedz mi czy da się wsadzić w ten wand inskrypcje:

Halves casting time of spells of item''s attribute 10...20% "Aptitude not Attitude"

Bo jeżeli się da biore wanda bez wahania, no a jeżeli się nie da no to lipa. Jeżeli możesz sprawdź czy się da, a jak się da kup odrazu inskrypcje wsadź ja w tego wanda i doliczysz do kosztów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:37, Budo napisał:

(btw ktoś jeszcze narzeka na dropy w hard mode? :P)


Ja nadal narzekam. Ale dodam stare ludowe przysłowie: "Bogatemu to i byk się ocieli..." ;P
Zazdrość - straszna rzecz, mawiają :D
Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guardian w ostatnich misjach NF to musi być mordęga.Nie wspomne,że są wtedy na czas.Ja nie dałem rady ich nawet z bonusem zrobić ,więc do dopiero na HM.
Swoją drogą-mógłbyś skończyć z tymi żartami typu "jestem uber pr0",bo powtarzanie tego samego w kółko robi sie naprawde nudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:01, walgierz napisał:

Ja nadal narzekam. Ale dodam stare ludowe przysłowie: "Bogatemu to i byk się ocieli..." ;P


Jaki ja tam bogaty, wyglada że za łuk dostane więcej niż mam teraz po półtora roku gry.

reven---> no niby hornbow, ale mursaat longbowów ani flatbowów chyba nie ma, więc to dość unikalny skin. Thx za radę zastanowie sie nad tymi dodatkowymi upami i sprzedażą na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:07, Jarzy napisał:

Swoją drogą-mógłbyś skończyć z tymi żartami typu "jestem uber pr0",bo powtarzanie tego samego
w kółko robi sie naprawde nudne :/


To pomyśl jak ja mam, gdy z nim whispuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:07, Jarzy napisał:

Guardian w ostatnich misjach NF to musi być mordęga.Nie wspomne,że są wtedy na czas.Ja nie
dałem rady ich nawet z bonusem zrobić ,więc do dopiero na HM.

Nie no, na Normalu są izi. Z henchami nawet idzie je zrobić, trzeba tylko dobrze hero "zbudować". W sumie w Factions Shiro na HM wykończyłem za 3 razem, więc Gate of Madness można spróbować - bo tam brzydal jest nawet słabszy. Fakt, że samo przedarcie się przez Titany i Shiro''keny zajmie wieki i wcale nie będzie łatwe, ale jest do zrobienia.

Dnia 03.05.2007 o 15:07, Jarzy napisał:

Swoją drogą-mógłbyś skończyć z tymi żartami typu "jestem uber pr0",bo powtarzanie tego samego
w kółko robi sie naprawde nudne :/

Po pierwsze to piszę "jestem pr0", "uber-pr0" jest moja gildia ;D
Serio - jak między wierszami napisałem gościowi, że jest leniwym noobem, to dostałem degrada, więc chyba lepiej wywyższać siebie niż poniżać innych ;P

@graczuś
Ha, sam przyznałeś że na Rangerach się znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:07, Budo napisał:

reven---> no niby hornbow, ale mursaat longbowów ani flatbowów chyba nie ma, więc to dość
unikalny skin. Thx za radę zastanowie sie nad tymi dodatkowymi upami i sprzedażą na guru.


Wystaw na guru, ale zanim to zrobisz skocz na HA international disc i krzyknij tam parę razy że chcesz go sprzedać, ale nie wsadzaj upow, bez nich. Jest pełno skośnookich i innych grających PvP itemami z PvE. Ja tak sprzedałem Zodiac Bowa ale z req 10 15^20 i poszedł za 60k jakiś Ching Chang Czong go kupił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty masz Shirokoeny na końcu NF?Ja mówiłem tylko o ostatnich misjach NF.Shirokeny są na tyle głupie,że pakują sie w ścisłe grupy :D A wtedy bardzo chętnie łykają SS albo Splinter Barrage :D Oj tak!Pewnie jakbym im pojechał z SB to by ekranu nie starczyło,żeby pokazać wszystkie obrażenia :D Co prawda ciągła konieczność rzucania SW sprawia,że build ten troche wkurzający jest,ale generalnie robi dużą krzywde i jest bardzo przydatny :>Dośc gadania,trzeba jeszcze przeczytać te 65 stron o wirusach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie udało inskrypcji włożyć posiada inskrypcje cenny przedmiot A tak zapytam bo nie jestem wtajemniczony czy do złotych przedmiotów tak jak do zielonych nie da się wsadzać inskrypcji i części ulepszających ? Jakbyś był mimo wszystko zainteresowany to będę o 23:00 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak skąd...W Gate of Madness, mniej więcej w połowie się pojawiają...Na Normalu rzeczywiście łatwo je zabić, ale wystarczy, że na Hardzie się trafi 3 Ele i po grze jest. Bo henche też są na tyle głupie, że pakują się w grupki, a wtedy parę razy Star Burst i cya. Wiem co mówię - sprawdziłem w Raisu Palace :P

Miłego obcowania z wirusami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś się orientuje konkretnie gdzie znajdę eleite dla derwa o nazwie Onslaught Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji a to ostatnia elita dla derwa jakiej mi brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:34, DevilQ napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś się orientuje konkretnie gdzie znajdę eleite dla derwa o
nazwie Onslaught Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji a to ostatnia elita dla derwa jakiej
mi brakuje ;-)

Tu masz odpowiedź.
http://gw.gamewikis.org/wiki/Onslaught
Polecam, abyś zapamiętał sobie tę stronkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co przecia można przegapić ;-) a forum miedzy innymi służy do pomocy i udzielania odpowiedzi no chyba że znowu mi się coś pokiełbasiło ;-) Thx za szybka odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed południem wyleciał mi z bossa na misji pierwszy raz w moim życiu złoty drop więc jestem troszkę podekscytowany. (;p) Nie chcę sprzedawać tego itema gdyż nie mam zielonego pojęcia ile on jest wart. Z uwagi że gdy dodam obrazek to mi znika przycisk "Dodaj" w okienku posta tak więc nie zamieszczę obrazka lecz napiszę co to za item:

Insightful Water Staff (gold)
Halves skill recharge of spells (Chance: 19%)
Energy + 10
Cold Dmg: 11-22 (Requires 9 Water Magic)
Halves casting time of Air Magic spells (Chance: 20%)
Energy +5
Two-handed
Value: 224 gold

Proszę o wycenę, z góry dzięki. POzdrawiam ;]

BTW: Wie ktoś dlaczego nie mogę dodawać obrazków? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować