Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie pamiętam,żeby tam latały Shiro Keny,ale pewnie dlatego,że dośc dawno tam byłem(w styczniu pewnie?).

Zauważyliście,że aukcje na guru zmieniły wystrój i teraz są naprawde zarąbiste?W końcu normalny sposób nawigacji i nie trzeba po kilka razy klikać,żeby np.obczaić aktywne aukcje.Zwalili za to system powiadomień,bo jak ktoś wygra nasszą aukcje to tylko dostajemy info kto i co,ale za ile to już nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:15, Jarzy napisał:

Nie pamiętam,żeby tam latały Shiro Keny,ale pewnie dlatego,że dośc dawno tam byłem(w styczniu
pewnie?).

Skleroza nie boli :P

Dnia 03.05.2007 o 18:15, Jarzy napisał:

Zauważyliście,że aukcje na guru zmieniły wystrój i teraz są naprawde zarąbiste?\

Pisałem o tym parę dni temu :P Ale nic się nie zmieniło w kwestii dłuuugieggoooo ładowania...Czasami muszę minutę, albo i więcej czekać aż mi w ogóle wejdzie do głównego menu aukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem nową miejscówkę na farm LB, może nie tyle co ja odkryłem ale pokazano mi ją. Nabiłem 2500pkt Lightbringer''a w 35 min i jakieś 3000pkt sunspear. Po prostu cudo, idę farmić dalej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię grać na pojedynkach, tak mnie dziś coś podkusiło - mój pierwszy raz i 7 zwycięstw z kolei w tym 5 miażdzących no bo ... 2 razy zginąłem ;P i to na standartowych skillach wojownika. Na drugiej arenie (Shiverpeak), bo pierwszą przegapiłem. Niby nic a cieszy :D Idę robić dalej questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:59, oOreVenOo napisał:

Właśnie odkryłem nową miejscówkę na farm LB, może nie tyle co ja odkryłem ale pokazano mi ją.
Nabiłem 2500pkt Lightbringer''a w 35 min i jakieś 3000pkt sunspear. Po prostu cudo, idę farmić
dalej. ^^


To może byś się pochwalił, gdzie to jest :P Obstawiam Sulfurous Wastes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:59, oOreVenOo napisał:

Właśnie odkryłem nową miejscówkę na farm LB, może nie tyle co ja odkryłem ale pokazano mi ją.
Nabiłem 2500pkt Lightbringer''a w 35 min i jakieś 3000pkt sunspear. Po prostu cudo, idę farmić
dalej. ^^

Mirror of Lyss?Podziel sie info :D

Qrczak->guru jest amerykańskie,więc nie ma sie co dziwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Sulfurs of Wastes, jedyne "ale" to takie że musi być aktywny quest. No na jeden run zajmujący 15 min leci jakieś 500 sunsper''ow i 600 lb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zapomniałem sie od razu spytać. Mam zbroje która zmniejsza obrażenia (ascalońska -3 do obrażeń), czy jeśli dołożę runę z tym samym bonusem (np. -2 do obrażeń) to się zsumuje (razem -5) czy nie? Runa ma opis: "nie sumuje się", tego akurat do końca nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tirititi ^^ dzisiaj jestem cały w skowronkach - udało mi się wreszcie przejść Aurora Glade (tu jest ten moment, w którym wyśmiewacie newba).
okazało się, że misja nie jet w cale taka trudna - wystarczył Sprint, inny biegacz i MM w drużynie. niestety, bez bonusa - robiliśmy misję we czterech, a w ferworze walki (gdzie należało zabić bossa) jeden gracz zginął, bla bla bla - skutek taki, że bonus zrobię kiedy indziej.
tak więc niech schowają się wasze mega-wypasione farmy, Pr0 pojedynki na najwyższym szczeblu czy rekordowe dropy - bo oto ja przeszedłem Dalej!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. A mogę wsadzić w zbroję runę i symbol?
Runa wojownika ( wyższego poziomu) - obniża obrażenia fizyczne o 2
Symbol rycerza - otrzymane obrażenia fizyczne -3
zbroja askalońska - otrzymane obrażenia fizyczne -3
razem byłoby -8
dobrze kombinuje?

2. wartośc pancerza jak się przelicza, np pancerz 35 a pancerz 50 czym się rózni poza liczbą (wiem że wartośc max. dla wojownika to 80).

3. Bo to sie wiąże z kolejnym pytaniem;
pancerz 50
ochrona przed atakiem fizycznym +20
symbol stanowczości +10 przeciw fizycznym
razem +80 - czy pancerz 50 i +30 przeciw atakom fizycznym (jeśli to co innego to czym to się konkretnie różni)
(wiem że wtedy jestem narażony na taki magiczne)

4. w takim razie co jest lepsze? pancerz czy zmniejszenie obrażeń?

5. nie sumuję się - czyli: mogę takie coś wsadzić tylko do jednego przedmiotu, bo jak dołożę do drugiego to nie będę miał bonusa? czy nie sumuję się z opisem przedmiotu ( pytanie wyżej o zbroje) - tego nie rozumię


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdaje sie że zbroja taka jak Ascalon w Tyrii ma już wpisane niejako od początku insignia- możesz dorzucić tylko absorpcje obrazeń do wartości -5.

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

3. Bo to sie wiąże z kolejnym pytaniem;

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

4. w takim razie co jest lepsze? pancerz czy zmniejszenie obrażeń?


Ja mam zbroje z dodatkowym pancerzem przeciw atakom opartym na żywiołach, inni preferują dodatkową energię, a jeszcze inni zbroje z absorpcją. Twardziele inwestujący dużo w siłę biorą sentinel i wg mnie to jest najleszy wybór.

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

5. nie sumuję się - czyli: mogę takie coś wsadzić tylko do jednego przedmiotu, bo jak dołożę
do drugiego to nie będę miał bonusa? czy nie sumuję się z opisem przedmiotu ( pytanie wyżej
o zbroje) - tego nie rozumię


Nie sumuje sie z innymi częściami które mają "nie sumuje sie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg mnie własnie teraz jest gorzej, wcześniej sie lapałem a teraz jak bede wystawiał ten zafajdany łuk to pewnie minie godzina zanim sie połapie co gdzie i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:46, Budo napisał:

Wg mnie własnie teraz jest gorzej, wcześniej sie lapałem a teraz jak bede wystawiał ten zafajdany
łuk to pewnie minie godzina zanim sie połapie co gdzie i jak ;]


Budo, przecież człowiek uczy się przez całe życie, kiedyś zrozumiesz sens guru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.
Mam pytanie odnośnie GW : Zamówiłem sobie GW (podstawka, może się spotkamy kiedyś:) ) , ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że mam triala GW:N z CD-Action. Mam internet Chello Light 1,5 Mbit/s a dane do gry ściągają się z prędkością 10-40 Kb/s, a średnia to koło 16 kb/s. Z taką prędkością powinno się ściągać powyżej 100 kb/s. Czy też macie takie problemy, czy to wina triala? Chciałbym się przygotować na ewentualne nieprzyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:52, paweldomar1 napisał:

/.../


Tak szybko Ci się ściągają? No to musiałeś trafić na mniej zawalony serwer :D - to nie problem tylko norma, poczekaj, jak Ci się będą dane dociągały z prędkością 2-3 kB/s - wtedy dopiero można się zdenerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:58, Bartuc napisał:

> /.../

Tak szybko Ci się ściągają? No to musiałeś trafić na mniej zawalony serwer :D - to nie problem
tylko norma, poczekaj, jak Ci się będą dane dociągały z prędkością 2-3 kB/s - wtedy dopiero
można się zdenerwować ;)


Heh, to żeś mnie pocieszył:) Ale cóż, jakoś przeboleje... Jeszcze jedno pytanie - czy przed pierwszym uruchomieniem gry program ściąga jakieś pliki? Ew. czy długo będę musiał czekać, aby ZAGRAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować