Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

1. A mogę wsadzić w zbroję runę i symbol?
Runa wojownika ( wyższego poziomu) - obniża obrażenia fizyczne o 2
Symbol rycerza - otrzymane obrażenia fizyczne -3
zbroja askalońska - otrzymane obrażenia fizyczne -3
razem byłoby -8
dobrze kombinuje?

Nie lubię takich polskowości... Z tego, co rozumiem to się nie uda. Zbroja Ascalońska (typ Knight bodajże to jest) ma już redukcję. Dodając runę zwiększysz redukcję o kolejne punkty. Ale symbol (czyli inskrypcja pewnie) nie wejdzie, bowiem jest to część do zbroi z miejscem na inskrypcję. Przy czym jedna runa działa na cały pancerz, a obniżenie obrażeń na twojej zbroi działa na dany kawałek (w zależności, gdzie spadnie cios).

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

2. wartośc pancerza jak się przelicza, np pancerz 35 a pancerz 50 czym się rózni poza liczbą
(wiem że wartośc max. dla wojownika to 80).

Czym większy armor, tym mniejsze obrażenia fizyczne i od żywiołów. Obrażenia Święte i od Cienia oraz Life-Stealiing (wykradania życia) nie zależy od poziomu zbroi. Gdy masz amror <60 dostajesz więskze obrażenia niż normalnie, a gdy >60 obrażenia są zmniejszane.

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

pancerz 50
ochrona przed atakiem fizycznym +20
symbol stanowczości +10 przeciw fizycznym
razem +80 - czy pancerz 50 i +30 przeciw atakom fizycznym (jeśli to co innego to czym to
się konkretnie różni)
(wiem że wtedy jestem narażony na taki magiczne)

80 armor vs fizyczne, 50 armor vs reszta

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

4. w takim razie co jest lepsze? pancerz czy zmniejszenie obrażeń?

Pancerz imo, redukcja wystarczy z runy i ew. tarczy.

Dnia 03.05.2007 o 21:38, Kajdorf napisał:

5. nie sumuję się - czyli: mogę takie coś wsadzić tylko do jednego przedmiotu, bo jak dołożę
do drugiego to nie będę miał bonusa? czy nie sumuję się z opisem przedmiotu ( pytanie wyżej
o zbroje) - tego nie rozumię

Nie sumuje się tylko z samym sobą (2 rzeczy nie zsumowujące nie dodadzą się nawzajem). Cała reszta się zsumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:01, paweldomar1 napisał:

/.../


Wiesz... może troszkę przesadziłem, ale czasami jest tak, że chodzi 2-3 kB/s a czasami 60-80 kB/s - zależy od pory dnia, dnia tygodnia itd... Nie przeszkadza to jednak w grze, bo jak kupisz jakąś część to instaluje Ci się z płyty zdecydowana większość plików, więc dociągnięcie kilku z niską prędkością nie będzie kłopotliwe.

Tak, przed pierwszym uruchomieniem gra dociąga aktualnego klienta. Nie powinieneś czekać długo, a jeśli nawet troszkę poczekasz to... warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:59, lukasz11111 napisał:

Czy w Guild Wars trzeba umieszczać opłaty, czy grasz ile chcesz?


Płacisz raz przy kupnie i grasz ile chcesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:59, lukasz11111 napisał:

Czy w Guild Wars trzeba umieszczać opłaty, czy grasz ile chcesz?


Płacisz tylko raz. Za kupno gry. Do istniejącego konta możesz dodać klucz dodatków, ale postać, która była stworzona w np: Pro to nie może robić questów do np: Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie.Skąd wziąść klucz do wersij trialowej guild wars bo zastanawiam sie nad kupnem i chce sprawdzic czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:18, KonLee napisał:

Hej mam pytanie.Skąd wziąść klucz do wersij trialowej guild wars bo zastanawiam sie nad kupnem
i chce sprawdzic czy warto?


Na Allegro schodzą po złotówce. A poza tym warto i to bardzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:30, oOreVenOo napisał:

Tak Sulfurs of Wastes, jedyne "ale" to takie że musi być aktywny quest. No na jeden run zajmujący
15 min leci jakieś 500 sunsper''ow i 600 lb. ;)

Może byś sie pochwalił OCB.W sumie jakby w Turais Procession był Whispers Informant to by mozna LB bić na queście Battle For Turais Procession.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sulfurus Wastes masz dwa hunty jeden Sunspear, a drugi LB. Musisz wziąć questa A Show of Force, ale aby go dostać musisz wykonać wcześniej questa, dostaniesz je w Remains of Sahlahja. I po prostu robisz tego drugiego questa dochodzisz na miejsce, zanim dojdziesz rozwalasz grupki undedow (500 sunspear pkt) i Margonitow (jakies150-200pkt). Jak już dojdziesz na miejsce i wyczyścisz teren z monolitów, pojawią się trzej bossowie a ich zabicie dostaniesz 450pkt LB. Oczywiście wszystko musisz robić na Hard Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:53, hasiok napisał:

A jak się dostać do komnaty bohaterów?I ilę razy muszę wygrać?


Eee Hall of Heroes tak ? Z tego co wiem to 5 mapa albo i nawet 6 już nie pamiętam. Ale tam dochodzą tylko najlepsi. Dzisiaj z Qrczakiem i gildią skoczyliśmy na HA no i 3 albo 4 mapka była. W ogóle nie idzie znaleźć teamu do HA. Jestem unranked i nie ma bata, żadnego teamu nie znajdę chociaż gram pewnie na takim samym poziomie jak Ci z R3/4+ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 23:15, oOreVenOo napisał:

Eee Hall of Heroes tak ? Z tego co wiem to 5 mapa albo i nawet 6 już nie pamiętam. Ale tam
dochodzą tylko najlepsi. Dzisiaj z Qrczakiem i gildią skoczyliśmy na HA no i 3 albo 4 mapka
była. W ogóle nie idzie znaleźć teamu do HA. Jestem unranked i nie ma bata, żadnego teamu nie
znajdę chociaż gram pewnie na takim samym poziomie jak Ci z R3/4+ :/


Mapek w HA jest 8 + Vault i sam HoH. Ale nie zawsze gra się wszystkie, czasami (jak jest mało timów) następuje tzw skip od razu do HoHa nawet po drugiej mapce.
Tim idzie znaleźć, ale nie ma co liczyć na super graczy nie mając rank. Co nie znaczy, że PUGiem nie da się nigdzie dojść, stary dobry RaO+SH może zdziałać cuda nawet ze średnimi graczami ;)
A dzisiaj to pecha mieliśmy, bo gdyby nasz oddał relic troszkę później to byśmy wygrali. I potem do HoHa by nas pewnie przeniosło :P No nic, life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gildią graliśmy dobre 12h na HA i kilkanaście razy HoH. Jednak cały czas crapy... aż do teraz. Ile takie coś może być warte teraz, a ile jak włożę +30hp? I ile jest wart Ghostly Hero (dropnął koledze)?

20070504070231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tego sworda to ci nie odpowiem ile on jest wart, bo nie chce wprowadzac ludzi w błąd. A jeżeli mówisz o mini ghostly hero (taka miniaturka :P). To twój kumpel jest bogaty, on jest wart... na guru jest napisane ze 5000k ale sądze że ze 2000k, niech kumpel wystawi za 1800k na guru aukcjie i dobije do tak 5000k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Crystalline po odpowiedniej modyfikacji nawet 1mln, Ghostly Hero od 3-5mln.

@Qrczak

Trza było relitku bronić, wszyscy się później rozlazli i lekkie zamieszanie było. Ale i tak nieźle się grało. Aż mi się LoD monczek spodobał. ^^ Co do HoHa to tak mapy są losowe, raz po pierwszej wygranej od razu na HoH''a mnie wrzuciło więc różnie z tym bywa, ale głównie rano się tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować