Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 14:17, Tovaries napisał:

prosze o wycene, bo nie wiem czy lepiej sprzedac inskrypcje i trzonek, caly topor, czy wywalic
go do mercha.

Ja bym zmienił up na "measure for measure" i próbował wyciągać kamien,bo bardziej je wole.Cena całej broni to będzie pewnie tak jak mówił Reven,z 10-12k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:51, seppuke napisał:

Ile do ... może iść mój proph zamówiony(kurier) 2 maja no żesz k... >.< Jak myślicie,kiedy
powinien być? argh


Ja zamówiłem 30kwietna przez pocztę polską i niedawno przyszedł listonosz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... wygląda na to, że mój poprzedni post się nie dodał, więc napiszę jeszcze raz.
Ehhh.... Na urodziny dostałem Fungal Wallow''a :) Ile może być wart ten "szczur"...?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:51, seppuke napisał:

Ile do ... może iść mój proph zamówiony(kurier) 2 maja no żesz k... >.< Jak myślicie,kiedy
powinien być? argh


Budo już pisał, że dzisiaj wysłane i dostaniesz po weekendzie. Od siebie dodam tylko, że jak ja zamawiam to realizują zamówienie w 1-2 dni po jego złożeniu i następnego dnia po zrealizowaniu przyjeżdża kurier. Więc się nie przejmuj, może dojdzie jutro i jeszcze poużywasz sobie w weekend :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja zamówiłem przez kuriera (z gram.pl kurier Masterlink) i miało mi dojść w poniedziałek a doszło w środe po południu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:59, czapla56 napisał:

Ehhh na urodziny dostałem Fungal Wallow''a. Ile ten szczur może być wart...? :>


Jakiej kilkanaście platyn chyba. Ale i tak ciesz się. Chciałbym takiego dostać, według mnie fajnie wygląda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzą mini attakxy na Europie?? Bo nie widziałem rzadnych ofert na Ameryce, i tak się zastanawiam ze może mi kumpel by kupił a potem kasę mu zwróce, tylko nie wiem w jakich cenach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 15:12, HumanGhost napisał:

Jakiej kilkanaście platyn chyba. Ale i tak ciesz się. Chciałbym takiego dostać, według mnie
fajnie wygląda. :-)


no ba - jest bezkonkurencyjny. taki... Grubiutki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:19, Łeber napisał:

Po ile chodzą mini attakxy na Europie??


Cena nadal utrzymuje się powyżej 100k. Ale ilośc ecto juz jest różna. Niekiedy sa takie absuralne ceny, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... narazie jeszcze poczekam, bo zbieram na zbroje i jakiś fajny bow dla mojego rengera (może storm bow ale nie wiem). U nas (america) ecto kolesie po 6,500 opylają, ale nie wiem jak u was? I takie mam pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać. Coraz więcej ludzi będzie mieć nowe mini pety. Jeśli zamierzasz sprzedawać to nie czekaj za długo.
Ecto na Europie można juz kupowac hurtowo za 6k. Spadła cena na łeb na szyję do poziomu sprzed roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że chcę kupić, tylko nie wiem czy teraz czy poczekać?? A mam nadzieje, że ecto będzie za 5 k niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:57, Łeber napisał:

W tym rzecz, że chcę kupić, tylko nie wiem czy teraz czy poczekać?? A mam nadzieje, że ecto będzie za 5 k niedługo :P


W takim wypadku to radzę poczekać, cena zmaleje na pewno. Ale to jakaś znaczniejsza zniżka gdzies tak za miesiąc zapewne. Czy Ecto będzie za 5k? Osobiście wątpię. Trader ma po 7k-7,5k w zależności od pory dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:01, czapla56 napisał:

... wygląda na to, że mój poprzedni post się nie dodał, więc napiszę jeszcze raz.
Ehhh.... Na urodziny dostałem Fungal Wallow''a :) Ile może być wart ten "szczur"...?? :>

Dotarły oba ;)
A Wallow jak Wallow - niezbyt ładny minipet, sporo ich jest. Tak koło 10k, więcej raczej nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Od jakiegoś czasu dostaje informacje, że w grze wystąpił błąd i powinno wysłać się go do Areny. Czy reinstalka ( bądź -repair ) pomoże w zniszczeniu tego błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz innego wyjścia zrób reiinstal, jak nie pomoże można się pokusić o reinstal Windy ale to także nie koniecznie musi pomóc no i wtedy trzeba PM to ArenaNet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:00, oOreVenOo napisał:

Nie masz innego wyjścia zrób reiinstal, jak nie pomoże można się pokusić o reinstal Windy ale
to także nie koniecznie musi pomóc no i wtedy trzeba PM to ArenaNet. :)


Dzięki. Na początku spróbuje parametru -repair. Jeśli to nie pomoże, komputer w nocy, będzie miał dużo do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:22, Laska-z-Polski napisał:

Jak się włacza hard mode? :)


Jak zrobiłeś kampanie minimum jedna postacia to na górze w oknie party masz przełączanie hard/normal mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować