Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 17:22, Laska-z-Polski napisał:

Jak się włacza hard mode? :)


Po prawej stronie masz ekran party i tam masz ikonki, które można zaznaczać: normal mode i hard mode. Oczywiście jeśli daną kampanię masz zaliczoną przynajmniej jedna postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w tombach na hardzie. Z 2 godziny tam siedzieliśmy.... 2 goldy dla mnie.. jeden z skrzynki... na koniec oczywiście greena nie dostałem a jeden koleś dostał aż 3 ! Omg co za żal. AN chyba powinno coś zrobić z tym dropem...o byłem już tam z 10 razy a tylko raz dostałem greena i to jeszcze takiego crapowatego że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)
Mam prośbe do czytelników cd-action... może mi ktoś odstąpić trialony cd-key do GW:F ?? :D
wiem że dużo chętnych się nie znajdzie, ale jestem zainteresowany kupnem GW i chciałbym ją wypróbować na własnej skórze, a nie opierać się wyłącznie na zdaniu innych graczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:36, Arlik napisał:

Witam wszystkich serdecznie :)
Mam prośbe do czytelników cd-action... może mi ktoś odstąpić trialony cd-key do GW:F ?? :D

wiem że dużo chętnych się nie znajdzie, ale jestem zainteresowany kupnem GW i chciałbym ją
wypróbować na własnej skórze, a nie opierać się wyłącznie na zdaniu innych graczy ;-)


Ja mogę ci dac do Nightfalla pisz na GG w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie można w GW znaleźć smakołyki ? W czasie weekendu urodzinowego znalazłem 1 babeczkę (ale skromnie :D) zjadłem ją (dobra była) i w tytułach pojawił mi się nowy pasek- nazwy nie pamiętam, ale coś ze smakołykami :P Chciałbym go dalej rozwijać, tylko.... co mam wcinać ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:30, m4teU5z napisał:

Byłem przed chwilą w tombach na hardzie. Z 2 godziny tam siedzieliśmy.... 2 goldy dla mnie..
jeden z skrzynki... na koniec oczywiście greena nie dostałem a jeden koleś dostał aż 3 ! Omg
co za żal. AN chyba powinno coś zrobić z tym dropem...o byłem już tam z 10 razy a tylko raz
dostałem greena i to jeszcze takiego crapowatego że szkoda gadać.

No to po co tam chodzisz?O wiele bardziej opłaca sie czyścić tereny na HM-zawsze coś złotego poleci.Zielsko w tombach jest beznadziejne i mało warte.Nie wspomne o trudnościach z jego sprzedażą.

Albo AN podniosła poprzeczke ALBO henche i herosi są głupi ALBo wróciłem do nooberstwa.Próbowałem zrobić dziś Unwaking Waters..i nie dałem rady.Po drugiej stronie był kolo z henchami i herosami.Po mojej stronie byłem ja i henche/herosi.Problem w tym,że do Kuunavang waliłem ja z ognia i może z 4 henchów!Co chwila ginął któryś Olias i mnie agresja brała.Nikt nie potrafił skrzywdzić tej głupiej smoczycy :/ Kolo z drugiej ekipy stał se bezradnie i powtarzał,że on nie może atakować :/ Sie wkurzyłem!Poza tym AN ma kretyński model obrażeń!Musiałem podejść na skraj skały,żeby trafiać w Kuunavang,bo najwyraźniej wszystkie obrażenia szły w jej ogon,który de facto zasłaniała skała!Normalnie debilizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kuuna to się mass degena i interrupta bierze (Spinal Shivers FTW)...A grałeś na normalu czy HM? Bo w ostatnim update AN coś poprawiła w AI henchów i hero w hardzie - potrafią teraz "kajtować" :) Ciekawe tylko, jak to wygląda w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie złapać elita w phropecies ( Life Transfer), podczas AB jeden gość wymiatał więc potem spytałem się go o build i poszedłęm do Ice Floe po tego elitka ale trochę tam murstatów a padam jak mucha i przypomniałem
sobie, że nie mam zinfusowenej zbroi (jakoś tak się piszę) i czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zinfusować zbroję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:09, Ziloh napisał:

Chciałem sobie złapać elita w phropecies ( Life Transfer), podczas AB jeden gość wymiatał więc
potem spytałem się go o build i poszedłęm do Ice Floe po tego elitka ale trochę tam murstatów
a padam jak mucha i przypomniałem
sobie, że nie mam zinfusowenej zbroi (jakoś tak się piszę) i czy ktoś mógłby mi powiedzieć
jak zinfusować zbroję??

O ile pamiętam to robi się to na misji Iron Mines Of Moladune u Seera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:18, czapla56 napisał:

> Chciałem sobie złapać elita w phropecies ( Life Transfer), podczas AB jeden gość wymiatał
więc
> potem spytałem się go o build i poszedłęm do Ice Floe po tego elitka ale trochę tam murstatów

> a padam jak mucha i przypomniałem
> sobie, że nie mam zinfusowenej zbroi (jakoś tak się piszę) i czy ktoś mógłby mi powiedzieć

> jak zinfusować zbroję??
O ile pamiętam to robi się to na misji Iron Mines Of Moladune u Seera.


jest tez w Mineral Springs oraz w misjach w Ring of Fire i Abaddon''s Mouth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:43, qrczak90 napisał:

Na Kuuna to się mass degena i interrupta bierze (Spinal Shivers FTW)...A grałeś na normalu
czy HM? Bo w ostatnim update AN coś poprawiła w AI henchów i hero w hardzie - potrafią teraz
"kajtować" :) Ciekawe tylko, jak to wygląda w praktyce...

Potrafili już wcześniej, ale coś zepsuli przy tej zmianie AI i wprowadzeniu hm, nic dziwnego, że mi na pustyni ginęli (od głupiiego Snad Drake monki się odsunąć nie potrafii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej powiedzcie mi jakie sa wszystkie ''specjalne'' miejsca do farmu w kazdej kampanii?? bo FoW i UW są core, w nightfallu jest DoA, w proph jest SF, a w factions co??? (dopiero sobie kupiłem factions i nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Factions Urgoz''s Warren czy Deep. Również są normalne miejscówki do farmu jak przy wyjściu z Maatu Keep dla Mist Form Farmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:49, oOreVenOo napisał:

W Factions Urgoz''s Warren czy Deep. Również są normalne miejscówki do farmu jak przy wyjściu
z Maatu Keep dla Mist Form Farmera.


hhm ale to są elite missions, czyli trzeba być pr0 alliance żeby tam wejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:52, tymuś napisał:

czyli trzeba być pr0 alliance żeby tam wejść??

Nie trzeba. Mozna ustawic sie w Cavalonie i prosic o TAXI - jak tam jestem zawsze spotykam osoby, ktore tak wlasnie robia. Choc nie zawsze udaje im sie zalapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:43, qrczak90 napisał:

Na Kuuna to się mass degena i interrupta bierze (Spinal Shivers FTW)...A grałeś na normalu
czy HM? Bo w ostatnim update AN coś poprawiła w AI henchów i hero w hardzie - potrafią teraz
"kajtować" :) Ciekawe tylko, jak to wygląda w praktyce...

Wstyd sie przyznać,ale grałem na normalu :/ No i jakoś mi nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:52, tymuś napisał:

hhm ale to są elite missions, czyli trzeba być pr0 alliance żeby tam wejść??

Do Urgoza i The Deep można się dostać aktywując specjalne scrolle, które dostaje się za 1000 factionsów u tych samych kolesi w House zu Heltzer i Cavalonie, którzy dają Amber/Jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:58, Krejt napisał:

> hhm ale to są elite missions, czyli trzeba być pr0 alliance żeby tam wejść??
Do Urgoza i The Deep można się dostać aktywując specjalne scrolle, które dostaje się za 1000
factionsów u tych samych kolesi w House zu Heltzer i Cavalonie, którzy dają Amber/Jade.

Albo, jak się już ma drużynę ustawioną, to prosi się jednego gracza, żeby zaprosił do gildii jako gościa i przez GH można się przenieść.

@Jarzy
Nie martw się, akurat w Unwaking i Vizunah dużo zależy od drugiej połówki drużyny, jaką nam przydzieli. Ja kiedyś próbowałem elitka złapać w tej pierwszej misji, i 3 razy pod rząd musiałem męczyć się z tym samym noobkiem, co raszował jak oszalały i nie przeżywał nawet Afflicted...

I taki announcement - z Revenem złapaliśmy fazę na HA ostatnio (trzeba uciułać ten r3 kiedyś, bo do timów nikt nie chce brać) ale jako że nie zawsze jest z kim grać to pomyślałem, że może ktoś z Was by się przyłączył? Dzisiaj męczyliśmy Rt-spike, jakby się uzbierało chociaż pół drużyny stałych graczy, to można byłoby grać tym na poważniej...Jakby co, to pisać IG do: Qrczak Moonfang albo Princes Anya ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fazę jak fazę ale w dwa dni nabiłem tylko 11 fame więc nie jest za dobrze. W każdym bądź razie prawda jest taka jeżeli jest ktoś unranked nie ma szans na porządny team. Tak się zastanawiam jaki bym miał rank gdyby te godziny co poświęciłem na GvG oraz TA/RA (400h) przeznaczył na HA... Ehh. Gramy Rt Spike, bild naprawdę super a w dodatku banalny, sieje masakryczne spustoszenie przy dobrym callu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować