Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dziwne to,bo normalnie spokojnie dawałem sobie rade z tą misją i raczej nie miewałem z nią problemów.A teraz?Teraz nawet nie moge Kuuny ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy , ja zawsze powatarzam ze jak ludzie + hencze sa zagłupie idz z samymi henczami. 2 henh healerow w zaleznosci kim jestes 1 warrior zeby leciał na mieso i reszta magow. ELe , necro , mesy. Z ta misja meczylem sie dluugo. Jako 2 team dostalem komputerowe hencze sam bylem z henczami i..... kunek nie pierdnol nawet i misja jest na maxa:P. Zeby nie bylo ze mam szczescie kolega ja zrobił tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:35, Jarzy napisał:

Dziwne to,bo normalnie spokojnie dawałem sobie rade z tą misją i raczej nie miewałem z nią
problemów.A teraz?Teraz nawet nie moge Kuuny ruszyć :/

Ja robiłem tą misjię ze 2 dni temu, sam z herosami i henchami i drużyna przeciwna... same henche... myślałem, że będzie kiepsko ale jakoś się udało. Wziołem samych kolesi co "strzelają". Tzn. ele, rengerów, mesmera i nekrosa. Ginął mi tylko Olias :S Ale misja jak dla mnie nie była jakośwybitnie trudna, przegięcię to jest teraz w ostatniej misji w NF (zapomniałem jak się nazywa ale było coś z Abbadonem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 00:39, Solstheim napisał:

Jarzy , ja zawsze powatarzam ze jak ludzie + hencze sa zagłupie idz z samymi henczami. 2 henh
healerow w zaleznosci kim jestes 1 warrior zeby leciał na mieso i reszta magow. ELe , necro
, mesy. Z ta misja meczylem sie dluugo. Jako 2 team dostalem komputerowe hencze sam bylem z
henczami i..... kunek nie pierdnol nawet i misja jest na maxa:P. Zeby nie bylo ze mam szczescie
kolega ja zrobił tak samo .

Wiem wiem.Po prostu druga ekipa była kiepska.Normalnie spokojnie dawałem rade.Jak do tej pory zrobiłem tą misje 5 razy,więc raczej wiem co i jak.Ja zawsze biore 2 mnichów herosów,1 mniszke hench,2 wjów henchów i pare tam innych.

Łeber->nie przesadzaj.Ostatnia misja jest prościutka tylko trzeba sie nabiegać.Ja ją za pierwszym razem zrobiłem w ludźmi i nie sprawiła mi specjalnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:49, Jarzy napisał:

Łeber->nie przesadzaj.Ostatnia misja jest prościutka tylko trzeba sie nabiegać.Ja ją za
pierwszym razem zrobiłem w ludźmi i nie sprawiła mi specjalnych problemów.


A kiedy ją robiłeś ? Prawdo podobnie przed nerfem. A po nerfie, czyli jakiś 1-2 miesiące temu sama misja była o wiele trudniejsza. Podchodziłem do niej z kumplem 8 razy i nie daliśmy rady, ja się (#(#) i wyszedłem na dwór i on ją przelazł za 12 bodajże, henche tam w ogóle nie myślą, banda matołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może AN troche pomajstrowało przy paru misjach, bo za cholere nie mogę przejść teraz ostatniej misji w NF, tak sobie daję rade z abbadonem i monolitami ale jak wyrosną te Clawy to już po mnie, normalnie nie wiem one tak szybko rosną zawsze jak robię tę misje, że po paru mminutach dżungla jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misji z abaddonem trzeba wydawać rozkazy hero i heńkom. Stawiasz flagę poza zasięg rażenia claw''ów i jest git casterzy powinni atakować z daleka, a warki na nie szarżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:23, Patryk R napisał:

W misji z abaddonem trzeba wydawać rozkazy hero i heńkom. Stawiasz flagę poza zasięg rażenia
claw''ów i jest git casterzy powinni atakować z daleka, a warki na nie szarżować.


Zdecydowanie jest owe pazurki ubijać - zajmuje to może 5-10 sekund, a ułatwia życie. Bo potem, jak tych pazurków jest powiedzmy 10, to nie idzie grać :P
Nie wiem, co to za nerf był, ale "starym sposobem" na tą misję się brało 4 monków (ew 3 monki + para z Fall Back, bardzo przydatny skill) a reszta dowolna. Jakiś Ranger z Interruptem, Derv/Warek na bloka, Necro/Mes do degeneracji i Ele do obrażeń. Co ciekawe - robiłem tą misję 4 razy - 2 razy z heniami a 2 z ludźmi. Efekt? Dwie porażki i dwa sukcesy. I teraz zgadnijcie, z którym wariantem mi się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 12:08, Jarzy napisał:

Robiłem ją przed nerfem najwyraźniej.Daje sie odczuć,że henche są teraz głupie :/


Musiałeś ją robić przed nerfem, bo teraz naprawdę daje ona w kość, chociaż ostatnio przeszedłem ją za pierwszym razem ale tylko dlatego że mam już tam spore doświadczenie i wiem co i jak najlepiej robić.

@Q

Co to build wczoraj mieli Ci paragoni ? To jakiś spike było, tylko jaki ? Szli jak burza, miodzio. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 12:26, oOreVenOo napisał:

Co to build wczoraj mieli Ci paragoni ? To jakiś spike było, tylko jaki ? Szli jak burza, miodzio.

Skoro paragoni to pewnie para-spike :P One się wiele od siebie nie różnią, jeden z wielu pewnie. On nie jest normalnie taki dobry, tylko przeciwko nam tak się ładnie sprawdził. Pamiętaj, że ritki mają 60 armora i przy tym raszu, jakiego oni zrobili nie mieliśmy czasu rozstawić duszków. A bez duszków to w nas wchodzą jak w masło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu załatwiłem sobie triala do GW Nightfall, oraz zdobyłem kasę na pełną. Jaką część radzicie kupić? Podstawkę czy Nightfall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:03, AQ22 napisał:

W końcu załatwiłem sobie triala do GW Nightfall, oraz zdobyłem kasę na pełną. Jaką część radzicie
kupić? Podstawkę czy Nightfall?


przeczytaj przypiętego posta to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:04, Azrathel napisał:

przeczytaj przypiętego posta to pogadamy.

Czytałem ale zawsze ktoś może mieć inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alu tu nie ma innego zdania, wszystkie są takie same. Nie będziemy po 100 razy gadać tego samego, to sie nudne robi. Przeczytaj, niezrozumiesz poszukaj na gw.pl lub 100 stron wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 12:55, oOreVenOo napisał:

W najlepszym wypadku 200gp.

Gadanie.
Bez problemu można sprzedać za 300, niektórzy napaleńcy płacą nawet 500g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:44, graczomaniak napisał:

Alu tu nie ma innego zdania, wszystkie są takie same. Nie będziemy po 100 razy gadać tego samego,
to sie nudne robi. Przeczytaj, niezrozumiesz poszukaj na gw.pl lub 100 stron wczesniej.

960 osób ma takie same zdanie -.- . Ok dzięki ,to wiem już co kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować