Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 13:45, Krejt napisał:

Bez problemu można sprzedać za 300, niektórzy napaleńcy płacą nawet 500g.


Taaa jasne... Spiked Eggnog chodzą za 500gp i to nie za bardzo a co dopiero jakaś lipna babeczka, nawet ja można sprzedać za 1k tylko po co tracić 3h spamowania w Outposcie ? -.-"

@AQ22

Każda część jest inna a zarazem taka sama, tzn wnosi coś nowego, ma nową kapmanie, nowe profesje, nowe pancerze, itp itd. Najlepiej zacząć od GWP bo to podstawa a zarazem pierwsza część, później GWF albo GWN, zależy co wolisz ja osobiście polecam GWP->GWF->GWN. Wszystko powinno być na swoim miejscu a nie poprzestawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha,lol robię questa-A deal''s a deal.
Kończę , filmik leci---> błąd (bla bla bla... Would u like to reconnect)
oczywiście "yes", kolejny błąd wywala mnie z konta...
Loguję się na tą samą postać(Warrior) Patrzę i co?

"You can''t play this character because u dont have Guild Wars prophecies" wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha,lol Robię questa warriorem- A deal''s a deal.(nightfall)
Filmik-błąd(bla bla bla... Would u like to reconnect)
oczywiście "yes", kolejny błąd wywala mnie z konta
loguję się, patrzę i co?

"You cannot play this character because you dont have Guild Wars Prophecies" WtF?(nie mam propha, nigdy nie miałem, nawet triala, lolz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:25, oOreVenOo napisał:

Taaa jasne... Spiked Eggnog chodzą za 500gp i to nie za bardzo a co dopiero jakaś lipna babeczka,
nawet ja można sprzedać za 1k tylko po co tracić 3h spamowania w Outposcie ? -.-"

Proszę cię...
Wystarczy się chwilę pokręcić po Kamadanie czy LA, żeby natknąć się na kogoś, kto je skupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym sie różnią Luksoni od Kurzików, za która stroną się lepiej opowiedzieć. Slyszalem, że są inne zbroje, inne w jakim sęsie inny wygląd czy staty? Gram elementalistą jesli to ma jakies znaczenie.Niedługo stanę przed wyborem strony a już teraz mam dylemat wyboru :D. Fajnie jak by ktoś coś doradził i opisał różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zajrzyj na wiki, wszystko Ci sie rozjaśni- Luxoni to koczowniczy i dziki naród podróżujący przez jadeitowe morze na grzbietach wielkuch żółwi, a Kurzicki to takie ponure, blade, ubrane na czarno skubańce mieszkające w wiecznie ciemnym skamieniałym lesie Echovald. Zbroje sie różnią wygladem, różni sie też kilka innych rzeczy oraz przynależność do frakcji podczas alliance battles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dołączyć się do tych, z którymi twoja gildia ma sojusz. Tzn. Gidlia Kurzic to ty za Kurzicami, a jak gildia Luxońska to ty za Luxonami, proste. A oboje frakcje nie różnią się niczym szczególnym, tylko misjami zespołowymi (pvp), zbrojami i 3 misjami w Faction (pve) i to tylko tyle (z tych ważniejszych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:52, kiri3321 napisał:

bierz luxonów bo mało ich jest

wcale bym nie powiedzał... Ja jestem za Luxonami i łatwo jest znaleźć gildię luxońską jak i taem na pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:53, Łeber napisał:

> bierz luxonów bo mało ich jest
wcale bym nie powiedzał... Ja jestem za Luxonami i łatwo jest znaleźć gildię luxońską jak i
taem na pvp


Jeśli chce się nabijać factions dla tytułu, to jedynym rozsądnym wyborem są Kurzickowie. Mało osób widziałem z choćby pierwszym poziomem tego tytułu dla Luxonów, a robienie dalszych musi być katorgą...Poza tym większych różnic między frakcjami nie stwierdzono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babki urodzinowe po 200GP? Ja mam ich jeszcze 12 w skrzynce ;) Czekają na lepszą okazje. Przyznaje się że oprócz tych co mam to tylko jedną zjadłem :D No wiecie: 13 wolę nie mieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemuż to niby luxoni mieliby być katorgą?Ja tam jakoś nie widze różnic między L i K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:10, Jarzy napisał:

A czemuż to niby luxoni mieliby być katorgą?Ja tam jakoś nie widze różnic między L i K.

No właśnie ja także, wogóle to mnie się lepiej robi misjie luxonów i aliance battels także :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:10, Jarzy napisał:

A czemuż to niby luxoni mieliby być katorgą?Ja tam jakoś nie widze różnic między L i K.

A trzy magiczne literki: FFF nic nie mówią? :P U Luxonów możesz nabijać punkty tylko na AB albo tych śmiesznych misjach. Pomyśl sobie, ile czasu by zajęło uciułanie 10M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 18:23, qrczak90 napisał:

A trzy magiczne literki: FFF nic nie mówią? :P U Luxonów możesz nabijać punkty tylko na AB
albo tych śmiesznych misjach. Pomyśl sobie, ile czasu by zajęło uciułanie 10M...


mnie nic nie mówią. a że lepiej zostać obśmianym niż trwać w niewiedzy - pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:24, Azrathel napisał:

mnie nic nie mówią. a że lepiej zostać obśmianym niż trwać w niewiedzy - pytam.


E tam od razu obśmianym...ale z Jarzego już się śmiać można :P
fff - fast faction farming (tłumaczyć chyba nie muszę). Polega to na robieniu w kółko tego samego questa koło Lutgardis Conservatory. Jeden run zajmuje 1-2 minuty i daje 400 factions. Czyli dużo szybciej, niż "standardowe" nabijanie. Po więcej informacji odnośnie samego questa odsyłam oczywiście na wiki: http://gw.gamewikis.org/wiki/Securing_Echovald_Forest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Nightfalla i jestem warrior/ranger, więc mogę oswoić jakieś zwierzaki. Moglibyście mi polecić jakieś miejsca z dobrymi zwierzakami? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:12, Riverex napisał:

Moglibyście mi polecić jakieś miejsca z dobrymi zwierzakami? Z góry dzięki.


http://gw.gamewikis.org/wiki/Pet

Oswajasz co chcesz, najbardziej rarytasowym petem jest pająk z UW, również ciekawy jest czarny misiu (okolice Droknar''s Forge (GWP)), ale jako że Ty masz samo GWN z tego co piszesz to możesz się pokusić na krokodyla ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Crocodile) lub również pająka z UW, są specjalne teamy chodzące tam i łapiące zwierza dla nas, cena to około 15-25k ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Black_Widow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować