Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 13:55, Jarzy napisał:

Pierwszych herosów odblokowujesz w Kamadanie w queście
Battle Preparations czy cuś w tym podobie.

Tia... jeśli masz postać spoza Nightfall: normalnie masz do nich dostęp "troszkę" wcześniej. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda się do zmapowania moją Rangerką tego kawałka w Shing Jea Monastery. ;) Poza tym znów go oleję, bo dla mnie nic ciekawego tam nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie-skąd wiadomo,że będzie kolejny DF?Mnie by sie przydał bardziej weekend podwójnych SS/LB :D Wtedy bym ze 3 postacie na max tytuł naklepał.Taki DF jest lipny-gry są nudne.Jedyne co sie tam przydaje to nabijanie tytułu-dla tych,którym sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:52, Jarzy napisał:

Mnie by sie przydał bardziej weekend podwójnych SS/LB :D


Popieram, też bym skorzystał na takie weendzie. Podszkoliłbym sobie Paragona przynajmniej w SS na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Ponieważ ma req.10, a teraz najczęściej są kupowane tarcze z rare skinem, +30 i -5(20%). Więc tego byś raczej nie sprzedałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos ab: dziś miałem świetny meczyk. Grałem u Luxonów. Najpierw było wyrównanie, potem Kuzricy zyskali przewagę około 40 - 50 punktów, ale odrobiliśmy to i znów było równo, potem zyskali przewagę60 punktów i myśłałem że wszystko jest stracone. Ale i to odrobiliśmy cudem a potem walka była bardzo zacięta pod baża kurzików: 12 vs 12 w jednym miejscu + jeszcze cała masa minionów kurzików. Nie wiem jak to wygraliśmy ale zobaczcie screena. Piękna rzecz :)
Pierwszy screen prezentuje wynik ostateczny, a drugi te pare sekund po doliczone punkty, jak to bywa :)
Argh było świetnie, walka zacięta to co najbardziej lubię w PvP. A było emocji dużo :)

20070625155546

20070625155601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:56, Outlander-pro napisał:

Argh było świetnie, walka zacięta to co najbardziej lubię w PvP. A było emocji dużo :)

Jeśli lubisz emocje i zaciętą walkę, to zainteresuj się GvG ;) Też kiedyś, daaawno temu, siedziałem na AB myśląc że to szczyt - ale gdy zagrasz wysoko rankingowe GvG o jakąś większą stawkę, nie będziesz chciał nawet spojrzeć na AB ;)
Walki turniejowe pomiędzy gildiami ratingu 1200+/1200+... Gdzie liczy się każda sekunda, monki muszą wyciągać spike na 3 sekundy przed jego rozpoczęciem, a potknięcie flagowego może kosztować wygraną... Lubię to ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktos podac build dla elema do farmu na HM oraz lokacje gdzie mozna nim farmic. Chodzi mi głownie o najlepszy farm w propie oraz faction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarzy&Outlander
Dragon Festival nudny?! Bluźnicie...Wyścigi żuczków, Dragon Arena, nie wspomnę już o Nine Rings i kolejnym stopniu tytułu Lucky...
A skąd ta informacja? Hehe, zna się ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:56, Outlander-pro napisał:

...
Argh było świetnie, walka zacięta to co najbardziej lubię w PvP. A było emocji dużo :)


Kiedyś miałem jeszcze ciaśniejsze zakończenie: 500-498 dla nas (luxonów). Niecałe 2 sekundy później było już 501-503 (doliczyło pkt za flagi... łobuzy mieli ich 5 :])

Mashivi
Ja bym z chęcią pograł w GvG, ale niestety moja gildia nie przejawia zbytnich zapędów w stronę tego trybu gry. Odejść nie odejdę, bo zbyt dobrze się w niej czuję, więc pozostaje mi tylko AB, TA, AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:06, qrczak90 napisał:

@Jarzy&Outlander
Dragon Festival nudny?! Bluźnicie...Wyścigi żuczków, Dragon Arena, nie wspomnę już o Nine Rings
i kolejnym stopniu tytułu Lucky...
A skąd ta informacja? Hehe, zna się ludzi :P


Wyścigi żuków - zbugowana gra, w ogóle głupia
Dragon Arena - fajne ale szybko sięnudzi
Nine rings - to już największa chała jaką widziałem w GW - badziewne nagrody - zysk/wydatek sięnie spłacają i w ogóle badziew.

Zna się ludzi, taa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do mojej rozdzki. Powiedzcie mi czy warto bylo dac za nia 4k:)
Nie wysmiewajcie mnie itp. po prostu pytam:P
Aha, i czy mialby ktos z was na sprzedaz Różdżkę (nie kostur) dla Rytualisty (moze byc kazdy atrybut, no może prócz magii odnowy:P).

20070625180808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:08, Junior Gong napisał:

A ja mam pytanie co do mojej rozdzki. Powiedzcie mi czy warto bylo dac za nia 4k:)
Nie wysmiewajcie mnie itp. po prostu pytam:P
Aha, i czy mialby ktos z was na sprzedaz Różdżkę (nie kostur) dla Rytualisty (moze byc kazdy
atrybut, no może prócz magii odnowy:P).


Nie będę wyśmiewać, ale przepłaciłęś i to dużo. Dałbym za to może 700-800g.
PS Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 13:42, Pajonk78 napisał:

Tak to tylko w Erze. ;) http://gw.gamewikis.org/wiki/Title - słownik dłoń i do dzieła. Przy
okazji podszkolisz angielski. :>


Angielski podszkolony, nawet jestem szczęśliwym posiadaczem certyfikatu FCE, ale wolę coś bardziej mi przyjaznego i bardziej zrozumiałego ^^

@gothicsheep & Budo

Dzięki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:19, Robert'cik napisał:

Nie będę wyśmiewać, ale przepłaciłęś i to dużo. Dałbym za to może 700-800g.
PS Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!

Aua:P No trudno, zdarza sie.
Wlasnie przeczytalem przypietego posta. Sorry;)
Jeszcze mam jedno pytanie. Czy wie ktoś gdze mógłbym złapać elita dla necro Przywołanie Golema Tkankowego, bo kazdy boss necro, jakiego zabijam ma głównie umiejetnosci na klatwy:/
Z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować